Neinvazivní liposukce - Brno

Co je to neinvazivní liposukce? Jaké má neinvazivní liposukce výhody oproti liposukci klasické? A jaké jsou druhy neinvazivní liposukce? Čtěte dále a vše podstatné se dozvíte.

Současným módním trendem je extrémně štíhlá postava, ale na druhou stranu je také současným problémem západního světa obezita. Na jednu stranu nás všude obklopují fast foody a jídla s vysokou energetickou hodnotou a na stranu druhou se v mediích neustále prezentují modelky s někdy až nezdravě vypadajícím přístupem k jídlu. A u normálních žen nastává věčný boj o redukci váhy a přiblížení se ideálu krásy. Nejzdravějším a také nejpřirozenějším způsobem jak redukovat váhu je snížit energetický příjem a zvýšit energetický výdej. Důležité je stravovat se pravidelně a vybírat si vhodné potraviny do svého jídelníčku. Jenže problém nastává tehdy, když tento vzorec nefunguje. Na některých částech ženského těla (rizikové partie) se tuk drží stále a je velice těžké se jej zbavit. V takovéto chvíli začínáme přemýšlet nad liposukcí. Také v Brně najdeme velké množství specializovaných pracovišť, které se zabývají neinvazivní liposukcí. Teď už si stačí jen vybrat z široké nabídky služeb.

Neinvazivní liposukce

Trápí vás představa, že byste měla podstoupit klasickou liposukci? Máte strach z narkózy, jehel a následné bolesti? Rozhodněte se pro neinvazivní liposukci. Neinvazivní liposukce má oproti klasické liposukci mnohé výhody. Neinvazivní znamená, že během zákroku nedojde k porušení celistvost kůže (řezání skalpelem, vpichy jehel a podobně). Neinvazivní liposukce nevyžaduje anestezii a také zde není nutný čas na zotavení klienta po zákroku. Ihned po zákroku se můžete navrátit běžného pracovního života. A to jsou důvody, proč se ženy rozhodují pro neinvazivní liposukci. Nárůst zájmu o neinvazivní liposukci se také potvrdil na různých statistikách, stále více žen se rozhoduje pro tento typ odstranění tuků. Nejen, že je toto ošetření bezbolestné a šetrné, ono je i navíc velmi efektivní.

Jaké jsou druhy neinvazivní liposukce

Mezi neinvazivní liposukci se řadí také kryolipolýza. Kryolipolýza znamená odstranění tuku zmrazením. Slovo cryo pochází z řečtiny a znamená led nebo chlad. Liposukce je chápána jako odstranění tuku. Kryolipolýza je metoda neinvazivní liposukce, kdy dochází k odstranění tuku pomocí mrazu. Pomocí kryolipolýzy dochází k efektivnímu tvarování partií ženského těla. Tato metoda vás může nejen zbavit tukových polštářků, ale také pomáhá mírnit projevy celulitidy. Pomocí kryolipolýzy se můžete efektivně zbavit tukových polštářků na bříšku, bocích, zádech, zadečku, nohách a rukách. Již po prvním ošetření je patrný úbytek tukové tkáně a to až o 25 – 30%. Efekt poté ještě vzrůstá. Účinnost liposukce zmražením se tak dá srovnat účinnosti klasické liposukce. Tato metoda je nejefektivnější u klientů, kteří mají tuk uložen v tukových polštářcích a mají mírnou nadváhu do 10 kg. Výsledek této unikátní metody je trvalý. Zbavte se tuku a celulitidy v problematických partiích jednou natrvalo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5589 (magazinbrno.cz#24092)


Přidat komentář