Ochrana osob a majetku Brno

Každý objekt, ať už veřejný, nebo soukromý, je denně vystavován nebezpečí v podobě krádeží, vandalismu a dalšího. Nechcete-li ponechat nic náhodě, zajistěte jeho ostrahu zvenku i zevnitř.

Bezpečnostní agentury Brněnsko

Firmy zajišťující ochranu osob a majetku se specializují na hlídkování u větších i menších objektů, na ostrahu v obchodních domech i konkrétních prodejnách, ostrahu kulturních akcí apod. Firmy rovněž poskytují ochranu soukromým osobám, které si služby objednají. Nejčastěji jde o VIP osoby či osoby politicky a společensky významné. Ať už jde o jakoukoliv akci, lokalitu či příležitost, vždy je třeba dbát na bezpečnostní opatření. I když průběh akce může zpočátku vypadat poklidně, kdykoliv se může objevit někdo, kdo celou původně bezproblémovou atmosféru naruší. Lepší je proto být připraven než se pak potýkat s následky nečekaných událostí.

Co všechno může bezpečnostní agentura zajistit?

Bezpečnostní agentury zajišťují hlídání okolí objektů, a to buď samostatně, nebo se psem, kdy se jedná o psovody. Hlídání se ale může týkat také vnitřní části objektu. Bezpečnostní agentury poskytují v podstatě tři možnosti ochrany – fyzickou ostrahu objektu, fyzickou kontrolu objektu a fyzickou ochranu osob. Fyzická kontrola objektu zahrnuje hlídkování u objektu v době, kdy je prázdný, kdy se v něm nenachází návštěvníci nebo pracovníci. Kontrola objektu je také často vidět u objektů, které se už nevyužívají. Buď jsou na prodej, nebo pro ne jejich majitel momentálně nemá využití, a nechce, aby podlehly rabování a ničení. Právě takovéto objekty jsou oblíbeným útočištěm nejrůznějších existencí lidí, kteří se v objektu na delší čas „utáboří“ a jsou schopni ho uvnitř skutečně za krátkou chvíli zdevastovat. V objektu vydrží v podstatě do chvíle, než je odtud někdo oficiálně vykáže. Objekty také podléhají zlodějským nájezdům. Krade se v nich například zbylý nábytek nebo stavební materiál. Nejčastěji železo, které je pak odváženo do sběren. Objekt je dobré zajistit také kamerovým systémem. Ve spojení s fyzickou kontrolou se jedná o vysoce účinný způsob zabezpečení.

Fyzická ostraha objektu Brno

Fyzická ostraha objektu znamená ostrahu v obchodních centrech, prodejnách, bankách, pojišťovnách apod. Určitě jste se na těchto místech už sami setkali s tím, že kolem v pravidelných intervalech procházela uniformovaná osoba. Fyzická ostraha objektu je častá právě v obchodních domech, kde se hemží množství lidí a zloděj se zde může snadněji ztratit. Různí nenechavci se najdou jak v prodejnách s potravinami, tak s oblečením a jiným zbožím. Čipy na zboží nemusí být pro zloděje překážkou, protože i na ně existují způsoby, jak je sundat. Tam, kde s chycením zloděje nepomůže čip, může pomoci právě ostraha.

Ostraha kulturních akcí Brno

Při pořádání jakékoliv kulturní akce by měl pořadatel zajistit její bezpečnost jak pro aktéry akce, tak pro její návštěvníky. Může jít o nejrůznější koncerty, taneční vystoupení, politická setkání, soutěžní akce atd. V první řadě je třeba počítat s přílivem velkého množství lidí, kteří se na místo dopraví autem, to znamená zajistit bezproblémový chod parkoviště a jeho hlídání. Dále je nutné zabezpečit pódium a jeho okolí. V případě významných osobností se může objevit nějaký vášnivý fanoušek, který se bude chtít vrhnout na svůj idol. V případe politických setkání zase naopak někdo, kdo s názory dané strany striktně nesouhlasí a chce to dát patřičně najevo. Na všechny tyto situace musí být ostraha připravena. V těchto případech však jde už spíše o službu bodyguarda, který funguje jako doprovod aktéra akce.

Zaměstnanci bezpečnostní agentury Brno

Zaměstnanci bezpečnostní agentury jsou speciálně vyškoleni a vycvičeni pro výkon své práce. Zejména ti, kteří se specializují na fyzickou ochranu osob v podobě doprovodu VIP osob nebo hlídání pódia na kulturních akcích. Ostraha je fyzicky zdatná, u sebe má zbraň a je připravena kdykoliv zakročit. Proto musí být také neustále ve střehu a nenechá se rozptylovat. Fyzická ochrana nebo také bodyguardi jsou oblečeni v závislosti na tom, jaké má klient požadavky. Bodyguard může mít klasické civilní oblečení, proto nikdo nemusí ani tušit, že dotyčný patří do ochranky. Ochranka v civilním oblečení je nenápadná a lépe splyne s davem. Z filmů si určitě vybavíte i klasické bodyguardy v oblecích, ze kterých má člověk respekt jen při pohledu z dálky na ně. Oblek je tedy další možností, kterou klient může volit pro ochranku. Třetí možnost je stejnokroj. Ten však většinou nosí ochranka hlídající obchody, parkoviště apod.

Převoz peněz a cenností v Brně

Bezpečnostní agentury mají ve svém portfoliu služeb zahrnutý také převoz peněz a nejrůznějších cenností z bodu A do bodu B. Jedná se o tzv. cashové služby. Potřebujete bezpečně přepravit peníze ze svého obchodu či odjinud? Jedná se o větší obnos peněz a nechcete riskovat jakýkoliv zádrhel? Firma Vám se svými vyškolenými a profesionálními pracovníky hotovost i ceniny bezpečně odveze na Vámi určené místo.

Fyzická ostraha a elektronické zabezpečení

Ochrana osob a majetku je službou, kterou můžete lze využít buď jednorázově, při pořádání jednodenní akce, nebo ji lze využívat pravidelně. Fyzickou ostrahu a kontrolu objektu lze spojit i s elektronickým zabezpečovacím systémem, jako jsou nejrůznější senzory oken a dveří, čidla, sirény, alarmy atd. U větších objektů nebo objektů s vysokou návštěvností je dobré nechat nainstalovat také kamerový systém, který ostraha aktuálně sleduje. Zaměstnanec ostrahy může působit například jen na vrátnici, kde kontroluje příjezd a odjezd vozidel.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5678 (magazinbrno.cz#24157)


Přidat komentář