Účinná kryolipolýza - Brno

Také máte ten pocit, jakoby se obrazně řečeno roztrhl pytel s metodami, které nabízí odstranění přebytečného tuku? Jenže, skutečně se mohou veškeré metody pochlubit zaručeným a stálým výsledkem? U které metody tu jistotu máte?

Hledáte-li skutečně zaručenou metodu, která jen neslibuje, ale po její aplikaci jsou výsledky viditelné i měřitelné, pak vyzkoušejte kryolipolýzu. Co se ukrývá pod názvem, který by se mohl používat i při jazykolamech? A co Vás čeká, objednáte-li se na kryolipolýzu? Nejen na tyto otázky najdete odpověď na následujících řádkách.

Představení kryolipolýzy

Představení kryolipolýzy

Kryolipolýzu je v současné době možné označit za revoluční neinvazní metodu jak účinně redukovat tuk, a to bezpečnou cestou. Slovní spojení neinvazní metoda je pak možné přeložit jako bezbolestná metoda. Kryolipolýza se řadí k liposukcím. Ty můžeme rozdělit na invazní a neinvazní. Na rozdíl od invazní liposukce, nemusíte očekávat bolestivost při, či po zákroku, nebo také hospitalizaci. Z účinků kryolipolýzy se také nemusíte těšit jen po určitou dobu. Tukové buňky, kterých se díky kryolipolýze zbavíte, tak ty se k Vám již nevrátí.

Princip kryolipolýzy

V čem spočívá princip kryolipolýzy? Kryolipolýza, neboli liposukce zmražením, je inovativní technologií k redukování podkožního tuku, a to ochlazováním jednotlivých tukových buněk. I když to možná budou „znít“ následující slova „drsně“, opět opakujeme, že se jedná o bezbolestnou metodu.

Kryolipolýza přístrojem CRYOMAX VACUUM

CRYOMAX VACUUM představuje špičkový** přístroj na kryolipolýzu**. Jeho technologie umožňuje kombinovat dvě doposud nejlepší metody kryolipolýzy, konkrétně se pak jedná o kryolipolýzu s využitím nasávací hlavice a kryolipolýzu destičkovou.

Nasátí a zmrazení tukové tkáně

Přístroj CRYOMAX VACUUM nejprve za pomoci podtlaku nasaje ošetřovanou oblast, a poté ji zmrazí až na -5°C. Přístroj je vybavený také kavitací. Vedle výsledku kryolipolýzy, tak může klientka zaznamenat i efekt zeštíhlení díky kavitaci. CRYOMAX VACUUM šetří i čas, a to díky dvěma destičkám na kryoelektroforézu. Destičky umožňují ošetřování celé oblasti břicha, ale i párových partií, ke kterým patří oblast vnitřních stehen, vnějších stehen, hýždí apod. V neposlední řadě je pak přístroj vybaven radiofrekvenční hlavicí, která se využívá pro redukci tukové tkáně v oblasti podbradku. Radiofrekvenční hlavice však umožňuje také redukovat vrásky, či zmírňovat projevy celulitidy.

Nasátí tukové tkáně a zchlazení

Tukové buňky se nepřemístí do jiné části těla

Říkáte si, kam se podějí zchlazené, zmrazené tukové buňky? Celkem logicky Vás může napadnout, že se jen přemístí do jiné části Vašeho těla. Ne, tukové buňky si v tomto případě nebudou hrát na cestovatelky a průzkumnice. Zchlazené buňky totiž odumřou a postupně budou z těla ven odváděny.

Žádná vytahaná kůže po kryolipolýze

Slovo postupně nyní zdůrazníme. Pokud by to totiž bylo náhle, naráz, pak je jasné, že by Vás čekal vytahaná kůže v ošetřovaných partií těla, navíc by došlo také ke značné zátěži ostatních orgánů, jako jsou játra, nebo ledviny. A zde je v podstatě další rozdíl mezi klasickou chirurgickou liposukcí a kryolipolýzou. Po chirurgické liposukci je nutné následně řešit právě vytahanou kůži, a to plastickou operací. U kryolipolýzy Vás však nečeká ani vytahaná kůže, ani tolik známý jo-jo efekt, se kterým se snad setkal každý, kdo kdy držel nějakou tu „zaručenou“ dietu, či podstoupil zaručenou metodu na zhubnutí.

