Drobné zednické práce

Slíbil Vám manžel, že konečně spraví ucpané odpady, že smontuje nábytek nebo že vymaluje byt, a najednou se k tomu nemá? Pak Vám nic nebrání v tom obrátit se na hodinového manžela, který si s úsměvem poradí s každou prací.

Hodinový manžel

Jak poznat opravdového odborníka? Jednoduše podle toho, že si poradí s jakoukoliv prací, navíc veškeré práce jsou odvedené kvalitně, bez průtahů, a kdykoliv potřebujete. Je Váš manžel, přítel, bratr nebo jiná mužská pomoc pracovně vytížená a už Vás nebaví čekat, až si najde čas a provede slíbenou práci? Nebo se ani nemáte na koho obrátit, protože bydlíte sami? Nebo Váš partner zkrátka není zručný typ a raději na drobné řemeslnické práce voláte vždy odborníka? Ať už je to jak chce, my Vás teď s hodinovým manželem seznámíte. Hodinový manžel je tu pro Vás a je vždy připraven provést údržbu a opravy rodinných domů, bytů a chalup, poradí si s opravami nábytku, se zahradními pracemi, poradí si s elektrikářskými a instalatérskými pracemi, se stěhovacími pracemi, pomůže Vám s rekonstrukcemi objektů a s jinými pracemi, které vyžaduje čas od času každá domácnost. Pracovních nabídek, které hodinový manžel zvládne, je víc než dost. Výhodou je, že všem nabízeným a prováděným pracím opravdu rozumí a provádí je na základě bohatých zkušeností.

Kdo využívá služeb hodinového manžela?

Na pomoc hodinového manžela se obrací každý, kdo potřebuje něco zpravit v domácnosti, kdo nemá čas na** údržbu** své zahrady, kdo potřebuje něco někam zavést, přestěhovat, atd. Hodinový manžel by měl zvládnout vše, co zrovna potřebujete. Samozřejmě každý hodinový manžel se může specializovat především na konkrétní činnost, např. tu, na kterou je vyučen a vyškolen, ovšem hravě zvládne i práce ostatní. Hodinového manžela nevyužívají pouze ženy, které nemají po ruce schopného muže, který by jim s prací pomohl. Pomoc hodinového manžela rádi využijí i úplně rodiny, které zkrátka nemají čas řešit věci, jako zmontování nábytku, stěhování, problémy s elektroinstalací, s ucpanými odpady, nebo kterým např. řemeslnické práce neumožňuje jejich zdravotní stav. Hodinový manžel je tu pro každého, kdo jej zrovna potřebuje. Jeho využití je navíc velmi snadné. Pokud zjistíte jakoukoliv závadu nebo potřebu, stačí vytočit jeho číslo, sdělit svůj problém a během chvilky je u Vás a řeší Vaše požadavky. Co je velkou výhodou, hodinového manžela se nemusíte doprošovat, aby přijel. Přijede vždy rád, navíc jeho ceny jsou podstatně příznivější, než když Vás navštíví profesionální specializovaná firma a všechny provádí s úsměvem na rtu.

Co je cílem hodinového manžela?

Jeho cílem je uspokojit všechny své zákazníky a poskytnout jim ty nejlepší služby v nejvyšší kvalitě. Spokojenost zákazníků je pro hodinového manžela na prvním místě. Hodinový manžel Vás nikdy neodbude, ani práci neodflákne, aby zinkasoval peníze a vy až následně zjišťovali, že práce nebyly provedeny kvalitně. Naopak kvalita prací je pro hodinového manžela na prvním místě a vy v případě spokojenosti můžete s hodinovým manželem navázat i dlouhodobější spolupráci a obracet se na něj pravidelně, když budete cokoliv v domácnosti potřebovat opravit. Hodinový manžel je celkem nový pojem. Někteří z Vás se s ním možná setkávají poprvé. Hodinový manžel má svou živnost založenou na všestranných službách provádějících jak pro domácnost, tak i pro stavby domů. Hodinový manžel po pracovní stránce plně nahradí opravdového manžela. Ve všem, co se týká** řemeslnických prací**, oprav v domácnost nebo oprav ve firmě. V řemeslnických službách poskytuje hodinový manžel kompletní portfolio služeb a Vy se tak nemusíte bát, že by Váš byt nebo dům pod jeho rukama jakkoliv trpěl. Naopak, Vaše domácnost bude v těch nejlepších rukou. Cílem hodinového manžela je, jak jsme již řekli, absolutní spokojenosti zákazníka, na základě které by následně probíhala dlouhodobá spolupráce v oblasti jím nabízených služeb.

