Ho’oponopono Brno

Jak vnímáte svět kolem sebe? Je tvořen jen tím, co sami hmotně držíte, skutečně vidíte a cítíte? Zkuste se zastavit alespoň na chvíli a vnímat jedinečnost světa. Vše, co činíme, se děje z nějakého pohnutí. Vše, co uděláme, je řízeno naším podvědomím.

Nad všemi bdí anděl strážný. Můžete být skeptičtí, na to máte ostatně právo. Ono je těžké uvěřit něčemu, co není hmatatelné, co nevidíme. Anděla strážného však můžete vidět vnitřně, pocítit ho vnitřně. Oprostíte-li se od předsudků, připustíte-li, že je něco více, než jen černá a bílá, rub a líc, pozitiva a negativa, uvidíte více. Uvidíte věci v širších souvislostech. Každý začátek je těžký. Každý vstup do neznáma je těžký. Budete-li však chtít, uvěříte-li vnitřně, pak se můžete dostat na cestu, která povede k uznání existence andělů. Odměnou Vám pak bude možnost požádat anděla prakticky o cokoliv. Nezapomeňte však věřit a poděkovat.

Vzpomínky nás doprovázející

I kdybychom všichni nosili růžové brýle, a to doslova, ještě to nebude samo o sobě stačit, abychom vše kolem sebe viděli v jasných, zářivých barvách. Občas, nebo dokonce i často se objeví barva zastřená, šedá, tmavá. My sami však můžeme mít sílu onu barvu proměnit v barvu, která pro nás bude líbivější. Barvy mohou být našimi vzpomínkami. Vzpomínkami, které jsou našimi společníky pro další minuty, hodiny, dny, ale i týdny, měsíce. Bohužel vzpomínky, které máme uložené v našem nitru, pro nás mohou být i zátěží, která nabývá s každým dnem na stále větších rozměrech. Vzpomínky sice mohou na svém povrchu vyblednout, ale stále s námi budou přítomné. A podle toho, v jakém jsme zrovna rozpoložení, v jaké situaci se nacházíme, budou méně, či více patrné.

Čištění podvědomí za pomoci čistících pomůcek

Vzpomínky, které jsou uloženy v podvědomí, nám určují a řídí náš život. Každá myšlenka, vzpomínka je živá energie, která se jednou zhmotní ve fyzickém světě. Myslíme-li na něco pěkného, naplňujeme naše podvědomí radostí, pak se nám tato radost i promítne do vnějšího světa. Pociťujeme-li však negativní pocity, zažili jsme neblahé zkušenosti, na které bychom nejraději zapomněli, i ty se z našeho vnitřního světa dostanou do světa vnějšího. Negativní vzpomínky však nemusí tvořit součást našeho života. My tomu můžeme předejít tzv. čištěním podvědomí. K tomu jsou určeny tzv. čistící pomůcky. Jedná se o čistící pomůcky v havajské metodě Ho’oponopono, které provádí proces čistění, respektive odstraňují vzpomínky z našeho podvědomí.

Nalezení harmonie života díky metodě Ho’oponopono

Metoda** Ho’oponopono** Vám pomůže život zharmonizovat. Zjistíte, jak odstraňovat vzpomínky z podvědomí, jak se dostávat do vnitřního klidu a míru, a to za každé situace. Vaše bolavá duše bude utěšena. Vaše zlomené srdce opět začne naplno tlouci. Dojde k odstranění veškerých strachů, které duši sužovaly. Zoufalství, kterým byla duše naplněna, bude uvolněno.

** ** Život je jednou velkou změnou

Žádný den není stejný, jako ten předchozí. Můžete vykonávat „rutinní práci“, můžete být například na mateřské, rodičovské a být v „koloběhu“ přebalování, kojení, konejšení, úklidu apod. Žádný den však není naprosto stejný, jako ty, které jste doposud prožili. Každý krok, který uděláte, každé rozhodnutí, které učiníte, bude jedinečné, stejně jako okamžik, ve kterém ke kroku i rozhodnutí, dojde. Život je tak změnou, a to v každém okamžiku Vašeho života. Byla by velká škoda nechat život jen tak proklouznout mezi prsty. Vždyť to můžete být Vy, kdo budete dělat ony kroky a rozhodnutí, ovšem cíleně, ne nahodile.

