Kuchyně na míru Brno - Vestavěné skříně na míru Brno

Jaká by měla být moderní kuchyně a jaké požadavky by měla takováto kuchyně splňovat? Chcete kuchyni, která bude přesně splňovat vaše přání? Nechejte si udělat kuchyni na míru.

Kuchyně se chápe jako centrum celé domácnosti. Právě v kuchyni se celá rodina schází u společného jídla. Během společného stolování si všichni členové mohou sdělovat své starosti a radosti. Bohužel v mnoha bytech není prostor, který je věnován kuchyni příliš velký. Vlezou se zde základní spotřebiče, lednička, trouba, varná deska a malý jídelní stůl. V rodinných domech si majitelé mohou s uspořádáním kuchyně pohrát více (v závislosti na prostoru). Rozhodli jste se pro novu kuchyni? V případě, že chcete kuchyni, která bude přesně odpovídat vašim představám a požadavkům, rozhodněte se pro kuchyni na míru.

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně se dnes už nechápe pouze jako místo, které je určeno pouze pro vaření a ženy. Současná kuchyně by měla být příjemným místem pro celou rodinu. A rodina by zde měla trávit čas ne povinnostmi, ale především zábavou. Krásná kuchyně vyvolá radost ve všech, kteří v ní budou vařit. V moderní kuchyni najdeme často tzv. ostrůvek, který slouží k přípravě jídla nebo jeho konzumaci s přistavěnou barovou židličkou. Díky tomuto ostrůvku se zvětšuje pracovní prostor kuchyně a na přípravě jídla se může podílet více členů rodiny. Součástí moderní kuchyně jsou také vestavěné spotřebiče, jako je např. myčka nebo lednička. Moderní kuchyně může také zahrnovat tzv. drátěný program (slouží k ukládání nádobí). Mnoho majitelů dnes preferuje lakované povrchy, které působí velice esteticky. A jaké barvy můžete zvolit v kuchyni? Tradiční je stále užití dřeva. Dřevěná kuchyně dává pocit tepla a útulnosti. Dřevo je materiál, který vyvolává v lidech pocit klidu a jistoty. Moderní kuchyně však také mohou být v barvách jako je bílá, červená, šedá a černá.

Kuchyně na míru

Chcete-li, aby kuchyně byla přesně podle vás, najděte si profesionální truhlářství a nechte si zhotovit kuchyni na míru. Profesionálové, kteří se zabývají realizací kuchyň, s vámi proberou vaše požadavky na kuchyni. Kuchyně na míru se vám plně přizpůsobí a vy už nebudete muset vytahovat stoličku, abyste vytáhla potřebné nádobí. Zvolíte si materiály, které chcete v kuchyni použít, rozmístění jednotlivých prvků, dále se rozhodnete, jaké spotřebiče ve vaší kuchyni budou mít místo a v jaké výšce by měly být instalovány skříňky tak, abyste na ně dosáhli. Ve firmě specializující se na realizaci kuchyní na míru vám navrhnou ideální řešení, přenesou je do 3D návrhu a provedou předběžnou konzultaci. Vy si poté prohlédnete model kuchyně ve 3D a rozhodnete se, zda chcete kuchyni realizovat a zda vám vyhovuje cena.

Většina firem prezentuje své služby na internetu. Při výběru firmy dejte na zkušenosti známých a reference.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně nabývají na oblibě. Je sice možné si bez problémů pořídit prakticky jakoukoli skříň. Nicméně je jen malá pravděpodobnost, že bude přesně pasovat do příslušných prostor, kde ji chceme mít. Buď se nám díky svým rozměrům do prostoru o nějaký ten centimetr, či nějaké ty desítky centimetrů nevejde, nebo naopak prostor plně nevyužijeme. A pokud zrovna řešíme opravdu každý centimetr, pak klasické, sektorové skříně nejsou tím ideálním řešením pro náš domov, ale i kancelář apod. Navíc, každý z nás má jiné představy, požadavky stran materiálu, vzhledu, vnitřního uspořádání. A i zde můžeme u klasické skříně „narazit“, že minimálně jeden parametr nebude takový, jaký bychom chtěli a očekávali. Necháme-li si však vyrobit vestavěnou skříň na míru, pak si můžeme u výrobce nadefinovat vše tak, jak skutečně my chceme a potřebujeme.

