Wellness centrum v Brně

Wellness je v poslední době často používaným pojmem. Nejedná se však o pouhé módní slovo nebo dočasný trend. Wellness můžeme definovat jako životní nutnost, stejně jako odpověď na uspěchaný životní styl.

Wellness centrum v Brně

Wellness centrum není určeno pouze pro ty, kteří si potřebují odpočinout a načerpat nové síly. Neměli by jej upřednostňovat pouze ti, kteří se potřebují zbavit stresu a udělat něco pro své zdraví. Wellness centrum je pro všechny, kteří mají rádi zábavu, společnost, kteří si umí užít každou volnou chvilku. Wellness centrum je zkrátka centrum zábavy, péče, prožitku a pohody. Přijďte si odpočinout, pobavit se, odreagovat a uvolnit se. Wellness centrum navštěvují jak páry, tak party lidí, rodiny s dětmi nebo jednotlivci. Proto je určeno právě i pro Vás. Součástí** wellness centra** je nejen regenerace vnitřních sil, ale také péče o celé tělo a vzhled. Svěřte se do rukou zkušeného personálu, který je tu pro Vás, který Vám bude k ruce a poskytne Vám odborné rady. Jestliže jste z Brna pak Vám doporučujeme navštívit Wellness a beauty centrum v Brně.

Wellness není pouze o procedurách

Wellness rozhodně nekončí za stěnami daného centra. Wellness znamená i správnou životosprávu, racionální stravu a celkovou péči o tělesný stav. Ve wellness centrech nechybí ani možnost občerstvení. Veškeré pokrmy, které si můžete ve wellness centru dopřát, jsou připravovány z těch nejlepších ingrediencí, aby přesně zapadly do Vašeho zdravého životního stylu.

Co wellness centra nabízí?

Při relaxačním pobytu ve wellness centru můžete nechat hýčkat Vaše tělo odborně proškoleným a zkušeným masérem, který ovládá techniky mnoha druhů masáží. Vhod Vám můžou přijít nejen klasické relaxační masáže, ale také reflexní ozdravné masáž, lymfatické masáže, nebo masáže lávovými kameny, aromatické, bylinné, zkrášlující, sportovní a jiné. Máte rádi zábaly nebo výživné a ozdravné masky z medu, tvarohu, soli? I tyto procedury můžou být součástí kvalitních wellness centrech. Uklidňující zážitky Váš budou čekat v různých druzích sauny, kde si můžete odpočinout za doprovodu příjemné hudby a různých barevných světel.

Pro koho je wellness centrum určeno?

Sami dobře víte, jak je tempo dnešního moderního života rychlé. Lidé chodí z práce do práce, a jsou na ně kladeny větší a větší nároky. Jde jako nároky fyzické, tak i psychické. Každý si však zaslouží z takového koloběhu vystoupit, zastavit se a odpočinout. Vystupovat by se měl naučit pravidelně. Jen tak může načerpat nové síly, nabrat energii a být pozitivně smýšlejícím jedincem. Každý člověk si navíc zaslouží péči o sebe sama. Nejde jen o vzhled, ale také o duši. O očistu mysli a duše. Určitě nechcete vypadat ztrhaně, nezdravě, staře a opotřebovaně. Starejte se o sebe, zasloužíte si to Vy i Vaše okolí. Buďte klidní, vyrovnaní, buďte zkrátka v pohodě. Možností, jak dbát o sebe, je mnoho. Jednou z možností, která je navíc velmi oblíbená, velmi příjemná a žádaná, je návštěva wellness centra.

Co je wellness centrum?

Je to místo, které nabízí svým zákazníkům prostor k rozjímání, klidné a přívětivé prostředí a vnitřní regeneraci. Wellness centra zpravidla nabízejí masáže, solária, sauny, fitness centra. Nezáleží na tom, že solária a fitness centra spadají především do kategorie udržování vnějšího vzhledu. Pokud je totiž člověk krásný zvenčí, je se sebou spokojení, cítí se výborně i uvnitř, po psychické stránce. Každá procedura má něco do sebe a každá dokáže člověku pomoci myslet lépe a pozitivně. Ve wellness centru se setkáte s velmi příjemným personálem, s tichou hudbou, osloví Vás** intimní prostředí**, které nijak nebude narušovat Vaše rozjímání, jistě Vás překvapí tolerance lidí jednoho k druhému, prostor pro odpočinek.

