Hodinový manžel Brno a okolí

Hodinový manžel je zde pro všechny ty, kteří si nevědí rady s drobnější řemeslnickou prací, nebo kteří na ni nemají čas či chuť. Není k dispozici jen ženám, ale jeho služeb rádi využívají i zaneprázdnění muži.

Hodinový manžel si hravě a s úsměvem poradí se vším, co Vám slíbil manžel, ale již se bohužel neodhodlal k činům, přesto, že Vás ubezpečil o tom, jak je ta či ona práce velmi jednoduchá až primitivní. Hodinový manžel je všestranně nadaný a šikovný muž, který má kladný vztah k práci, který si poradí s domácími a drobnými řemeslnickými pracemi a který je schopný sehnat veškerý materiál a dopravit jej na místo. To vše v požadovaném čase.

Kdo je to hodinový manžel?

Hodinový manžel je připraven zvládnout vše, co zrovna potřebujete. Jeho služeb, zkušeností a  znalostí využívají všichni ti, které domácí práce nebaví, obtěžují, ti, kterým přes všechny jejich povinnosti nezbývá na běžné opravy a údržbu domu nebo bytu čas, ti, kteří rádi užívají zahradu nebo chatu, ale její údržbu rádi přenechají někomu jinému, nebo všichni ti, kteří práci nerozumí, nebo když práce vyžaduje spojení síl více lidí a oni zrovna nemají k ruce nikoho, kdo by jim s prací pomohl. Hodinový manžel je Vám k dispozici vždy, když ho potřebujete. Stačí, když mu zavoláte a sdělíte, co se Vám přihodilo nebo s čím potřebujete pomoci. Není přece nic jednoduššího. Kape Vám doma kohoutek? Teče Vám radiátor? Ucpaly se Vám odpady? Nebo potřebujete pomoct se stěhování, s posekáním dřeva na zimu, s elektrikářskými pracemi, s pokládkou podlahy, s vyklizením bytu, s opravou auta, s úklidem po vymalování nebo s navrtáním poličky do zdi? Vyjmenovávat všechny práce, které hodinový manžel zvládne, je zbytečné, neboť by to zabralo mnoho stran a stejně bychom nevyjmenovali všechny. Hodinový manžel zvládne opravdu skoro všechno. Veškeré práce oproti klasickému manželovi, provádí hodinový manžel s dobrou náladou, s úsměvem na rtu a vždy snaží vše provést k Vaší maximální spokojenosti. U hodinového manžela nikdy nemáte pocit, že jej obtěžujete.

V jakých oblastech zastane hodinový manžel práce?

Hodinový manžel není až tak nový pojem, ale někteří se s ním přesto setkávají poprvé a často si vybaví zcela nesprávné činnosti, než které hodinový manžel opravdu nabízí. Živnost hodinového manžela je založena na všestranných službách, které provádí v domácnostech, u výstaveb domů a objektů, na zahradách, a jinde. Hodinový manžel po stránce pracovní plně nahradí skutečného manžela. Poradí si s opravami a řemeslnými pracemi v domácnostech nebo ve firmách. V oblasti řemeslnických služeb a dalších prací poskytuje kompletní portfolio služeb a vy se nemusíte bát, že Váš dům bude pod jeho rukama jakkoliv trpět. Vaše domácnost, firma, zahrada, či jiné prostory budou v těch nejlepších rukách. Cílem hodinového manžela je odvádět tu nejlepší práci vedoucí k absolutní spokojenosti zákazníků.

Výhody hodinového manžela Brno město, Brno - venkov, kraj Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský a Vysočina

