Realistické panenky - panenky jako živé miminko

Vzpomínáte na dětství, kdy jste měla jednu oblíbenou panenku, která pro Vás byla vším? Starala jste se o ni, jako by to bylo skutečné miminko? Dokonce jste ji brávala i ven? I Vaše dcera či vnučka může mít svoji výjimečnou panenku.

Srovnáme-li však dobu před dvaceti, třiceti i více lety, pak lze zaznamenat významné změny v každém odvětví, výrobu hraček, nevyjímaje. A co se týká** panenek**, pak je skutečně z čeho vybírat. Stačí zajít do nejbližší kamenné prodejny s hračkami, či virtuálně do e-shopu, a hned se před Vámi zjeví svět čítající nepřeberné množství panenek, co do stylu, materiálu, vzhledu, velikosti, funkčnosti, ceny aj. Která z těch** panenek** by však mohla být tou pravou, výjimečnou?

Realistické panenky - panenky jako živé miminko zde.

Realistické panenky

Realistické panenky vypadající jako živé miminko

Samozřejmě, je možné se starat o látkovou panenku, či panenku „samá ruka, samá noha“. Velkou radost Vaší princezně však můžete udělat, zakoupíte-li jí panenku, která vypadá jako živé miminko. Taková panenka v holčičce bude asociovat maminkovskou péči v mnohem větším měřítku, než kdyby měla „klasickou“ panenku, které se prodávají běžně. Panenka s vzezřením živého miminka je však jedinečná a vzácná. Uvidíte, jak na ni malá holčička nedá dopustit a bude si ji brát všude s sebou. Takové realistické panenky nabízí specializovaný e-shop http://www.panenky-jako-zive.cz /

Panenky od skutečného miminka k nerozeznání

Jak vypadala Vaše první, nebo oblíbená panenka? Bezpochyby byla roztomilá a měla vše, co by správná panenka měla mít. U realistických panenek je pamatováno skutečně na každý detail, od příjemného materiálu, měkkého vinylu, po pečlivě zpracovaný výraz, kožní záhyby, umně udělané prstíky na ručičkách, nožičkách, až po vyváženost tělesných proporcí. V porovnání s opravdovým miminkem zaznamenáte jen ten rozdíl, že panenka „nežije“. Jinak je věrnou kopií živého miminka, jen v menším měřítku. I když, pokud byste zakoupili to největší miminko, které může mít až 46 cm, jako byste prakticky v rukou držela skutečné novorozeně.

Panenky s oblečky a doplňky

A aby miminku nebylo zima, nečůralo jen tak bez plenky, či kalhotek, je vybavené oblečkem, případně i doplňky. Některé panenky v nabídce mají „jen“ plenečku, jiné kompletní obleček sestávající se ze slušivého bodyčka, ponožek, čepičky, nebo čelenky. Jiné panenky mají stylové plavečky, letní oblečení, šatečky, capáčky aj. A protože i každá „malá maminka“ ví, že je třeba panenku nejen rozmazlovat, hrát si s ní, ale také koupat, přebalovat, můžete k panence zakoupit také sadu praktického oblečení.

Dodání panenky v krabici s rodným listem

Když se narodí skutečné miminko, je jeho příchod na svět zaznamenán v rodném listě. A co by to bylo za realistickou panenku, která vypadá jako živé miminko, kdyby rodný list chyběl? Ať už si pro Vaši maličkou dcerku, vnučku aj., vyberete jakoukoli realistickou panenku z uvedeného e-shopu, nejenže ji obdržíte v hezké krabici, ale také navíc s vystaveným rodným listem.

Sběratelské panenky

Realistické panenky jsou tak jedinečné, že přímo lákají nejen k hraní, ale také k založení panenkovské sbírky. Umně udělané** realistické panenky** se mohou stát skutečným pokladem Vaší sbírky. A jako každý sběratel, který začínal, čeká Vás první a důležitý krok, zakoupení, pořízení prvního** sběratelského** úlovku. Která realistická panenka to bude? Která se bude moci pyšnit tím statusem první zakoupené panenky?