Saunování ve wellness centru

Proces saunování funguje na principu postupného ohřívání těla a svalů. Svaly pak vyplavují látky, které jsou dosti podobné endorfinům a ty následně přináší blahodárný pocit uvolnění a dobré psychické pohody. Při saunování se tělo postupně vyhřívá na vyšší teplotu, než je obvyklá teplota těla. V důsledku toho se začne potit a detoxikovat. Následné ochlazení vrátí tělo na původní teplotu. Právě tento proces ochlazování je na celém saunování nejdůležitější. Pokud byste tento proces podcenili, může Vám to způsobit závratě, omdlévání nebo bolesti hlavy. Schlazování se provádí pod sprchou, pod ledovou tříští, ledovým vědrem, v bazénu. Sauna Vám poskytne pocit uvolnění a příjemnou únavu. Pravidelné saunování výrazně posiluje imunitní systém.

Masáže a jejich vliv na lidské tělo

Cítíte se unavení? Bolí Vás svaly? Máte namožené celé tělo? Nebo trpíte bolestmi zad či hlavy? Pro všechny tyto případy a mnoho dalších jsou tu masáže, které poskytují všechna wellness centra. Masáže můžeme dělit na účelné a zážitkové. Účelná masáž Vám rozmasíruje celé tělo nebo jeho jednotlivé části, které Vám bolí, které máte namožené, nebo kterým chcete ulevit. Zážitkové masáže jsou např. medové masáže, masáže horkými lávovými kameny, masáže bambusovými listy, tlakové masáže, thajské masáže, masáže pro těhotné nebo pro maminky v šestinedělí, lymfatické masáže nebo např. masáže baňkové.

Od kdy jsou u nás populární wellness centra?

V České republice se wellness centra začala objevovat asi před 10 lety. V té době začaly vznikat pobočky, které sice nabízely jen pár služeb, mezi něž patřily sauny, masáže a solária. Ovšem i přes tyto skromné podmínky se wellness centra začala těšit velké popularitě. Zakladatelé a majitelé wellness center si byli moc dobře vědomi toho, jak důležitou roli hraje atmosféra, samotní zaměstnanci a nabízené služby. Jedno bez druhého by nefungovalo. Největší oblíbenosti se těšila fitness centra. Mnozí zákazníci chtěli vypadat dobře a zdravě a proto se pobočky s posilovacími stroji rozrůstaly velmi rychle a takto to pokračuje i v dnešní době. Nároky lidí se však s postupem doby mění a zvyšují. S nimi i požadavky na obrovskou nabídku služeb. A stejně jako fitness centra se začala rozrůstat wellness centra, která se dostala na stejnou úroveň jako fitness centra. Dnes už lidem nestačí pouze dobře vypadat. Lidé se chtějí cítit dobře, v pohodě, odpočatí a spokojení. A kdo by se taky tak cítit nechtěl?

Jaký je zájem o wellness centra?

Zájem je vysoký a neustále narůstá. Stále přibývají zákazníci, s čímž souvisí i otevírání nových a nových poboček. V každém velkém městě najdete několik wellness center, které Vám budou poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni, aby byly splněny Vaše nejpřísnější požadavky a očekávání.  Každým rokem se zvyšuje počet zákazníků. Někteří se přijdou jen podívat, vyzkoušet procedury, aby věděli, o čem to všichni mluví. Ovšem i tito zákazníci se posléze velmi rádi vracejí a stávají se pravidelnými zákazníky. Kdo jednou vyzkouší a zažije pozitivní vliv wellness centra na tělo i duši člověka, rád chce tento pocit zažívat neustále. Člověk je díky pravidelným procedurám veselý, odpočatý, dobře naladěný. Zkrátka jako vyměněný.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5642 (magazinbrno.cz#24085)


Přidat komentář