Obrátit se na hodinového manžela nabízí mnoho výhod. Tak zaprvé, je to velmi pohodlné. Vy se nemusíte nikoho doprošovat, sledovat otrávený výraz, omezovat se, nemusíte nikoho prosit ani přemlouvat, aby k Vám přijel a pomohl Vám, nemusíte nikoho opakovaně uhánět, volat a přizpůsobovat svůj čas, jak se děje u mnoha řemeslníků. Hodinový manžel je spolehlivý a přijede vždy, když potřebujete. Navíc jej můžete z okna vyhlížet vždy ve smluvenou dobu, protože hodinový manžel je přesný. Co je velmi pohodlné je, že hodinovému manželovi nemusíte vařit, péct ani chystat žádné jiné pohoštění, aby lépe pracoval a aby nijak nestrádal. Pro mnoho žen, ale i mužů je forma hodinového manžela tou nejlepší možností vůbec. Jediná nevýhoda ve využívání služeb hodinového manžela je, že za ně musíte platit. Služby poskytnuté hodinovým manželem jsou ale podstatně levnější, než služby provedené řemeslnickou firmou. Další výhodou je, že hodinový manžel zvládne jak jednoduché opravy, tak i opravy složitější, nebo i práce stavební. Některé společnosti, které služby hodinového manžela nabízejí, se zaměřují přímo na stavební práce, na odborné elektromontáže a kompletní instalatérské činnosti. Vy si můžete být jisti, že budete vždy s prací hodinového manžela spokojeni. Hodinový manžel se Vám svědomitě postará i o zahradu. Poseká trávník, upraví příjezdové cesty, naseká a připraví dříví na zimu, vyrobí Vám posezení.

Kdy je vhodné se obrátit na hodinového manžela?

Na hodinového manžela se obraťte tehdy, když chcete mít záruku pečlivého a osobního přístupu ke každé zakázce a to i k té nejdrobnější. Stává se, že profesionální řemeslnické firmy některé zakázky odmítají, neboť pro ně nejsou dostatečně lukrativní a lidem pak nezbývá obvolávat další a další firmy a doufat, že některá, pokud zrovna nebude mít v plánu něco přínosnějšího, si takovou zakázku vezme. U hodinového manžela Vám toto nehrozí. Hodinový manžel nepohrdne žádnou prací, ani kdybyste si nevěděli rady s našroubováním žárovky. Hodinového manžela nevyhledávají pouze členové běžných domácností, ale také velké firmy a společnosti, které potřebují okamžitě něco zprovoznit, zpravit, dát do pořádku a shánět řemeslnickou firmu je příliš zdlouhavé a drahé. Hodinový manžel Vám zcela jistě nepomůže s mytím nádobí, se společenským doprovodem nebo s poskytováním erotických služeb. V případě takových požadavků se obraťte na někoho jiného, ne na hodinového manžela. Hodinového manžela využívají také ti, kteří nemají pro určitou práci dostatečné vybavení. Hodinový manžel je totiž perfektně vybaven pro každou požadovanou práci. I schopní domácí kutilové někdy využijí možnost obrátit se na hodinového manžela, aby měli jistotu, že je práce provedena opravdu kvalitně a že jejich domácnost díky takovému zásahu jen pokvete.

Co patří mezi drobné řemeslnické práce?

Drobné řemeslnické práce jsou potřebné v běžné domácnosti velmi často. Využívá je nejen ten, kdo právě staví nebo zařizuje své bydlení, ale i ten, kdo už bydlí v plně zařízeném a vybaveném bytě nebo domě, ale potřebujete zkrátka nějakou úpravu svého interiéru. Hodinového manžela můžete oslovit např. tehdy, pokud potřebujete upravit omítku, provést vrtání do zdi, obložení koupelny nebo položení dlažby na chodbu, pokud potřebujete položit podlahu, ať už dřevěnou, laminátovou nebo koberce, nebo uvolnit ucpané odpady. Některé firmy, které nabízejí služby hodinového manžela, poskytují opravdu kompletní řemeslnické práce, což je velkou výhodou pro ty, kteří by byli jinak nuceni obvolávat a shánět několik firem. Někteří hodinoví manželé se zase zaměřují na konkrétní práce, např. na instalatérské nebo zednické a k tomu poskytují i drobné řemeslnické práce. Hodinový manžel je velmi dobrou a pohodlnou volbou pro všechny, kteří nemají čas a nervy opakovaně shánět jednotlivé řemeslníky. Pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že řemeslník skutečně přijde v dobu, na kterou se domluvíte. Pro ty, kteří si nebudou muset kvůli takovým pracím brát dovolenou, protože s hodinovým manželem se vždy dohodnout na takovém termínu, který bude vyhovovat jim.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5659 (magazinbrno.cz#24045)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš K. | 09.06.2014 12:16
Re: Hodinový manžel Brno a okolí Skvěle odvedená práce, doporučuji.


Přidat komentář