Čisticí pomůcky

Láska je slovo mocné. Slovo, které v nás může vyvolat velkou bouři emocí, pocitů. Slovo, které nám rozbuší srdce, vžene červeň do tváří. Slovo, které je očekáváním. Očekáváním něčeho krásného, co si přejeme, co nám chybí, co chceme opětovat. Slovo láska, aby mělo svoji moc, by však nemělo zevšednět. Respektive by mělo být vyslovováno a míněno vážně, a stejně tak i přijímáno. Říkáte svým blízkým, svému protějšku – MILUJI TĚ. Sami se zamyslete, jak onu větu vyslovujete, co při ní cítíte.A, když naopak onu větu od někoho slyšíte, co při tom pociťujete, zažíváte? Ono slovo, ona věta – pouhé slovo, pouhá věta je již čistící pomůckou. Čistící pomůckou psanou, vyslovovanou, která působí na každého z nás a v celé naší bytosti. Věta miluji těby měla být směřována námi k nám samotným.Teprve až sami sebe začneme skutečně milovat, pak můžeme milovat i druhé. Vše začíná, ale i končí slovy MILUJI TĚ.

Miluji tě a děkuji ti

Největší a nejhlubší čisticí pomůcky jsou věty miluji tě a děkuji ti. Tyto věty říkáme sobě! Projevujete možná poprvé ve svém životě lásku k sobě, ke svému nitru, k vašemu podvědomí, k životní jiskře, která je uložena v nás. To je ten velký rozdíl! Tím, že člověk začne milovat sebe, ale ne sobecky, tím začne postupně milovat všechny a vše kolem sebe, celý svět, ať je jakýkoliv. I když tyto věty řeknete druhému, ve skutečnosti oslovujete sebe. Opakováním vět miluji tě, děkuji ti, omlouvám se, činíte pokání, vysíláte prosbu, aby došlo k vyčištění veškerých Vašich vzpomínek, které mají souvztažnost k určité události. Pronášení slov však musí jít z Vašeho srdce.

Možnost změnit svůj dosavadní život

Pokud člověk chce změnit svůj dosavadní život, musí opravdu začít u sebe, nikde jinde. Tato práce na sobě, je těžká, nejtěžší ze všeho. Jde to, jen chtít. A co je ještě velmi důležité – převzít 100% zodpovědnost za náš život, za vše, co děláme, na co myslíme, co jíme, pijeme a hlavně na co myslíme. Jak však přijmout 100% zodpovědnost za náš život? Je důležité uznat, že vše kolem Vás je Vaším vlastním výtvorem. Vše, co vnímáte jakýmkoli z Vašich smyslů, nesete za dané zodpovědnost. Je to totiž Váš život. Vše, co vnímáte, ale také vidíte, slyšíte, toto vše s Vámi souvisí. V případě, že byste v sobě neměli cokoliv z těchto událostí, ani byste je nemohli prožívat, vidět.

Můžete změnit vše, co se Vám nelíbí

Vše, co prožíváte, a nelíbí se Vám, můžete vyléčit. Ať už se jedná například o politiku, ekonomickou situaci apod. Veškeré tyto věci totiž ve skutečnosti neexistují. Jedná se o Vaši projekci. Žádné vně svým způsobem neexistuje. Problém tak nehledejte v někom jiném, ale ve Vás samotných. Milovat sami sebe je nejlepším způsobem, jak zlepšit sebe i Váš svět, ve kterém žijete. Opakujte věty miluji tě, děkuji ti, a uvnitř sebe se čistíte. Léčíte to, co zapříčinilo vnější podmínky. Cokoliv, co byste chtěli ve Vašem životě zlepšit, můžete udělat jen na jednom jediném místě, a to v sobě.

Útěcha duše – čisticí pomůcka

Vaší útěchou duše může být polštářek, který je čistící pomůckou v havajské metodě Ho’oponopono. Útěcha duše bude blahodárně působit na Vaši duši. Budete se cítit vnitřně spokojeni i v bezpečí. Uvnitř polštářku najdete uložený plod jírovce, kaštanu a slova lásky miluji tě. Rozměry polštářku jsou 35 x 35 cm a vybrat si můžete z 10 motivů. Polštářek můžete využít jako polštářek, mazlíka na spaní. Můžete se ho dotýkat, držet ho v náručí. Můžete ho mít také jako dekoraci Vašeho domova. Nechte se vést intuicí, tak Vám napoví, jak polštářek používat a těšit se z jeho čistících schopností. Čistící pomůcka provádí proces čištění, kdy odstraňuje vzpomínky z podvědomí. Více na http://www.utechaduse.cz/, kde si také můžete čistící pomůcku objednat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5624 (magazinbrno.cz#24117)


Přidat komentář