Výroba akvária Brno

Ptáte se, v jaké podobě je možné použít sklo ve vašem domově? Využití skla je opravdu široké. Rozhodnout se můžete pro skleněné dveře, podlahy, schodiště, zábradlí nebo skleněný sprchový kout.

Výroba akvárií a teráriíHranaté akvárium

Ať už potřebujete nové terárium či akvárium k vám domů nebo si chcete nechat zhotovit akvárium do vaší firmy, vždy se můžete obrátit na zkušenou firmu, které jen sdělíte své představy a přání. Poté už jen obdržíte výrobek přesně podle vašich přání. Kromě zakázkové výroby můžete akvária a terária nakupovat také ve specializovaných obchodech. A zde máte na výběr z velkého množství a druhů. Akvária se mohou lišit tvarem a také způsobem výroby. Když se při výběru rozhodujete především podle tvaru akvária, příliš se nedoporučuj akvária ve tvaru koule. Tento typ akvárií není vhodný pro chov ryb. Chcete ideální akvárium pro váš chov ryb? V tom případě dejte přednost akvárium ve tvaru krychle, kvádru nebo akvárium o půdorysu mnohoúhelníku. Akvária mohu být samozřejmě zabudovaná do skříňky nebo do Akvárium kulatéstěn.

Jaké jsou druhy akvárií a terárií

Co se týká** druhů akvárií**, na výběr zde máte z akvárií lepených, litých, rámových nebo samonosných. Mezi nejoblíbenější akvária se řadí akvária lepená a to především pro jejich nízkou cenu. Pro lepená akvária je typická snadná a rychlá výroba. Tento typ akvárií je také vhodný pro ty, kteří s chovem ryb teprve začínají. Tyto akvária se také snadno udržují. Lepená akvária se nehodí pro velký chov, protože pojmou maximálně 40 litrů vody.

Dalším typem jsou tzv. akvária rámová. Tento typ akvárií se skládá z rámů, které se vyrábějí z ocelového úhelníku. Nevýhodou tohoto typu akvárií je vyšší váha a tak budete potřebovat k jejich umístění pevný podstavec nebo stojan.

Při výběru akvárií se budete také řídit jejich velikostí. Malé akvárium má většinou délku dna okolo 20 centimetrů. Do takovéhoto akvária se vám vleze přibližně 10 litrů vody. Střední akvárium má délku asi 50 centimetrů a vleze se zde 50 litrů vody. Největší typy akvárií mají délku 100 centimetrů a vleze se zde až 300 litrů vody.

Celoskleněné dveře a stěny

Celoskleněné dveře vám nabídnou vysokou eleganci a luxus. Celoskleněné dveře jsou skutečně velmi designovým prvkem celého interiéru. Oproti klasickým dveřím se skleněnou výplní jsou tyto dveře mnohem zajímavější. Pomocí těchto dveří vytvoříte příjemné prostředí a velmi atraktivní vzhled. Tento typ dveří se hodí do moderních interiérů a mohou být posuvné, otočné nebo kývne. Celoskleněné dveře dodají vašemu domovu skutečně velké množství světla a také pocit volnosti. Nemyslete si, že celoskleněné dveře jsou pouze designovým prvkem interiéru. Tento typ dveří je také funkční prvek. Pomocí skleněných dveří můžete oddělit jednotlivé místnosti a tyto dveře jsou také uzamykatelné. Tyto dveře jsou vyráběny z odolného skla s povrchovou úpravou a nevyžadují příliš náročnou údržbu. Povrch těchto dveří si můžete sami vybrat.

Celoskleněné stěny slouží jako dělící stěny v interiérech. Tyto stěny jsou velmi výrazným prvkem v interiéru. V interiérech v současnosti najdeme stále více celoskleněných stěn nebo posuvných panelů. Pro celoskleněné stěny je typická lehkost, vzdušnost a rozmanitý design. Celoskleněné stěny jsou funkční prvek nejen v domácnostech, ale také v komerčních prostorech. Tyto stěny musí splňovat přísná bezpečnostní požadavky a jsou k dostání s velkým množstvím kování.

Skleněné podlahy, schodiště a zábradlí

Další možností, kde může sklo najít uplatnění je v podobě podlah, schodišť a zábradlí. I zde platí, že skleněné prvky budou oživením v moderních interiérech jak doma, tak v komerčních prostorech. Skleněné podlahy vás např. zaujmou svým plněním. Pod těmito podlahami můžete najít různé dekorační prvky např. v podobě písku.

Sklo v koupelně

Také ve vaší koupelně si sklo může najít své místo. Skleněný sprchový kout získá najednou úplně jiný rozměr. Nemusíte zde užívat pouze čiré sklo, další možností je také využít sklo v různém zabarvení. Věřte tomu, že skleněný sprchový kout bude ve vaší koupelně působit velmi elegantně a designově. Sklo se v koupelně může použít také v podobě skleněných obkladů a dlažby. I v tomto případě platí, že se používá sklo, které splňuje vysoké bezpečnostní nároky.

Sklo je a stále bude prvkem moderních interiérů. Skleněné prvky budou vždy vypadat velice elegantně a luxusně. Myslete však také na to, že při použití skla bude obtížnější docílit tepla domova, které v interiéru vytvoří např. dřevo. Záleží jen na vás, v jakém provedení se pro sklo rozhodnete. Poraďte se s profesionály a užívejte si výhody, které sklo nabízí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5615 (magazinbrno.cz#24116)


Diskuze a zkušenosti

Vojtěch | 12.03.2013 09:05
Re: Výroba akvária Brno Dobrý den, měl bych zájem o výrobu atypického akvária, zajímá mě, zda by vůbec bylo možné jej vyrobit a případně jeho cena. Rozměry by měly být: délka 160cm, šířka: 10cm(!), výška 50cm. Rozměry stačí přibližné, jde především velkou délku a minimální šířku. Děkuji za odpověď. S pozdravem, Vojtěch

Jakub Chlubna | 28.01.2015 08:30
Re: Výroba akvária Brno Dobrý den, mám zájem o atypické akvárium d/š/v 60/30/60. Můžete mi prosím zaslat cenovou kalkulaci. chlubna.jakub@seznam.cz Děkuji S pozdravem Jakub Chlubna


Přidat komentář