Pojištění a finanční poradenství - Brno - venkov

Komplexní finanční poradenství, které dlouhodobě řeší rodinné finance, není jen moderním trendem, ale především způsobem, který v dnešní době umožňuje lidem různého věku být zajištěnými ve všech potřebných oblastech života.

Dnešní doba umožňuje řešit rodinnou finanční situaci s pomocí finančního zprostředkovatele. Je to výhodné z mnoha pohledů. Finanční zprostředkovatel je osoba, která zhodnotí vaše finanční možnosti i všechny možné finanční smlouvy a provede daňovou optimalizaci. Rodina má tak možnost využít maximálně svého příjmu nejen k zajištění chodu rodiny a rodinného rozpočtu, ale může i něco uspořit do budoucna. Zásluhou komplexního finančního poradenství a vytvoření dlouhodobého řešení a dlouhodobých projektů, vás a vaši rodinu nezastihne nic nepřipravené. Můžete sebe a své blízké tak zajistit od narození až po důchodový věk.

Pojištění a finanční poradenství - Brno - venkov

Potřebujete si vyřídit hypotéku nebo poskytnout úvěr? Chcete se výhodně pojistit? Jakékoliv otázky z oblasti financí Vám spolehlivě zodpoví profesionálka, která si je vědoma toho, že v široké nabídce finančních služeb je složité se vyznat. Tento profesionál v oboru finančního poradenství Vám pomůže vyřešit Vaší finanční situaci a nabídne Vám tyto služby:

  • Hypoteční úvěry
  • Stavební spoření pro dětí
  • Stavební spoření pro dospělé
  • Úvěry ze stavebního spoření a překlenovací úvěry
  • Životní pojištění kapitálové nebo rizikové
  • Majetkové pojištění

  • Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů.

Finanční poradce

Jde o opravdového odborníka, které se skvěle orientuje ve světě financí a dokáže maximálně efektně zhodnotit situace každé rodiny. A to na míru jejích potřeb. To znamená, že se každé konkrétní osobě věnuje individuálně a hledá pro ni optimální prostředky, které finanční trh nabízí. Finanční poradce neustále prochází školeními a semináři a tak mu nic z nabídky finančního světa neuniká. A nejen to. Vše, co tento svět nabízí, umí i aplikovat na různé situace. A dobrý finanční poradce umí každý finanční produkt aplikovat tak, aby byl maximálně prospěšný pro klienta a pokud s ním sjednává více produktů, pak jednotlivé produkty vytváří reálný a užitečný finanční plán.

Který finanční produkt je nejlepší?

Současný život doprovází nutnost sjednávat si různé finanční produkty. Potřebujeme pojištění pro období nemoci, pojištění nemovitostí, úrazu, pracovní, na dovolenou, potřebujeme spoření, úvěry i hypotéky. Je toho hodně. A finančních produktů je celá řada, stejně jako společností, které tyto produkty nabízí. Proto je dobré nechat si vybrat vhodný produkt finančním poradcem. Ale nemusíte se bát. Finanční poradce není ten, kdo vám bude produkty nutit. Je odborníkem, který nejprve zjistí, jak si finančně stojíte, na základě těchto informací vypracuje finanční plán a nabídne vám jeho možnosti. Teprve potom si vy sami rozhodnete, co je pro vás potřebné. Samozřejmě můžete volit připravený finančním plán, nebo můžete chtít i jinou alternativu. Finanční poradce vám samozřejmě vyjde vždy vstříc.

Pojištění a jeho druhy

Každého člověka provází v životě i rizika. A to od jeho narození až do smrti. Proto by na ně měl být vždy připraven. To znamená, že by měl mít sjednány takové finanční produkty, které ho plně ochrání před nepřízní osudu i náhlými příhodami. Pro pohodový život se vám bude hodit pojištění osob, které může zahrnovat celou rodinu i jednotlivce. Záleží na vybraném produktu. Pojištění může být životní i úrazové a samozřejmě může být vybráno s ohledem na budoucnost jako kapitálové nebo investiční. A pro cestování by každý měl pamatovat i na krátkodobé pojištění na cesty. To vás ochrání při jakékoli nenadálé situaci, ať budete na horách, u moře, nebo kdekoli jinde na světě. A mimo jiné zajistí i to, že se dostanete bezpečně zpět domů.

