Kurzy hubnutí Brno

Potýkáte se s nadváhou, ale stále se vám nedaří zhubnout? Vyzkoušeli jste už všemožné diety bez jediného úspěchu? V tom případě se přihlaste do kurzu hubnutí ještě dnes. Nebudete litovat.

Vyzkoušeli jste už všemožné diety, hubnoucí přípravky a kdejaké přístroje, ale nic nezabralo? Zhubla jste, ale po čase se dostavil jojo efekt? Toužíte po tom konečně zhubnout zdravě, bez jojo efektu, bez stresu a neustálého počítání kalorií? Přestaňte vyhazovat peníze za nesmyslné prášky na hubnutí. Přihlaste se ještě dnes do kurzu.

Stále častější slovo „obezita“

V dnešním světě plném stresu, mnoho práce a špatných stravovacích návyků lze obezitu označit jako epidemii 21. století. Říká se, že mnohem více lidí už zemřelo na obezitu než ve všech válkách dohromady. Zda je toto tvrzení pravdivé, o tom můžeme jen spekulovat. S určitostí si však můžeme být jistí, že pokud to tak půjde dál, bude tahle fráze opravdu pravdivá. Odhaduje se, že na světě je přes 400 miliónů obézních lidí. Například jen ve východní Evropě trpí obezitou 40% žen.

Příčiny obezity

Obezita může mít mnoho příčin, ať už jde o genetické dispozice, hormonální vlivy, metabolické vlivy, léky, psychogenní faktory či právě nejrozšířenější vliv a tím je nepoměr mezi příjmem a výdejem energie. Jde o to, že si neuvědomujeme množství energie v tucích, které přijímáme. Ty totiž mají 2x více energie než sacharidy nebo bílkoviny. Další z faktů je ten, že nemáme dostatek pohybu. Není se čemu divit, doba počítačů, televizí a super moderních aut nám v tom výrazným způsobem brání. Proč si dojít do obchodu pěšky, když můžete jet autem? Uvědomujete si, kolik z takového způsobu života pramení problémů? Nejenže jsme stále unavení, bez fyzické kondice a trpíme bolestmi zad, ale potýkáme se s vážnými zdravotními komplikacemi.

Zdravotní komplikace

S obezitou je spojována například cukrovka. Jde o onemocnění, při kterém organismus není schopen dodávat tělu potřebné množství inzulínu. Na světě je kolem 200 miliónů diabetiků. A každým dnem se toto číslo navyšuje. Věděli jste, že náklady na cukrovku se pohybují kolem 10% z celkových nákladů na zdravotní péči? Cukrovka je celoživotní onemocnění a může vést až k úplnému selhání ledvin, sleposti, srdečně cévním onemocněním nebo amputaci končetin. Další ze zdravotních komplikací zapříčiněné obezitou je zvýšený cholesterol. Ten může být příčinou kornatění tepen tzv. aterosklerózy. Obezita také může za vysoký krevní tlak, artrózu, kardiovaskulární onemocnění, onemocnění žlučníku, pálení žáhy a zažívací potíže, bolesti zad a kloubů atd…

Nevyhazujte peníze

Na billboardech se objevují nesmyslně vyhublé modelky. Reklamy nám stále nutí různé prášky na hubnutí a jiné preparáty. A napadlo vás, že takovéto prášky vám mohou zničit nejen zdraví ale také utáhnout vaší peněženku? Jsou předražené, neúčinné a ještě je s nimi spojeno množství nežádoucích účinků, jako je zácpa, závratě, pocení, změna chuti, nespavost, rudnutí v obličeji atd.

Kurzy hubnutí

Ptáte se proč hubnout pomocí** kurzů hubnutí**? Důležité je nepodlehnout dnešním trendům vyhublých modelek. Odborník vám nejen přesně řekne, co děláte špatně v dosavadním stravování, poradí jak jít na hubnutí správnou cestou, ale hlavně a to je pro vás velmi důležité je to, že vás bude po celou dobu podporovat. Na kurzech se máte možnost seznámit s ženami, které trápí stejný problém jako vás. Je pravda, že kurzů hubnutí je spousta, proto je už jen na vás jaký si vyberete.

