Nekuřácká kavárna v Brně

Chcete si v klidu a bez nepříjemných vlivů vychutnat šálek dobré kávy? Vadí Vám v restauracích a kavárnách kouř z cigaret? Chcete najít skvělé místo pro posezení s přáteli? Právě pro Vás je tedy vhodná nekuřácká kavárna.

Kavárna by měla sloužit jako příjemné prostředí pro setkání s přáteli nebo jako místo pro uskutečnění pracovní schůzky. Do kaváren často chodí i páry, ať už na první rande nebo na další schůzky. Kavárnu můžeme navštívit i sami, když si chceme odpočinout od světa a každodenních starostí, a vychutnat si šálek dobré kávy.

Samotných kaváren, kde by se vařila pouze káva, čaj či jiné nápoje a podávaly se pouze zákusky, nikoli celé menu, je poskrovnu. Staly se z nich většinou restaurace nebo bistra. I tak ale můžeme ještě najít pár „kavárniček“ právě pro chvíle klidu.

Nekuřácká kavárna

V kavárně bychom si rádi poseděli, popovídali a příjemně strávili čas. Jedním z hlavních rušivých elementů, který narušuje naši nabytou pohodu, je** kouření v místnosti**. Kuřáci jsou sice lidé jako my, ale pokud chtějí kouřit, ničit své zdraví a nám neprospívat, ať to dělají alespoň venku na vzduchu a ne v uzavřeném prostoru. Obtěžuje nás vydechovaný kouř, štípe nás v očích a nikomu není jistě příjemné, když mu oděv zapáchá nikotinem.

Z tohoto důvodu bylo již otevřeno mnoho kaváren, restaurací a dalších podniků, kde je kouření zakázáno. Některé, již otevřené, podniky si upravili podmínky a zakázali kouření rovněž. Nejedná se o žádnou diskriminaci kuřáků, ale i pasivní kouření, kterému nás vystavují, škodí. To musejí akceptovat. Pokud si potřebují „zapálit“, prosím, ale venku. K dispozici jim jsou obvykle před vchodem i popelníky.

Nekuřácká kavárna v Brně

Pokud si chcete zajít do nekuřácké kavárny, ale nevíte kam, zkuste „zabrousit“ po internetových stránkách. I v Brně se již otevřelo několik nekuřáckých kaváren a restaurací. Jejich široká nabídka kávových a čajových specialit, včetně něčeho malého k zakousnutí, Vás jistě okouzlí. Možná zjistíte, že kavárnu, jako stvořenou právě pro Vás, máte přímo za rohem. Vyzkoušejte a určitě se nekuřácká kavárna stane Vaším oblíbeným místem.

Co nám kavárny nabídnou

Kromě příjemného prostředí, jak již bylo zmíněno, si v kavárnách můžete objednat téměř cokoli, na co máte chuť. Vyzkoušet můžete například pravou italskou kávu nebo kávu, která je typická pro země Východu. V kavárnách si lze objednat i čaj, kterého je nepřeberné množství a záleží jen na Vás, které chuti a barvě podlehnou Vaše smysly. K dispozici jsou i další nealko nápoje, voda či džus.

Kromě nealkoholických nápojů zde jistě nabízejí i víno a lehčí alkoholické nápoje. Ke kávě se určitě hodí nějaké ten zákusek či oplatka. I v tomto případě je k dispozici lístek s nabídkou.

Samozřejmě do těchto nekuřáckých podniků smí i kuřáci, svůj nepěkný zlozvyk ale musejí nechat za dveřmi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5593 (magazinbrno.cz#24071)


Přidat komentář