Povinné ručení

Jde o pojištění, které musí sjednat každý majitel motorového vozidla. Proto je vhodné poradit se o tom, jaké by mělo být, abyste zbytečně neplatili více než je třeba. Povinné ručení můžete sjednat jako úplně základní, ale také můžete využít exkluzivních výhod rozšířeného pojištění. Často tak ušetříte a zároveň pokryjete celou řadu možných náhod. Povinné ručení může obsahovat úrazové pojištění řidiče, nadstandardní asistenční služby i při poruše vozu, pojištění osobních věcí řidiče, jeho partnera a osob blízkých.

Penzijní připojištění

Jde zřejmě o nejdůležitější spoření každého člověka. Zajistí totiž to, že v důchodu nebudete muset snižovat svůj životní standard. A to je opravdu důležité. Vždyť důchod nemá být okamžikem ústrků a smutku, ale dobou, kdy se plně věnujete svým koníčkům, vnukům, anebo prostě všemu, co máte rádi. Proto je vhodné, vybrat nejlépe opět s finančním poradcem nejvhodnější způsob penzijního připojištěni již s nástupem do prvního zaměstnání.

Stavební spoření

Je dosud velmi výhodné a umožní mnohem více, než si řada lidí myslí. Nejde totiž jen o výhodné spoření, ale i možnost získání výhodného úvěru. Úvěru, který umožní získání nebo zrekonstruování vašeho bydlení dříve, než jste čekali. Navíc se projeví i ve vašem daňovém přiznání. O podmínkách a možnostech stavebního spoření vás bude informovat váš finanční poradce.

Hypotéky

Pomohou vám financovat vaše bydlení, i pokud nemáte nic naspořeno. Úrok je dnes malý a podmínky hypotečních úvěrů opravdu výhodné. Ovšem i zde je nabídek hodně a každá má jiné podmínky. Je nutné číst i podmínky psané nejmenším písmem, jinak můžete být nepříjemně překvapeni. Nebo se můžete opět spolehnout na finančního poradce, který vám dá záruku, že to co sjednáte je prostě pravdou. Nebudou vás tedy strašit žádné skryté podmínky hypotéky.

Úvěry a jejich nabídka

Úvěrové společnosti rostou jako houby po dešti. A nabídek úvěrů je ještě více. Nechcete-li naletět, nesjednávejte nikdy úvěr nahodile, ve stresu, pod nátlakem, ale nechte si poradit ten nejvhodnější pro vás. A nezapomeňte, že ten, který je vhodný pro vašeho kolegu v práci, pro vás vhodný vůbec být nemusí. Úvěry je nezbytné vybírat nejen obezřetně, ale s individuálním pohledem a nejlépe s odborným finančním poradcem. Jen tak nikdy nenaletíte.

Investování financí

Nejlepší způsob jak dosáhnout na své sny a cíle. Investování je však věda a vybrat ten správný způsob není jednoduché. I zde poradí nejlépe školený finanční poradce. Ten vám nejen objasní možnosti současného finančního trhu, ale nabídne řešení na míru i s investičním plánem. Budete mít tedy jistotu výnosů a nebude vás čekat zbytečná ztráta.

Spoření financí

Kromě jiného je důležité i spoření. A klidně i v případě, že uspoříte jen sto korunu měsíčně. Pokud ji promyšleně uložíte, pak můžete naspořené peníze později využít ke splnění svého snu, nebo třeba v období, které je pro rodinu velkou zátěží, tedy v době studií dětí, nebo jako další možnost přilepšení k důchodu. Finanční poradce nenabízí své služby jen pro velké investice, ale i pro ty nejmenší. Je tu prostě pro každého, kdo chce být zajištěn v každé životní situaci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5625 (magazinbrno.cz#24137)


Přidat komentář