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru si pak můžeme nechat navrhnout, vyhotovit prakticky do jakéhokoli prostoru. I když máme skříně víceméně spojené s předsíní, komorou, případně ložnicí, můžeme mít vestavěnou skříň i v obývacím pokoji, dětském pokoji, pracovně, v obytném půdním prostoru apod.

Vestavěné skříně na míru jakéhokoli rozměru, tvaru

Vestavěné skříně na míru jsou výjimečné i v tom, že nemusí být jen klasického skříňového tvaru, na který jsme zvyklí. Každý z nás bydlí v jinak řešeném bytě, domě, kdy jednotlivé místnosti se mohou lišit nejen rozměry, jako takovými, ale také tvarem. Bydlíte-li v patrovém domku, pak možná máte nevyužití prostor pod schodišti, či Vás to svádí k ukládání krabic, hraček apod. Což jistě na první pohled asi nebudí dojmu útulnosti, pořádku. I prostor pod schodištěm však můžete plně využít, a to právě vestavěnou skříní. Pro zručného, zkušeného výrobce vestavěných skříní na míru je každá zakázka, natož atypická výzvou.

Vestavěné skříně vhodné do půdního prostoru

Další prostor, který Vám může dělat těžkou hlavu s tím, jak v něm udržet pořádek, nemít ho zavalený věcmi, je půda, půdní prostor. Ovšem i půdní prostor, pro který jsou typické zkosené stěny, je přímo ideální pro vestavěné skříně. Samozřejmě, můžete si pořídit klasickou skříň, komodu, ale opět budete narážet na to, že se Vám do prostoru nebude nábytek ideálně hodit, a nějaký ten centimetr, dokonce i desítky centimetrů nevyužijete.

Vestavěné skříně na míru – 3D návrh

Kolikráte je těžké si představit, jak bude v reálu místnost vypadat, když bude s nábytkem. Každý, kdo se stěhoval, byl bezpochyby překvapený v tom, jak ten, který prostor vypadal před nastěhováním, když se sestával jen ze čtyř holých stěn, a následně po tom, co byl zaplněn nábytkem a dalším zařízením. Svým způsobem je umění si zařídit byt, dům tak, aby splňoval nejen účelnost, praktičnost, ale také estetičnost. A pořízení kvalitního nábytku není zrovna korunovou záležitostí, nad kterou byste mohli jen tak mávnout rukou, když by se „pokus“ nepodařil, a Vy se tak rozhodli pro další obměnu.

Vestavěné skříně - výhody 3D návrhu

Pokud si půjdete koupit nábytek do prodejny, pak se jen můžete dohadovat, jak bude domov s nábytkem vypadat, zda se do prostoru vůbec bude hodit, apod. Nábytek sice zůstane nábytkem, ale jinak vynikne ve velké prodejní hale, a jinak ve Vašem prostoru. Je to tak trochu sázkou do loterie, kdy může Vaše rozhodnutí dopadnout dobře, nebo také ne. Sázku na jistotu Vám však nabízí výrobce, který vestavěné skříně na míru nejen vyrobí, ale také zpracuje 3D návrh. Díky němu budete moci vidět „nový kabát Vašeho domova“ ještě dříve, než vůbec dojde na jeho výrobu. Žádné nepříjemné překvapení Vás tak nebude čekat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5612 (magazinbrno.cz#24078)


Diskuze a zkušenosti

Petra | 23.02.2015 09:18
Re: Kuchyně na míru Brno - Vestavěné skříně na míru Brno Dobrý den, jezdíte i do Modřic na výměření kuchyně?

Roman Lacka | 01.05.2015 21:47
Re: Kuchyně na míru Brno - Vestavěné skříně na míru Brno Prosím kontaktujte mě na tel: 603 372 912, Děkuji


Přidat komentář