Wellness a beauty centrum v Brně

Chybí Vám energie, potřebujete se odreagovat a nabrat síly? Bolí Vás záda, klouby nebo hledáte způsob, jak se zdravě opálit? Navštivte wellness centrum, kde si můžete vybrat z široké nabídky kosmetických a wellness služeb.

Wellness a beauty centrum v Brně

Potřebujete v podzimním sychravém a nevlídném počasí dobít baterky? Chybí Vašemu tělu energie a potřebujete jej trochu prohřát a dopřát mu zaslouženou péči v podobě různých procedur? Jestliže jste z Brna, pak Vám doporučujeme navštívit Wellness a beauty centrum, kde se budete cítit jako v bavlnce. Můžete si zde dopřát masáže všeho druhu, infrasaunu nebo využít solárium. Nebo chcete něco udělat pro svou krásu? Pak si dopřejte trvalou epilaci, bělení zubů, manikúru či pedikúru nebo další kosmetické služby, které Vám poskytne vysoce profesionální personál v příjemném prostředí plném pohodové atmosféry.

Proč navštívit wellness centrum?

Wellness a beauty centrum je určeno pro všechny, kteří rádi pečují o své tělo, kteří chtějí nejen vypadat, ale také se cítit dobře, zdravě a odpočatě. Jde o centrum, které je určeno primárně pro relaxaci celého těla, pro odpočinek, pro zábavu a potěšení. Wellness centra navštěvují lidé, kteří mají zdravotní problémy a některé procedury zkrátka jejich tělo vyžaduje, ale chodí sem samozřejmě i lidé, kteří si chtějí dopřát zaslouženou péči. Masáže jsou dobré naprosto pro každého. Tělo se zregeneruje, člověk se bude cítit odpočatě a plný sil do dalších dnů. V rámci wellness centra můžou klienti využít solárium, které dodá tělu opět nahnědlou barvu a pocit, že léto ještě neskončilo. Součástí wellness procedur jsou i kosmetické služby, které využívají převážně ženy, ale i muži již přišli na to, že není na škodu tu a tam vyrazit ke kosmetičce a některou z nabízených služeb si dopřát, jako např. pedikúru, bělení zubů nebo trvalou epilaci. Wellness centrum navštěvují jak jednotlivci, tak i skupiny přátel. Někteří dochází do wellness pravidelně jednou či dvakrát týdně, někteří výjimečně, když např. potřebují nějakou tu proceduru a jiní jsou zde jako doma. Najděte si čas pro sebe sami a nechejte se hýčkat v prostředí, které vyniká harmonickou, příjemnou a uklidňující atmosférou.

Bellezza Wellness

Masáže

Kvalitně provedená masáž dokáže vyřešit celou řadu zdravotních problémů. Chce-li se člověk cítit dobře, fit a odpočatě, je občasná masáž velmi vhodná. Masáž je zkrátka nedílnou součástí zdravého životního stylu. Masáží existuje hned několik druhů. Velmi hojně jsou využívané sportovní masáže, velké oblibě se však těší i** baňkování, lymfatická masáž či a** nticelulitidní masáž. I masáž lávovými kameny patří v současné době k často žádaným. Kvalitně, a tedy i profesionálně provedená masáž, harmonizuje celý organismus, a jestliže si ji člověk dopřává pravidelně, tak se velkou mírou podílí na jeho dobrém zdravotním stavu.

Bellezza Wellness

Proč se objednat na masáž?

Masáže mají významný účinek na celou řadu částí lidského organismu. V první řadě masáž výrazně prospívá kůži, dále má vliv na podkožní vazivo, na lymfu, nervy, srdce, svalstvo, cévy, šlachy, klouby nebo dýchací aparát. Za zmínku stojí i vnitřní orgány a některé žlázy, na které masáže také působí. Nejčastěji masáže využívají sportovci, kteří mají dosti namáhané svalstvo a pak lidé, které bolí záda nebo jiné části těla. Pravidelnou masáží dochází k odstranění únavných látek a k prokrvení těla. Špatně prokrvená místa se projevují především u sportovců nebo u těch lidí, kteří trpí svalovou nečinností. Bolestivé zatvrdliny, které pod kůží vznikají, přesněji v místě přechodu šlach ve svalu, snižují výkon svalů. Masáž tak svalům přináší velkou úlevu. I pro ty, kteří mají bolestivé nebo zduřelé svaly, je masáž řešením, jak svaly uvolnit a zrelaxovat. Sval, který je unavený a tedy bolestivý, v sobě mimo jiné obsahuje kyselinu mléčnou, kreatinin a kysličník uhličitý.

Bellezza Wellness

Solárium a jeho účinky

Opalování v soláriu je estetické, a pokud wellness centrum, které solární služby poskytuje, dbá na kvalitu a čistotu UV trubic, které neobsahují člověku nebezpečné UVC záření, pak je i zdravé. Díky soláriu má ten, kdo se rozhodne jej vyzkoušet, kontrolu nad intenzitou a délkou opalování. Pokud máte také chuť se v tomto sychravém počasí prohřát a opálit, pak si vybírejte solária, která jsou kvalitní, špičková a bezpečná. Jestliže budete solárium používat s rozumem, pravidelně, po krátkých návštěvách, pak Vám zajistí optimální hladinu vitaminu D v období, kdy tohoto vitamínu není dostatek, tedy v podzimních a zimních měsících.Bellezza Wellness

Jak se bezpečně opalovat v soláriu?

