Půjčovna aut - Brno

Cena benzínu, ale také částka za povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční známku, opravy aj. může mnohé potenciální majitele aut odrazovat. Pokud nepotřebujete auto z profesního důvodu, spíše jen příležitostně, vyplatí se Vám vůz zapůjčit.

Možná si říkáte, že půjčovné auta na den, či prodloužený víkend, nebo týden Vás přijde na „slušnou“ částku. Půjčovné však zase tolik vysoké není. Zvláště, dáte-li si tu práci a porovnáte veškeré možné běžné výdaje, které Vás čekají, budete-li mít před domem vlastní auto. Mít vlastní vůz je velmi příjemné a pohodlné z hlediska flexibilního přesunu. Není však již tak příjemné z hlediska financí. A pokud auto nevyužíváte například pro každodenní přesun do a z práce, jen například na nákupy a nějaké ty občasné výlety a dovolenou, pak Vás může auto z půjčovny vyjít mnohem levněji, než auto vlastní. Půjde tedy spíše o to, zda můžete a chcete mít vlastní auto, nebo musíte mít vlastního auto, ať už z jakéhokoli důvodu.

Výhody půjčovny aut

V podstatě již z výše uvedeného vyplývají některé ze stěžejních výhod půjčovny aut. Ovšem, to nejsou zdaleka všechny výhody, ze kterých se můžete těšit. Je jich mnohem více. Možná objevíte i ty, které jsou pro Vás tak trochu skryté, ale nabývají na významu v tu chvíli, kdy tzv. přijde na lámání chleba. Například tím máme na mysli pravidelnou údržbu, technickou prohlídku, přezutí pneumatik aj. Pojďme se však podívat postupně na výhody, které Vám nabízí půjčovny aut, využijete-li jejich služeb.

Výhody půjčovny aut – údržba, opravy

Ne každý má tolik financí, aby si mohl pořídit zcela nové auto. Jenže i nové auto je nové jen po určitou dobu. Je jen otázkou času, kdy Váš vůz bude potřebovat v menší, či větší míře nejrůznější opravy. A pokud jste si pořídili auto z druhé ruky, z autobazaru, pak se pravděpodobnost nutnosti a četnosti oprav ještě zvyšuje. A opravy, to jsou především starosti, časová ztráta, nepříjemnosti a samozřejmě výdaje. Půjčíte-li si auto z půjčovny, pak veškeré starosti spojené s údržbou, opravami, můžete přenechat samotné půjčovně. Vy se nemusíte o nic starat. Mezi půjčovnami najdete takové, které nabízí komplexní údržbu, včetně případných oprav, a to po celou dobu, kdy budete mít auto půjčené, tj. v pronájmu.

Výhody půjčovny aut – jen jezdíte

Z výše uvedeného vyplývá, že Vy v podstatě nemusíte stran vozu tzv. hnout ani prstem. Vaší jedinou starostí, dá-li se to tak říci, je jen řízení vozu. A pokud jste si auto zapůjčili například z důvodu přesunu na dovolenou, pak se spíše jedná o radost, než starost.

Výhody půjčovny aut – zaplacená dálniční známka

Nejspíš nebudete jezdit jen po „okrskách“, ale také se vydáte na dálnici. Pořízení dálniční známky je pro mnohé značným výdajem navíc. I v tomto případě pro Vás máme dobrou zprávu. Jsou totiž půjčovny aut, které nabízí auto s platnou dálniční známkou pro území naší republiky. Můžete tak prakticky cestovat křížem krážem, nijak se neomezovat a přitom nezaplatíte ani korunu navíc.

