Panenky - Brno

Své malé holčičce rozhodně uděláte radost dárkem v podobě realistické panenky. Realistické panenky se podobají skutečným miminkům a také umí mnohé věci, jako např. plakat nebo se smát.

Vybíráte zrovna ideální dárek pro vaši malou holčičku? Jednou z možností může být také krásná panenka. Malé slečny věnují spoustu času hraním si s panenkami. Své milované panenky vozí v kočárku, krmí je, vyprávějí jim pohádky a oblékají je do roztomilých oblečků. Někdy se vhodně zvolená panenka může stát hračkou na celý život. Už od dětských let se zájmy dívek a chlapců liší. Zatímco malí kluci dávají ve většině případů přednost maskulinním hračkám (auta), dívky dávají přednost feminním hračkám (panenky, plyšová zvířátka). Vědci předpokládají, že tyto rozdíly v ženském a mužském chování jsou dány z naší biologické a genetické podstaty.

Ať si vaše dítě hraje s panenkou či autíčkem, důležitá je především samostatná hra. Hra je nezbytnou součástí dětského věku. Skrze hru se dítě učí poznávat okolní svět. Hra má také důležitá význam terapeutický. Dokonce i dítě, které je nemocné, si chce hrát. Dítě se ve hře učí chápat sociální role a rozvíjí se po stránce psychické a také fyzické.Panenky Brno - www.panenky-jako-zive.cz

Realistická panenka - Novorozenec 43 cm v tričku

Panenky jako živé

Chcete opravdu jedinečnou panenku, která bude vypadat jako opravdové miminko? Navštivte e-shop, který se specializuje na prodej panenek na adrese: www.panenky-jako-zive.cz. Najdete zde skutečně velké množství krásných panenek. Každá panenka je zde jiná. Můžete vybírat z různých velikostí panenek. Najdete zde např. realistické panenky značky Berenguer. Součástí balení těchto panenek jsou oblečky a další doplňky. Panenky Berenguer se prodávají v různých velikostech. Další možností jsou panenky Baby Anabell, které se umí skutečně rozplakat. Dále jsou zde k dostání mechanické panenky, sběratelské panenky a další doplňky pro panenky. Rozhodně zde budete mít z čeho vybírat.

Výběr panenek pro holčičky

Průmysl hraček nabízí vašim dětem velké možnosti. Výrobci se snaží co nejvíce přizpůsobit současným trendům a tak se vyrábí např. filmové a seriálové hračky. Také ve výběru panenek budete mít velké možnosti. Současné panenky jsou nejen velmi krásné, dnešní panenky vypadají jako skutečná miminka a také se tak chovají. Moderní panenky umějí plakat, žvatlat, broukat, říkat máma. Moderní panenka se zasměje, když ji polechtáte po bříšku a po krmení si dokonce odříhne.Moderní panenky jsou skutečně jako živá miminka. Vybíráte panenku pro svou holčičku a nevíte, jak se rozhodnout? Na výběr budete mít panenky s látkovým tělíčkem nebo panenky, které jsou vyrobené z umělé hmoty. Panenky s látkovým tělem jsou velmi měkké a příjemní na hraní. Dále si můžete vybrat různé panenky dle pohlaví – malé holčičky nebo chlapečky. V současné době budete mít také na výběr panenky s různým výrazem obličeje. Zalíbí se vám např. panenka usmívající se, plačící nebo spící. Koupit si můžete také panenky s různými barvami pleti a nakonec se také můžete rozhodnout pro panenku, která vypadá jako novorozenec nebo už starší miminko.Panenky Brno - www.panenky-jako-zive.cz

Panenka jako živá 25cm Holčička Emma

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5579 (magazinbrno.cz#24108)


Diskuze a zkušenosti

jana | 12.07.2014 19:51
Panenky - Brno panenenky


Přidat komentář