Jaké jsou výhody hodinového manžela

Využívání služeb hodinového manžela je velmi pohodlné. Výhodou je především to, že nemusíte nikoho prosit ani uhánět, aby Vám zpravil to či ono. U hodinového manžela máte jistotu, že všechny práce odvede kvalitně a že všem pracím rozumí. Navíc je na hodinového manžela vždy spolehnutí. Můžete si být jisti, že vždy přijede ve smluvenou hodinu a stanovené místo a vy se mu nebudete muset připomínat, aby na Vás nezapomněl. Hodinovému manželovi nemusíte vařit ani mu chystat žádné pohoštění, jak to bývá zvykem u větších firem, které se rády v průběhu práce opakovaně občerství. Služby hodinového manžela Vás vyjdou podstatně levněji, než když si domů pozvete řemeslnickou firmu. Navíc hodinový manžel zvládne nejen jednoduché opravy, ale i složitější rekonstrukce nebo stavby. Někteří hodinoví manželé jsou zaměřeni především na stavební práce, na odborné elektromontáže, a na kompletní instalatérské činnosti. Vždy však budete s jejich prací spokojeni.

Kdy se obrátit na hodinového manžela?

Hodinový manžel nabízí celé spektrum řemeslnických prací nejen pro domácnost, ale i pro firmy. Na hodinového manžela se obraťte vždy, když chcete mít jistotu a záruku pečlivého a osobního přístupu k jakékoliv zakázce, kterou mu zadáte. Hodinového manžela využívají i velké firmy, kterých se nechce čekat na to, až se uvolní profesionální specializovaná firma a potřebují něco zpravit hned a levně. Hodinový manžel přistupuje ke každé zakázce opravdu svědomitě a nezáleží na tom, zda jde o zakázku velkou nebo tu nejmenší, kterou by profesionální řemeslníci zcela jistě odmítli, neboť by pro ně nebyla finančně zajímavá. Hodinového manžela rozhodně neoslovujte, pokud hledáte služby jiného charakteru, než jsou řemeslnické práce. Hodinový manžel Vám jistě nepřijede umýt nádobí, vysát pokoje nebo umýt okna. Stejně jako Vám neposkytne společenský doprovod. Hodinový manžel zkrátka nabízí řemeslnické služby. Na hodinového manžela se můžete také obrátit, pokud nemáte dostatečné vybavení pro provedení nějaké práce a nevyplatí se Vám je pořizovat.

Drobné řemeslnické práce

Hodinový manžel vždy nabízí mimo jiné i drobné řemeslnické práce. Ty může využít kdokoliv. Hodinového manžela můžete tedy zavolat, pokud stavíte dům, nebo pokud dům rekonstruujete, nebo pokud potřebujete provést úpravy interiéru. Hodinový manžel Vám opraví omítku, provede vrtání do zdi, zapraví stěny, obloží koupelnu, položí dlažbu nebo jinou podlahu, nebo zvládne postavit i dřevěné přístřešky. Mnoho hodinových manželů nabízí široké spektrum** řemeslnických prací** a vy tak nemusíte volat několik firem současně, ale vystačíte si s jedním hodinovým manželem. Pokud jste již potřebovali někdy do domácnosti řemeslníky, možná jste se také setkal s tím, že nepřijeli včas nebo vůbec a to bez omluvy. Opětovné uhánění bylo na dlouhé lokty, a nakonec Vám nezbylo, než se poohlédnout po jiných. Toto Vám nikdy nehrozí u hodinového manžela. Hodinový manžel si práce váží, a vždy přijede v domluvený termín. Ceny jsou také přesně stanovené a nestane se Vám, že po provedené práci si naúčtuje o několik stovek nebo tisícikorun víc, než jak jste se dohodli před započatou prací.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5661 (magazinbrno.cz#24082)


Přidat komentář