Jak vybrat správný kurz hubnutí

Dejte na doporučení kamarádky či známých, kteří už tuto zkušenost s kurzy mají. Hledejte na internetu a vždy si pečlivě přečtěte například jídelníček. Pokud uvidíte, že je založený na koktejlech, hladovkách či syrové zelenině, rychle pryč!

Co od kurzu hubnutí očekávat

Pamatujte si, že vás nečeká vás žádná dieta. Jde o celkovou změnu stravování a životního stylu. Na kurzech vás naučí jak si správně vytvořit zdravý a kvalitní jídelníček z běžně dostupných surovin v supermarketech. Že budete muset nakupovat bio výrobky či nakupovat jen v obchodech se zdravou výživou se rozhodně nemusíte bát. Jídelníček bude pestrý, plný vitamínů a látek, které jsou pro naše tělo nezbytně nutné a potřebné. Naučí vás si jídlo navíc kvalitně a chutně připravovat. Objevíte tak spoustu nových potravin a chutí, o kterých jste dosud nevěděli. Dokonce vám poradí jak řešit takové situace jako je například rodinná oslava, svátky atd. Samozřejmě vám poradí jak se správně hýbat tak, abyste z pohybu měli radost. V kurzech si navíc můžete najít partnera či partnerku, s kterými pak můžete chodit společně cvičit i po kurzu. Kurz vám také pomůže si uvědomit, vaše nevhodné postoje a chování či myšlení ve vztahu k jídlu.

Jak kurz hubnutí probíhá

Skupinové** kurzy hubnutí** často probíhají 1x týdně po dobu 3 měsíců. Kurz obsahuje 12 lekcí, kdy jedna trvá zhruba 2,5 hodiny. První hodinu se věnujete přiměřené pohybové aktivitě a další hodinu a půl se věnujete teorii, kde se učíte vše o správné výživě a jak těchto vědomostí využít v praxi. Skupinový kurz je spíše rodinného charakteru. V jedné skupině se nachází 12 - 15 lidí. Odborník se tak může individuálně věnovat každému z vás. Na každé lekci také dostanete brožury, pomůcky nebo výukový materiál.

Co očekávat při první návštěvě

Je dobré si na papír připravit přesný přehled jídla, které jste snědli a vypili za uplynulých 7 dní. Následně probíhá měření, kolik tuku na jaké partii těla máte, % svalů, podílu vody v těle a hmotnosti kostry. Odborník vám tak sdělí přesné složení těla a poradí, kolik kilo by pro vás bylo vhodné shodit. Jaký je tedy cíl a za jak dlouho byste tohoto cíle měli dosáhnout. Na konci kurzu přichází znovu měření, kde se dozvíte, jak se změnilo složení vašeho těla.

Pro koho je kurz hubnutí vhodný

Kurz hubnutí je vhodný pro všechny věkové kategorie od 18 let. Nezáleží ani na váze ani na pohlaví. Kurzy jsou takové vhodné pro diabetiky II. typu a lidi, kteří trpí civilizačními nemocemi. Záleží už pouze na vás a vašemu odhodlání udělat něco pro sebe a svoje tělo.

Cena kurzu hubnutí

Ceny jednotlivých** kurzů hubnutí** se mohou lišit. Cena skupinového kurzu je přibližně 2 500,-Kč. Což je s porovnáním s vyhozenými penězi za nesmyslné léky na hubnutí opravdu málo.

Zamyslete se nad změnou životního stylu. Budete se cítit vitální, fit, zbavíte se zdravotních komplikací, vaše tělo nebude strádat a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Za odměnu vám bude nejen štíhlé tělo, ale také zdravé a pevné nehty, lesklé vlasy plné života a hlavně psychická i duševní pohoda.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5585 (magazinbrno.cz#24034)


Přidat komentář