Vacushape v Brně

Snažíte se omezovat v jídle, chodíte do posilovny, jezdíte na kole aj., ale přesto se nemůžete zbavit tukových špíčků v problematických partiích? Na bříšku, bocích, stehnech se kila navíc velmi rády drží. Dát jim sbohem však můžete.

A oním sbohem ani tak nemyslíme, že by musel přijít na řadu nějaký ten drastický zákrok v podobě chirurgické liposukce apod. Využít můžete jedinečného aerobního přístroje Vacushape, který je skutečně účinný ve spalování tuků v oblastech, jako je bříško, boky, zadeček, stehna. Nečekejte však žádnou pasivní aktivitu z Vaší strany, kdy si například jen na sebe „něco připnete“ a ono to bude za Vás cvičit, zatímco si budete hovět na lenošce a pojídat oblíbený moučník. Takovým pohádkám snad ani nevěřte. V případě Vacushape je tzv. něco za něco. A tak by to ostatně mělo i fungovat. Z Vaší strany to chce investování nějakého toho času, chuti i peněz a odměna na sebe pak nenechá dlouho čekat.

Princip Vacushape

V čem spočívá kouzlo aerobního přístroje Vacushape, a jak vůbec tento přístroj vypadá? V podstatě si ho můžete představit jako běžecký pás. Ovšem s tím rozdílem, že jste ze všech stran chráněni, respektive se nacházíte v podtlakové kabině. A to již se de facto dostáváme k onomu kouzlu cvičení. Při cvičení svižně chodíte a vznikajícím pod tlakem dochází k intenzivní aktivaci metabolismu tuků, ale také lymfatického systému, který má za úkol odvádět usazené toxiny z těla pryč.

Účinky cvičení na Vacushape

Rozhodnete-li se pro cvičení na Vacushape, tak nejenže zaznamenáte hmotností úbytek, který si můžete i jednoduše změřit, ale také stav Vaší pokožky se zlepší. Pokud se potýkáte s celulitidou, pak její projevy díky pravidelnému cvičení na Vacuspahe, můžete výrazně zmírnit, nebo dokonce až odstranit. Samotná pokožka pak bude hladší a jemnější na dotek. Sami řekněte, jestli nestojí za to vyzkoušet tento typ jedinečného cvičení? Při cvičení na Vacushape můžete procvičit v podstatě celé tělo. Ve Vámi vybraném fitness studiu se totiž můžete domluvit, že zkombinujete cvičení na Vacushape s následným posilováním. Samozřejmě však záleží na možnostech konkrétního cvičícího studia.

Dosáhnutí viditelných i měřitelných výsledků

I v případě Vacushape to chce vytrvat a nečekat převratné výsledky hned po první hodině cvičení. Ostatně, o tom jsme již hovořili výše. Opravdu viditelných a měřitelných výsledků se můžete dočkat již po cca 10 cvičení. Je to sice řekněme 10 hodin Vašeho volného času, který někde musíte „vzít“. Na druhou stranu však, pokud již roky trvá Vaše snaha o viditelné, ale také dlouhodobé zhubnutí, pak co je takových deset hodin. A kromě toho, nejenže budete štíhlejší, atraktivnější, ale také budete sršet dobrou náladou.

Dosáhnutí měřitelných výsledků

Na jaké konkrétní výsledky se budete moci těšit. V prvé řadě je třeba říci, že každý z nás je originál, kdy se lišíme metabolismem, životním stylem, vykonávanou prací apod. Také máme jinou kostru, dispozice, dědičné proporce, jsme jinak staří apod. V neposlední řadě pak měřitelné výsledky závisí i na počtu cvičení. Například po 20 cvičení můžete zaznamenat až cca 10 cm úbytku v bocích, ale také ve stehnech a na bříšku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5586 (magazinbrno.cz#24059)


Přidat komentář