Panenky Alfi

Výjimečnost sběratelských panenek

Sběratelské panenky jsou skutečně jedinečné a ve všech ohledech vynikají nad ostatními panenkami, a to především svým zpracováním. Sběratelské panenky mají jemňounké vlásky, nádherné řasy, nehtíčky. Jsou vybavené speciálními doplňky, například náušničkami, jedná-li se o panenku v podobě holčičky. První „kousek“ ve sběratelské sbírce je vždy jen jeden. Byla by však škoda takovou sbírku nerozšířit. A až k Vám přijde příště návštěva, můžete se pochlubit Vašimi novými přírůstky. A kdo ví, třeba dostanete na narozeniny, k výročí, Vánocům realistickou panenku, jako dárek. V tom případě se bude jednat skutečně o dárek, který Vás potěší. Dárek, který jen tak nezůstane uložený ve skříni, či šuplíku.

Realistické panenky v AKCI

Tak nějak jsme si zvykli na to, že za kvalitu je třeba si připlatit. Za více peněz však obdržíme kvalitnější, lepší zboží. Ovšem, ne vždy musíme platit „plnou cenu“. Mnohdy nás mohou kamenné prodejny, e-shopy příjemně překvapit s AKCÍ, která čítá ušetření i několik desítek, stovek korun, a to aniž by se jednalo o špatné, nekvalitní zboží. I hračky, v tomto případě realistické panenky vypadající jako živé miminko, si můžete zakoupit za výhodnou cenu. Co pro to udělat? Pravidelně sledovat nabídku e-shopu http://www.panenky-jako-zive.cz /.

Panenky v AKCI – ušetření až stovek korun

A jistě není nutné zdůrazňovat, že, jak již to tak u výhodných akcí bývá, „kdo dřív přijde, …“. Podaří-li se Vám zrovna natrefit a „ukořistit“ krásnou realistickou panenku v AKCI, o to více Vás jistě bude těšit. Realistické panenky v akci jsou stejně krásné, jako panenky za standardní cenu. Není tedy důvod k nějakým pochybnostem, či váháním, zda do koupě jít, či ne.

Baby Anabell Ospalá Time to sleep

Mechanické panenky

V uvedeném e-shopu můžete zakoupit jak realistické panenky, tak panenky, které „komunikují“. Díky důmyslnému mechanismu, který je umístěný v jejich zádíčkách, se mohou panenky smát, volat mama, papa, ale také plakat. Panenka Vás mile překvapí i po rozbalení ze sáčku, a to svojí jemnou, příjemnou a nevtíravou vůní. Nemusíte mít ani obavy, že by panenku malá holčička neunesla, či si s ní ublížila.** Mechanické panenky** mají totiž tělíčko látkové a ručičky, nožičky a hlavičku pak mají z vinylu. Řeč je omechanické panence BERBESA. Vybrat si můžete mezi panenkami, které dosahují kolem 30, ale také 60 cm. I v tomto případě nejsou panenky nahaté, aby „nenachladly“. Jsou buď oblečené ve slušivém spacím overálku s čepičkou a bryndáčkem, nebo domácím oblečku, šatečkách, vycházkovém oblečení, slavnostním oblečením aj. A chybět samozřejmě nemohou stylové capáčky.

Panenky PAOLA REINA

Je již Vaše slečna větší, není batolátkem? Pak ji můžete udělat radost některou z krásných panenek PAOLA REINA. Která z holčiček by se nechtěla stát princeznou? To sice splnit neumíme, ale zato Vám můžeme dát tip na nákup panenek, které vypadají skutečně jako princezna. Mají krásné vlasy, stylově učesané a ty šaty …, promyšlené do každého volánku a krajky. Sami se můžete přesvědčit, zavítáte-li na e-shop http://www.panenky-jako-zive.cz*** ** ***/. Vedle ryze princeznovských panenek, můžete dcerce, vnučce pořídit panenku, která je připravena vyrazit na pláž, koupák, na golf, pěší túru apod.

Panenky Baby Annabell

A v neposlední řadě zde máme panenky Baby Annabell, které snad ani netřeba představovat. I zde panenka vypadá, jako miminko, které však navíc umí pít z lahvičky. A nechá-li ho „malá maminka“ pak odříhnout, bude překvapena, že i toto miminko panenka zvládne. Co víc, panenka, když na ni promluvíte, se na Vás otočí, respektive otočí hlavičkou.

A jakmile nastane čas ke spánku, raději panenku nijak nerušte a pěkně za ní v pokojíčku zavřete dveře. Tak, jako skutečné miminko, i panenka by se mohla příliš brzo vzbudit a rozmrzelá by začala plakat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5578 (magazinbrno.cz#24105)


Přidat komentář