Ready made Brno

Ready made společnost, už jste se s tímto označením setkali? Co je to reday made společnost, jaké jsou její výhody a proč se rozhodnout pro její koupi? Zkusme si objasnit základní fakta o ready made společnostech.

Co je to ready made společnost?

Jak již anglický název napovídá, ready made společnost je společnost založená předem. Ready made společnost je tedy existující společnost, která je zaspána v obchodním rejstříku. Tuto společnost je možné rychle a především levně převést na nového majitele. Ready made společnosti jsou tedy předem založené firmy bez obchodní historie. Tyto předem založené firmy nemají žádné závazky, pohledávky, ekonomickou činnost a jsou určeny k převodu na koncové zákazníky.

Ready made společnost je firma, která má název, sídlo, jednatele, identifikační číslo a plně splacený základní kapitál. Tato společnost je určena pro zákazníka a tudíž nevyvíjí žádnou obchodní činnost. Zákazník, který takovouto společnost koupí, se může velice snadno vyhnout dlouhému administrativnímu procesu.

Kdo nabízí prodej ready made společnosti?

Existují firmy, které se specializují na prodej ready made společností. Tyto firmy nabízejí akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným nebo také evropské společnosti. Ready made společnosti splňují všechny podmínky dané zákonem, jako je např. určení předmětu podnikání, registrace daní z příjmu právnických osob po splacení základního kapitálu atd.

Co nabízí rady made společnosti?

Při koupi ready made společnosti si můžete být jisti, že tato firma je zapsána v obchodním rejstříku, má 100% splacený základní kapitál. Samozřejmostí je také to, že ready made společnost nemá závazky ani dluhy. Ready made společnosti mají také čistou obchodní historii. Při koupi takovéto společnosti je však dobré vyžádat si potvrzení o bezdlužnosti a čisté obchodní historii, předejdete tak problémům, které by mohly vzniknout.

Při koupi ready made společnosti získáváte obchodní podíly a cenné papíry společnosti. Součástí prodeje je dále uspořádání a organizace valné hromady pro změny ve společnosti, vyřízení živnostenských oprávnění a koncesí. Dále získáváte registraci společnosti k daním, zpracování a podání návrhu na zápis změn do obchodního rejstříku, poskytnutí sídla (dle dohody), nominální servis (dle dohody) a nakonec také ohlášení změn příslušným úřadům.

Kolik vás bude stát ready made společnost?

Cena ready made společností je různá. Cena se vždy odvíjí od právní formy a stáří firmy. Většinou jsou nejlevnější společnosti s ručením omezeným, o něco dražší jsou pak akciové společnosti a evropské společnosti. Dále pak jsou odlišné ceny zahraničních společností a to podle státu, kde jsou registrovány.

Že vás zaujala možnost koupě ready made společnosti? Představujete si, kolik by vám koupě této společnosti ušetřila času a starostí s počátečním vyřizováním. Nechcete běhat po úřadech a máte chuť se rovnou pustit do podnikání? V tom případě bude ready made společnost řešením přímo pro vás. Dejte přednost pohodlí a jistotě před stresem a starostmi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5627 (magazinbrno.cz#24161)


Přidat komentář