Kryolipolýza - Brno

Málokdo z nás je spokojený se svou postavou. I přes veškeré úsilí a snahu, odříkání v jídle, zařazení pohybu se Vás mohou tukové špíčky neúprosně držet. Smířit se s tím však nemusíte. Vyzkoušejte jedinečné účinky kryolipolýzy.

 

Kryolipolýza se řadí k liposukcím, konkrétně pak bezbolestným liposukcím. Díky kryolipolýze se budete moci zase pyšnit postavou bez špíčků v oblasti bříška, boků, zadečku, stehen aj., a to navíc bezbolestně. Jistě Vás potěší i informace, že nebudete muset držet nějakou speciální dietu, či se snad více hýbat, užívat určité podpůrné preparáty aj. Kryolipolýza pro Vás představuje samé výhody. Jedinou nevýhodou, pokud se však dá v tomto případě hovořit o nevýhodě, jsou finanční výdaje.

Výhody kryolipolýzy – bez hospitalizace

Proč by Vás měla přesvědčit kryolipolýza? Proč dát přednost zrovna této metodě, před jinou? V čem je kryolipolýza tak jedinečná a předčí jiné liposukce, včetně těch neinvazních, tj. bezbolestných? Již v předchozích odstavcích jsme se dotkli řady stěžejních výhod, které jsou pro kryolipolýzu příznačné. Tím však výhody kryolipolýzy zdaleka nekončí. Rozhodnete-li se pro kryolipolýzu, pak si nemusíte brát den, či více dovolené na zotavenou. Kryolipolýza nevyžaduje žádnou následnou hospitalizaci.

Výhody kryolipolýzy – maximálně bezpečná

Ne každá metoda slibující zhubnutí, respektive zbavení se tukových špíčků, se také může pyšnit tím, že je bezpečná. V případě kryolipolýzy však máte jistotu, že se jedná o maximálně bezpečnou metodu odstranění tukových buněk. U kryolipolýzy nedochází ke zvyšování hladiny triglyceridů, cholesterolu.

Výhody kryolipolýzy – viditelný efekt

Jsou metody, ale také diety a preparáty, které slibují, že si budete moci opět obléci velikost kalhot, kterou jste měli dříve. Může tomu tak vskutku být. Otázkou však zůstává, za jak dlouho se oné zhubnutí, zbavení tukových špíčků, bude konat. Není výjimkou, že musíte podstoupit několik procedur, abyste vůbec zaznamenali viditelný a měřitelný výsledek. Kryolipolýza je nejen bezpečná, ale také velmi účinná. Ostatně, sami se o tom můžete přesvědčit, a to již po pouhé jedné proceduře. Množství Vašeho podkožního tuku se sníží minimálně o 25%. Ovšem uvedená hodnota není konečná. Hubnoucí efekt, respektive odstraňování podkožního tuku se děje i po dobu následujících týdnů a měsíců. Doznívá tak procedura.

Výhody kryolipolýzy – trvalý efekt

Co stojí rozhodně za zmínku je i fakt, že dosažený efekt je trvalého charakteru. Rozhodně tak nemusíte očekávat žádný jo-jo efekt, který je tak příznačný pro řadu diet, hubnoucích přípravků aj., jakmile s nimi skončíte a navrátíte se k Vašim dosavadním stravovacím návykům, životnímu způsobu, jako takovému aj. Tukové buňky, kterých se díky kryolipolýze zbavíte, tak budou nenávratně pryč. Nejedná se o žádný reklamní tah apod. Účinnost, ale také bezpečnost kryolipolýzy jsou dokládány rozsáhlými vědeckými studiemi.

Výhody kryolipolýzy – délka procedury

Nyní si možná říkáte, že jedna taková procedura, když slibuje uvedené výsledky, bude trvat několik hodin. I v tomto případě Vás jistě potěší informace, že procedura nezabere více než kolem jedné hodiny. Již za pouhou hodinu tak můžete očekávat doslova zázraky. Hodina ošetření pro Vás navíc nebude nijak nepříjemná. Samotný zákrok je pohodlný, nijak bolestivý.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5588 (magazinbrno.cz#24087)


Přidat komentář