Autoservis v Brně

Vše potřebuje občasnou údržbu, opravu. A to platí i v případě Vašeho čtyřkolového miláčka, který s Vámi cestuje do práce, na dovolenou aj. Doplnění oleje, umytí a úklid auta bezpochyby zvládnete sami. Odborný servis přenechejte profesionálům.

V profesionálním autoservisu najdete zkušený tým, který čítá mechaniky, karosáře, lakýrníky, diagnostiky aj. Vzhledem k tomu můžete očekávat i širokou nabídku služeb, která zahrnuje práce mechanické, karosářské, lakýrnické, pneu, ale také práce na autoelektrice, včetně moderní diagnostiky.

Autoservis v Brně

Hledáte kvalitní autoservis? Bydlíte v oblasti Brna a okolí? Pak pro vás máme tip na jeden odborný autoservis. Je jím autoservis pana Davida Zlatušky, který v oblasti opravy automobilů a pneuservisu nabízí komplexní servisní služby. Tento autoservis se zaměřuje zejména na opravy osobních automobilů,

Pan David Zlatuška nabízí kompletní servis vozidel na vysoké úrovni, za příjemně nízké smluvní ceny a se zárukou.

Kontakt: David Zlatuška, Staňkova 374/20, Brno 612 00

Telefonní čísla: +420 737 514 674, e-mail: info@dzautoservis.cz

Příklad nabízených služeb:

 • STK+ME
 • montáž vlastních dílů
 • test a výměna baterií
 • motorové oleje
 • výměny spojek
 • převodový olej
 • diagnostika motorových vozidel
 • pneuservis
 • autoservis
 • geometrie
 • autoelektrika
 • prodej náhradních dílů
 • výměna výfuků

Nabídka služeb autoservisu

V jaké věci se můžete obrátit na vybraný autoservis? Služeb autoservisu můžete poptávat, budete-li například potřebovat vyměnit brzdové destičky – zadní díl výfuku – termoregulátor – namontovat originální náhradní díly – opravit a narovnat karosérii – nalakovat karosérii – změřit emisi aj. Mezi autoservisy najdete i takové, které Vám nabídnou v případě potřeby odtahovou službu – pneuservis – zprostředkují prodej Vašeho ojetého auta aj. Pro profesionální autoservis je pak samozřejmostí, že Vám poskytne komplexní záruční i pozáruční servis. V každém městě najdete minimálně jeden autoservis. A tak máte tu výhodu, že si skutečně můžete vybírat. Dobré je, se nesoustředit jen na cenu, ale především na kvalitu odvedené práce.

Nabídka asistenčních služeb

I když můžete mít sebespolehlivější auto a Vy sami můžete být zkušenými řidiči, nikdy nevíte, kdy Vás na cestách překvapí nějaký ten problém. Může dojít k havárii, nebo Vám prostě auto přestane jet. Ano, pravděpodobnost sice možná malá, ale stále tu je. A jak již to tak bývá, může ke zmíněnému dojít zrovna v tu nejnevhodnější dobu. Co pak budete dělat? Určitě se Vám bude hodit využití asistenčních služeb, které některé autoservisy nabízí. Profesionální pomoc tak budete mít svým způsobem stále na blízku.

Mytí i čištění vozu

Ano, výše jsme sice zmínili, že umýt, vyčistit auto si bezpochyby dokážete sami. Na druhou stranu však, máte tolik času, abyste dokonale vycídili venkovní i vnitřní prostor Vašeho auta? Jen málokdo z nás může říci, že má času na rozdávání. Většinu dne strávíme zavaleni pracovními povinnostmi, a pak při příchodu domů si také nejspíš jen tak nesedneme a nezačneme relaxovat. A tak, rozhodně oceníte, když si nebudete muset z Vašeho tolik drahocenného volného času ještě ukrajovat, abyste se jali cídit auto. Můžete využít odborných služeb autoservisu.

Opravy klimatizace

I když dnů, kdy je skutečně horko a dusno, zase tolik v našich klimatických podmínkách, není, přeci jenom není příjemné strávit několik hodin v autě bez klimatizace. Nejenže byste se mohli rovnou jít vysprchovat, ale nebylo by Vám dobře ani po duši, natož po těle. A pokud cestujete s dětmi, pak i ony by se mohly potýkat s řadou zdravotních nepříjemností. Klimatizace se tak stává důležitou výbavou vozu. Problém však nastává, začne-li klimatizace „zlobit“. Sami se do její opravy pouštět nemusíte. Stačí se objednat do Vámi vybraného autoservisu a dohodnout se na vhodném termínu, kdy budete moci přijet.

Poskytnutí náhradního vozidla

Jednotlivé autoservisy se mezi sebou liší nejen odborností, cenami, ale také nabídkou poskytovaných služeb a nadstandardních služeb. K jedné z nadstandardní službě patří poskytnutí náhradního vozidla. Pokud bychom se vrátili o nějaký ten odstavec výše, pak po využití asistenčních služeb, kdy je například zapotřebí odtáhnutí nepojízdného vozidla, se můžete ocitnout v prekérní situaci, že náhle nebudete mobilní. Tohoto problému však budete ušetřeni, využijete-li služeb autoservisu, který Vám poskytne náhradní vozidlo po dobu, co bude Vaše vlastní vozidlo v opravě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5569 (magazinbrno.cz#24090)


Přidat komentář