Panenky jako miminko

Máte ráda panenky? Láká Vás hra s panenkami i v dospělém věku? Nebo chcete pořídit panenku své dceři? Hledáte panenku klasického vzhledu, která vypadá jako malé miminko? Poradíme Vám.

Která holčička si v dětství nehrála ráda s panenkami? Určitě i Vy ráda vzpomínáte na svou oblíbenou panenku, kterou jste chovala v náručí a všude brala s sebou, nebo vozila v kočárku. Taková** panenka** se může stát nerozlučným kamarádem, na kterého se Vám náhle vybaví vzpomínky třeba i po mnoha letech.

Jak vypadá realistická panenka?

Některé holčičky dávají přednost panenkám, které připomínají dospělou ženu, jiné mají raději panenky, jež vypadají jako miminko a se kterým si můžou holčičky hrát na maminku. Pokud hledáte panenku, která svým vzhledem věrně napodobuje živé lidské miminko, pak se obraťte na specializovaný obchod, ve kterém najdete široký výběr těchto panenek. Vybírat a nakupovat můžete také po internetu. Více informací najdete na této webové adrese: http://www.panenky-jako-zive.cz.

Kolik stojí panenka, která vypadá jako živé miminko?

Panenky jako živé jsou vyráběny z různých materiálů a s různými funkcemi – od toho se také odvíjí jejich cena. Panenky lze pořídit v cenových relacích od několika stokorun až po několik tisíc Kč. K panenkám si dále můžete pořizovat nejrůznější příslušenství, především různé oblečky, dále pak lahvičky, plenky, kočárek, prostě vše, co takové miminko pro svůj spokojený život potřebuje.

Panenky pro děti i dospělé

Malé holčičky si s panenkou dokážou hrát celé hodiny a pokud si panenku zvláště oblíbí, vydrží jim i celé dětství. Pokud má Vaše holčička svou panenku, která vypadá jako miminko, hodně ráda, určitě ji uděláte největší radost dárkem, který bude právě pro její panenku – hodí se nějaký vhodný obleček, pyžámko nebo noční košilka nebo jednoduché body, na ven něco teplejšího, botičky, bundička a čepice a na procházku. A aby se miminko neproneslo, tak třeba i kočárek. Kočárky pro panenku jsou samozřejmě malé a lehké, takže je dokáže bez problémů tlačit i dítě. Na doma pak miminkovská panenka potřebuje lahvičky na krmení a samozřejmě i plenky na přebalování. Panenky které vypadají jako miminko, jsou určeny dětem ale i dospělým ženám, jež si s realistickými panenkami také někdy rády hrají nebo je sbírají.

Panenky jako sbírka

Divíte se, proč by si dospělá žena měla pořizovat panenku? Na první poslech to může znít zvláštně, protože panenky máme spojené s dětským věkem. Ovšem pokud se některým ženám realistické panenky zalíbily natolik, že je lákají i v dospělosti, proč ne? Pro některé ženy se staly realistické panenky jejich životní vášní a mají jich i několik. Z panenek si vytvářejí sbírky, s láskou o ně pečují a těší se jimi, podobně jako se každý jiný sběratel stará o svou sbírku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5581 (magazinbrno.cz#24164)


Přidat komentář