Oprava poškozeného autolaku Brno

Pokud potřebujete kompletní služby pro svůj automobil, pak se nenechte mýlit názvem provozovny, ale podívejte se na kompletní nabídku služeb. Často vás čeká překvapení v podobě komplexních služeb, včetně odtažení pro váš vůz.

Pod názvem** autolakovna** se může skrývat celá řada služeb, které s lakováním mají málo společného. To proto, že lakovna své původní zaměření rozšířila ke spokojenosti svých zákazníků. Pak v takové autolakovně můžete objednat služby od údržby automobilu, opravy, lakování, STK, až po odtah, a to nejen v České republice, ale i ze zahraničí. Široké služby jsou velmi výhodné, poněvadž máte vše na jednom místě, časem znáte prostředí i pracovníky, oni znají vás, tím vznikne velmi perspektivní vztah na základě důvěry a právě toto je nejlepší varianta péče o tak potřebnou a zároveň i krásnou věc, jako je váš vůz.

Autolakýrnické práce

Moderní** autolakýrnické práce** využívají všech profesionálních technologií. To umožňuje jejich využití pro** lakování všech typů a značek osobních, nákladních i užitkových automobilů, stejně tak motocyklů, různých strojů a třeba i nábytku**. Při lakování je vždy kladen důraz na čistotu a hygienu. Samozřejmostí je bezprašné prostředí. Právě proto se moderní lakýrnické práce provádějí ve stříkacích boxech nové doby, což znamená, že stříkací box umožňuje lakování, i sušení. Není tedy nutné zbytečně s čerstvě nastříkaným vozem nebo zařízením manipulovat. Kromě plechů se lakují i plasty automobilů. Vzhledem k tomu, že u plastových dílů dochází často k jejich poškození, není problémem nalakovat jakýkoli plast na stejný odstín, jako má automobil. Buď je barva na plast objednána přímo podle vzorníku od výrobce, nebo ji namíchá míchací zařízení. Míchací zařízení dokáží barvu namíchat naprosto přesně.

Klempířské práce

Před** lakováním** se začíná** klempířskými pracemi**, které je důležité provést zcela profesionálně a perfektně připravit každý díl na lakování. Lak ukáže zcela jasně každičkou nerovnost plechu. Právě proto je kladen velký důraz na kvalitu klempířských prací. Odborník každý díl připraví tak, že v konečné fázi majitel, ani nikdo jiný nepozná, že vůz byl někdy poškozený.

Opravy karoserie

Mechanické opravy zajistí perfektní stav vašeho vozu po stránce vzhledové, i funkční. Mechanici vymění poškozené díly, opraví díly napadené rzí, dají vaše auto do pořádku po nehodě. Přitom zajistí jednotlivé práce tak, aby po sobě následovaly a ve výsledku si zákazník přebral vůz, který nebude mít ani památky po poškození.

Odtahová služba

Samostatná odtahová služba je vždy drahá a problematická. Jinak je tomu u odtahových služeb, které jsou součástí nabídky služeb autoservisů a lakoven. Zde jde o službu, která zajistí odtah vašeho vozu z každé části České republiky i ze všech zemí Evropské unie. Pak samozřejmě váš vůz i opraví. Přitom jak zjistíte, cena odtahu je v tomto případě mnohem výhodnější. Navíc vůz není odtahován nikam jinam, než přímo do servisu. Tak vám ubude řada starostí.

Tuning bez problémů

Mnoho řidičů se zhlédlo v tuningu automobilů. Bohužel, pokud se do této úpravy automobilu pustíte sami, tak budete mít problém s STK. Mnohem lépe je, když vám tuning vašeho vozu udělají odborníci, kteří zároveň zajistí i STK. Odborníci vám vyladí motor, upraví podvozek, karoserii i interiér, a to přesně podle vašeho přání. Přitom vám celé auto sladí i barevně. Autolakýrníci vám mohou nabídnout neuvěřitelných 40 000 odstínů barev pro motocykly i osobní vozy.

STK a emise

Končí-li vám STK, pak musíte na novou. Jenže to znamená nejčastěji vzít si volno z práce a to ještě nevíte, zda projdete na poprvé. Lépe je nechat si vůz připravit v dílně techniky a nechat STK na nich. Tak jen ráno přivezete svůj vůz a odborníci se již o všechno postarají. Vy si pak jen vůz převezmete i s novou platnou známkou STK a emisí na další období. Stejné je to pokud měníte nějakým způsobem vzhled auta, často jde právě o tuning, nebo třeba barvu laku. I v těchto případech je nutná STK, kterou za vás mohou provést pracovníci dílny.

Pneuservis a jeho služby

Pneuservis to není jen výměna pneumatik. I když je pravdou, že výměna pneumatik je nejčastějším důvodem** návštěvy pneuservisu**. Pneuservis vám také vyváží kola, a provede geometrii vozidla, což je seřízení sbíhavosti náprav a sjíždění kol. Tak budete mít jistotu, že váš vůz pojede rovně, a kola se nebudou zbytečně sjíždět. Pokud máte perfektní geometrii vozu, vydrží vaše pneumatiky mnohem déle. Špatná geometrie může způsobit sjetí kol za jednu jedinou sezonu. Dokonce se mohou kola sjet ještě dříve, než sezóna skončí. Proto se investice do geometrie vozu vždy vyplatí.

Výměna autoskla

Stačí jeden jediný kamínek a přední sklo se změní v pavoučí síť. Naštěstí je toto možné vyřešit s pomocí pojišťovny. Toto vám zajistí přímo v dílně, kde vám budou měnit poškozené sklo. Vy jen dodáte podklady a dílna již vyřídí vše za vás. Poškozené sklo je nutné vyměnit za originální. Pokud již dojde k výměně, je dokonce možné vyměnit sklo za lepší, například tónované. Vždy však musí jít o originální sklo na daný typ vozu.

Ruční mytí aut

Jde o výhodnou službu, která se postará o vaše auto z venku i zevnitř. Auto je umyto opravdu ručně a velmi důkladně. Služba zahrnuje** kompletní mytí karoserie, hloubkové čištění plastů, renovace laku, odstranění asfaltu, polepů, voskování, leštění, mytí motoru, kol, renovaci světel, čištění koncovek výfuků**. V interiéru zajistí kompletní vyluxování včetně kufru a stropu, čištění všech čalounění, impregnaci gumových částí, pantů a rámů, čištění koberců, a provonění interiéru. Po takovéto údržbě je vaše auto jako nové. A co je důležité, mnohem déle vám vydrží v bezvadném stavu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5676 (magazinbrno.cz#24144)


Diskuze a zkušenosti

Pavel | 23.05.2014 13:14
Re: Oprava poškozeného autolaku Brno dobry den mam škodu superb ll 2008 mam ryhu d kliču aš po zaklad na zadnich dveřích asi v delce 40 cm.Je to šeda met.da se to ostranit? a kolik by stala oprava mohl bych dovest ukazat ale nevím kam děkuji.


Přidat komentář