Pokud navštívíte dobré wellness centrum, kde je hlavním požadavkem spokojenost a zdraví zákazníka, pak zde můžete žádat i vypracování individuálního opalovacího programu, které bere ohledy na typ Vaší pleti. V rámci programu Vám bude doporučen typ solária, i celková délka opalování, abyste se nespálili, ale přesto vypadali přitažlivě opálení. Spálení kůže není žádoucí nikdy. Ani na slunci, ani v soláriu. Tomu se vyhnete, budete-li se řídit instrukcemi profesionální a vyškolené obsluhy. UV záření vytváří až 90 % vitaminu D. Jedná se o vitamín, která má dle lékařských studií pozitivní vliv na zdraví buněk, zdraví kostí a orgánů. Vitamín D navíc snižuje riziko rakoviny prsu a působí i proti kožním onemocněním. V soláriu se opalujte rozumně. Tedy vystavujte své tělo postupně UV záření a postupně i získávejte krásné** jemné zlatavé opálení.** Tělo postupným vystavováním UV záření načerpá dostatečné množství Vitaminu D, a přitom nedojde ke spálení nebo zarudnutí pokožky.

Bellezza Wellness

Infrasauna

Nebaví Vás se klasicky saunovat, ale přesto by Vám prospělo prohřát se ve vysokých teplotách? Pak navštivte infrasaunu, v níž získáte naprosto stejných výsledků jako v sauně klasické, akorát pro Vás za příjemnější teploty, která se pohybuje na stupnici mezi 35 a 60 stupni Celsia. Infrasauna využívá k ohřevu organismu infračervené záření. Je vhodná a doporučována před sportovní či rehabilitační aktivitou, před kosmetickým ošetřením pleti, neboť příjemně prohřeje Váš organismus. Infrasaunu můžete navštěvovat až dvakrát týdně vždy na dobu 30 až 40 minut.

Bellezza Wellness

Léčebné účinky infrasauny

Infrasauna má prokázaný pozitivní vliv na lidský organismus. Mezi hlavní přínosy infrasauny patří** zvýšení pohyblivosti kloubů, úleva od křečí, ústup bolesti, léčba zánětů** v těle, lepší prokrvení těla, a mnoho dalších. Návštěvou infrasanuny si zpříjemníte studený a nevlídný podzim. V dnešní době jsou již i domácí infrosauny dostupnou záležitostí, ovšem veřejné saunování je přece jen pohodlnější a minimálně náročné na finance, údržbu i možnosti zřízení.

Bellezza Wellness

Manikúra

Manikúra je kosmetická procedura, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Pečlivě upravené nehty jsou vizitkou každého jedince. Nabídka wellness a beauty center zahrnuje, jak základní manikúru, manikúru P-shine, francouzskou manikúru, manikúru Shellac, tak i modeláž a lakování nehtů.

Chcete si odpočinout od každodenních starostí? Tak je pro Vás vhodná základní manikúra, která je určena pro pravidelnou péči o Vaše ruce a přinese Vám vítanou relaxaci. Základní manikúra je nabízena ve třech provedeních - suchá, mokrá, Excelent. Při variantě Excelent je používána luxusní kosmetika Obey Your Body pocházející z Mrtvého moře.

Manikúra P-shine pochází z Japonska. Jejím výsledkem jsou krásné přírodně lesklé nehty. Tato úprava je vhodná proti třepení a lámání nehtů, obvykle se opakuje jednou za 2 - 3 týdny.

Francouzská manikúra patří k nejoblíbenějším způsobům a náročnějším procedurám úpravy nehtů. Je elegantní, přitažlivá a hodí se pro ženu každého věku.

Manikúra Shellac, to je manikúra budoucnosti. Shellac představuje minimální zátěž pro Vaše nehty, šetrnou úpravu nehtů bez jejich poškození. Žádné pilování ani broušení.

Bellezza Wellness

Pedikúra

Pedikúra je profesionální ošetření kůže a nehtů na nohou, která přispívá k celkové pohodě každého z nás. V centru máte na výběr z 6 variant pedikúry: pedikúra klasik mokrá, pedikúra přístrojová, masáž chodidel - relaxační, masáž chodidel - reflexní, modeláž nehtů na nohou, depilace nohou.

Kromě poskytované péče Vašim nohám Vám v tomto centru nabízejí také prodej ortopedických vložek do obuvi SUPERFEET, včetně odborného poradenství, nehtovou protetiku UNGUISAN, řešení zarostlých nehtů, prodej ošetřující kosmetiky GEHWOL, CALLUSAN a dárkové poukazy.

Bellezza Wellness

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5645 (magazinbrno.cz#24163)


Přidat komentář