Výhody půjčovny aut – platíte jen za dny

Než si půjdete půjčit auto do Vámi vybrané půjčovny, rozhodně se informujte, za co platíte. Můžete se totiž setkat s různou nabídkou. A jak již to tak bývá, některá je více, jiná však méně výhodná. Je celkem logické, že když si potřebujete půjčit auto, tak z důvodu, že se potřebujete někam dopravit, tj. auto nebude celou dobu jen tak stát před domem zaparkované, aby ho mohli sousedi obdivovat. A když si již auto půjčíte, je to například z důvodu dovolené, kdy pojedete ne pár kilometrů, ale třeba i stovky. Pak si tedy řekněte, co je pro Vás důležité, respektive, za co chcete platit. Je určitě výhodnější dát přednost půjčovně aut, u které budete platit za dny pronájmu auta, tedy ne za najeté kilometry.

Výhody půjčovny aut – přistavení vozu zdarma

Jsou chvíle, kdy opravdu není času nazbyt a je třeba se rychle dostat na určité místo. Zvláště pak, pokud bydlíte ve větším městě, je pravděpodobnost zdržení se, zácpy na silnicích, křižovatkách, poměrně velká. S půjčovnou aut se můžete domluvit, že Vám v určený den, hodinu přistaví auto. A jako příjemný bonus navíc? Mnohé půjčovny aut si za tuto nadstandardní službu navíc neúčtují žádné poplatky. Že je v tom nějaký háček, či skrytý poplatek? Není vždy nutné ve všem hledat záludnosti. Zájem o zápůjčku aut je totiž poměrně velký. A tím pádem přibývá i půjčoven. Je pak na jednotlivé půjčovně, s jakou výhodnou a zajímavou nabídkou přijde. Vy, jako potenciální, ale i stálí klienti máte možnost výběru. Tak proč si nevybírat?

Výhody půjčovny aut – nepřetržitá asistenční služba

Vy sami můžete být opatrnými a uvědomělými řidiči. Nikdy však nevíte, jakého dravce na svých cestách potkáte. Vedle „dravců“, tj. často neohleduplných řidičů, můžete narazit i na řidiče, kteří nejsou zrovna moc vyježdění. A tak, i když nikdo hned nechce myslet na nějakou tu nepříjemnost v podobě havárie, je dobré pamatovat i na zadní kolečka. Co v případě, že k havárii dojde? Víte, jak budete postupovat? Pokud si zapůjčíte auto z půjčovny, pak Vám může nabídnout zajímavou a v řadě případů nezbytnou službu. Řeč je o asistenční službě. A protože známe existenci Murphyho zákonů, pak není asistenční služba nabízena například jen v obvyklou pracovní dobu, ale nonstop. Můžete se tedy vypravit na cestu v jakoukoli dobu. Případná pomoc Vám bude na blízku.

Výhody půjčovny aut – ty správné pneumatiky

Další z neméně důležitých výhod je poskytnutí toho správného obutí pro Váš vybraný vůz. Nejenže se můžete spolehnout, že pneumatiky, jako takové, nebudou sjeté, ale také budete mít požadované letní, nebo zimní pneu, v závislosti na konkrétním ročním období. Nemusíte tak podnikat cestu do autoservisu a objednávat se na přezutí. O vše se postará příslušná půjčovna aut.

O plnou nádrž se musíte postarat sami

Ano, jistě by Vás také potěšilo, ostatně, koho ne, kdyby se Vám půjčovna také postarala o plnou nádrž a průběžně Vám ji doplňovala, respektive financovala benzín. Tak, to byste již opravdu chtěli hodně. Samozřejmě, že v nádrži benzín bude. Půjčovna Vás nenechá ve štychu toho rozměru, že byste odjeli s autem z půjčovny, a hned „za rohem“ Vám auto chcíplo z důvodu, že nemáte v nádrži benzín. Další benzín, doplnění nádrže je však již na Vás. Je to sice do jisté míry nevýhoda. Ale když to vezmete kolem a kolem, kromě zaplacení za nájemné za stanovené dny a placení benzínu, nemáte žádné další výdaje a starosti. Tak a nyní řekněte sami, zda je pro Vás výhodné si čas od času auto zapůjčit, nebo ho plně vlastnit, i když ho denně nepotřebujete. A to jsme stále neuvedli veškeré výhody.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5635 (magazinbrno.cz#24070)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat