Cateringové služby Brno

Cateringové služby se staly velmi vítanou pomocí při pořádání různých oslav, banketů, rautů, firemních večírků, ale i soukromých událostí, jako je například svatba nebo oslava narozenin.

Cateringové služby

Slovo catering pochází z anglického slova cater, což znamená stravovati se, nebo také stravování. Catering tedy znamená stravování, ale ne ve slova smyslu jak je známe. Catering znamená stravování se v terénu, venku i uvnitř budov, za dodání pohoštění firmou. Dnes se ke cateringu přidávají služby, které zajistí kompletní organizaci i s přípravou různých akcí. Záleží jen na vás, jak s rozsáhlými službami si vyberete dodávající firmu.

Catering je o jídle

A především o** velmi kvalitním jídle.** Je dokázáno, že hosté si nejvíce pamatují jídlo a pití. Tedy je důležité vybrat to správné pohoštění na danou akci. Firmy, které zajišťují catering na jednotlivé akce jsou schopny připravit pohoštění** tematické, rozmanité, ale i podle vašich představ.** Problémem není příprava jídel české ani zahraniční kuchyně, studených bufetů, které se pyšní specialitami, zeleninových i ovocných mís, salátů a ozdob, které vypadají velmi lákavě, grilovaných specialit, včetně velkých kusů masa, cukrářských výrobků, od tradičních až po moderní speciality a samozřejmě nelze zapomenout na vína, ať již archivní, ledová, slámová nebo třeba tradiční burčák. Kvalitní pití to jsou ovšem i nealkoholické nápoje, míchané nápoje, pivo, nespočet druhů kávy a čaje a pro děti například koktejly a čokoláda nebo kakao.

Oslavy na klíč

Běžně se dnes oslavy pořádají na klíč. Můžete si objednat oslavy firemní i soukromé. V nabídce firem najdete oslavy rodinné, narozeninové, svatební, dětské a samozřejmě oslavy firemní. Oslavy se zajišťují jako kompletní dodávka služeb. Firma vám zajistí vše od vytvoření pozvánek, přes cateringové služby, hudební doprovod, zábavný program, výzdobu, dodání zastřešení, nábytku, technické vybavení až třeba po ohňostroj. Problémem není ani dodání zábavných atrakcí jako je fotbálek, skákací hrad, paintball nebo elektrický býk. Nabídka služeb spojených s pořádáním oslav je velice široká. Dnes snad není přání, které by vám firmy odmítly splnit.

Party

Jsou oslavy a zábava, které mají určité téma. Můžete tak vy sami pořádat například narozeninovou party, podnikovou party, ale party můžete uspořádat jako majitel restaurace, pro zvýšení návštěvnosti. Takto se pořádají pěnové party, valentýnské party, halloween a maškarní party nebo třeba party vánoční. Firma vám podle téma party uspořádá kompletní výzdobu, zajistí catering, zábavu i další služby.

Firemní večírky

I ty vám zajistí na klíč. A opravdu skvěle. Podle vašich přání vám firma vytipuje vhodné prostory pro vybranou akci, připraví harmonogram programu, zajistí aranžmá, catering, audiovizuální aparaturu, světelné doplňky a mnoho dalšího.

Zahradní akce

Opět může jít o** firemní i soukromé akce**. Vlastně jde především o krásu** pořádání akce pod širým nebem**. Útočiště pro hosty při nepřízni počasí zajistí zahradní stany. Krásné počasí, venkovní posezení a okolí plné květin přináší uvolňující náladu. Catering i zde je na vaše přání. Samozřejmostí je zajištění všeho technického zařízení, programu, hudby nebo i konferenciéra. Potraviny jsou v chladicích boxech, a tak zůstávají při podání zcela čerstvé. Zahradní akce bývají nezapomenutelné. Asi k nejkrásnějším patří svatba, kdy jsou snoubenci oddáni přímo pod širým nebem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5662 (magazinbrno.cz#24112)


Přidat komentář