Vyberte si kvalitní a profesionální studio na kryolipolýzu

Kryolipolýza začíná být velmi poptávanou metodou. Aby taky ne, když výsledky jsou tak skvělé. Jenže, bohužel i tady se pak můžete setkat se salóny, které sice kryolipolýzu nabízí, ale nejsou v její aplikaci znalí, zkušení, nepoužívají ochrannou membránu, či ten správný přístroj, nebo jen poskytují chlazení. Principem kryolipolýzy, jak již jsme si v úvodu řekli, je nejen zchlazení, ale také nasátí tukových vrstev. Určitě je tedy dobré se ve Vámi vybraném salónu informovat, jak u nich kryolipolýzu provádí. Pokud Vám sdělí, že „jen“ zchlazují, pak je jistě lepší dát přednost skutečným profesionálům.

Ošetřované partie při kryolipolýze

K nejčastějším ošetřovaným partiím při kryolipolýze patří tzv. problematické partie. Jsou to ty partie, které zůstávají de facto imunní vůči Vašemu snažení. Můžete se totiž značně omezit v jídle, můžete začít intenzivně cvičit, používat zeštíhlující tělovou kosmetiku aj., přesto nemusíte zaznamenat razantnější změnu k lepšímu. Kryolipolýza si však s těmito partiemi poradí. K problematickým partiím pak patří paže, pas, bříško, boky, stehna.

Kontraindikace

Ne každý však může podstoupit ošetření kryolipolýzy. Kryolipolýza není vhodná, doporučována u těhotných a kojících žen, v případě onkologické léčby, při epilepsii, při užívání silných antidepresivech, při nemocech srdce, jater, ledvin, oběhové soustavy aj.

Ošetřované partie při kryolipolýze

Při kryolipolýze není třeba žádné diety

Říkáte si, v čem spočívá „onen háček“, že to není možné, aby mohl de facto každý mít postavu, o které doposud jen snil, nebo kterou „ztratil“ s postupujícím věkem, vlivem těhotenství a porodu? Onen háček nespočívá ani v nutnosti držení jakýchkoli diet. Dokonce není ani nutné, abyste najednou začali intenzivně navštěvovat posilovnu. Výsledky kryolipolýzy, které je možné nejen spatřit, ale také změřit, jsou konzistentní. Na druhou stranu, nezřízená konzumace dobrot by se zákonitě opět podepsala na Vaší postavě, a to negativním způsobem.

Kryolipolýza nevyžaduje rekonvalescenci

Pokud bychom porovnali klasickou invazní liposukci s kryolipolýzou, co se týká následné nutnosti hospitalizace, pak zde opět vede kryolipolýza, co do výhod. Kryolipolýza je natolik bezpečnou a bezbolestnou metodou, že není vůbec žádného důvodu k případné hospitalizaci, nebo rekonvalescenci. Pokud tedy budete uvažovat o kryolipolýze, nemusíte si brát následné dny dovolenou, abyste se dostali do formy a byli tzv. provozu schopní.

Kryolipolýza – žádné jizvy, vpichy, řezání

Shrneme-li předchozí odstavec, pak při kryolipolýze nedochází k porušení integrity kůže, jako je tomu naopak u klasické chirurgické liposukce. Vaše tělo, respektive kůže bude naprosto netknuta. Nedotkne se Vás ani jehla, natož skalpel apod. A s tím souvisí i informace, že není důvodu, aby byla použita anestezie, opět na rozdíl od běžné liposukce. Prakticky ihned potom, co odejdete ze studia, kde jste byli na kryolipolýze, se můžete zapojit do normálního, běžného života. Žádná omezení, speciální zacházení apod., zde nejsou na pořadu dne.

Délka kryolipolýzy

Pak Vás možná napadne, že onen háček bude v nutnosti absolvovat kryolipolýzu několikrát. I zde však budete příjemně překvapeni. Bude záležet čistě na Vás, kolikrát na kryolipolýzu půjdete. Zaručeného výsledku v podobě redukce tuku minimálně o 25%, se dočkáte již po první návštěvě. Co víc, uvedené procento množství tuku se ještě po následující dny zvětší. Po proceduře je však třeba dodržovat patřičný** pitný režim, ale i další režim, který Vám bude v salonu doporučen**. Kombinací kryolipolýzy a vhodného režimu je pak možné se těšit z dosáhnutí vyšších výsledků. Samotný zákrok pak trvá zhruba jednu hodinu. Doba zákroku je odvislá od velikosti ošetřovaných partií těla.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5591 (magazinbrno.cz#24103)


Přidat komentář