Polep aut Brno

Přemýšleli jste někdy o reklamním polepu vašeho auta? Právě reklama pomocí automobilu patří k nejúčinnějším. Zejména pro drobné podnikatele. Vhodná je však pro každého, poněvadž je vidět.

Polepy aut - krása i reklama

Moderní polepy umějí něco, co žádná jiná reklama. Jsou vidět a vidí je velké množství potenciálních zákazníků. V tom je jejich síla i výjimečnost. Zároveň jsou vysoce trvanlivé, krásné i zajímavé. Zajímavost i reklamní zpracování vám provedou odborníci. Postačí, když je seznámíte s tím, co chcete reklamovat či uvést ve známost. Odborníci na reklamu pak pro vás vypracují zajímavé návrhy, které budou přitahovat potenciální zákazníky.

Polepy aut svépomocí?

Tak to rozhodně ne. Polepy aut potřebují odborné zacházení, odborné zpracování i odbornou aplikaci. Jen tak mají své vynikající vlastnosti. Již výběr folie není jednoduchý. Je třeba vybrat nejen barvu folii, ale i její tloušťku. Pak je tu samozřejmě i motiv, potisk a další potřebné úkony, které svépomocí prostě nezvládnete. Odborníci vám však pomohou s výběrem i aplikací.

Reklama na polepu auta

Polepy aut je možné nechat potisknout reklamním textem i obrázky, nebo přitažlivou grafikou. Folie však nesmí být příliš tenká, ani příliš silná. Reklamní tisk se může ochránit laminační fólií pro fixaci a ochranu tisku. Pak bude mít dlouhé trvání. Pokud by však v důsledku času nebo vandalismu přeci jen byl reklamní text, nebo folie poškozeny, pak odborníci umí poškozenou část upravit.

Polep aut změní barvu vašeho auta

Nebo vozového parku. Pokud vaše auto nemá barvu, kterou máte rádi, pak si můžete na auto nechat aplikovat speciální folii. Ta dokonale přebarví celé vaše auto do vašeho oblíbeného tónu. Stejné je to i s vaším firemním vozovým parkem. I když budete mít každé auto jinak staré, bude mít jinou značku, tak stejná barva udělá z aut firemní flotilu. Pomocí folie se sjednotí barvy vozů, a je možné přidat i reklamní tisk, nebo grafiku. Zásluhou individuální prezentace můžete nechat na folii vytisknout kontakt na vaši firmu, můžete uvést i webové stránky, nebo jakýkoli slogan. Folie je možné i kombinovat a tak můžete skloubit několik barev nebo odstínů do zajímavého celku.

Co jsou folie pro polep aut?

Rádi byste věděli, co jsou folie pro polepy aut zač? Proč jim věřit a proč do nich investovat? Tyto folie byly vyvinuty pro krátkodobou změnu barvy. Ukázalo se však, že vydrží mnohem déle, než si můžete představit. A tak se začaly využívat nejen pro reklamu, ale i pro plnou barevnou změnu vašeho auta. Dnes se již folie pro polepy využívají i u motorek, skútrů, lodí, letadel i jiných motorových vozidel.

Vlastnosti folií

Fólie mají vysokou přilnavost, vysokou odolnost a maximální barevnou variabilnost. Fólie jsou určeny ke změně barvy laku a reklamně na automobilu, jsou vysoce kvalitní, mají označení jako zátěžové a jsou vyrobené z hybridního PVC. To dává fólii velmi vysokou tvárnost bez následného smršťování. Mimo jiné si folie zachovává stálou barevnost, sytost a lesk barev. Všechny tyto vlastnosti jsou stálé a plně funkční při potahování velkých i malých ploch aut. Folie se může použít k potáhnutí celé kapoty auta včetně zrcátek, nárazníků, spojlerů a dalších doplňků.

Využití a výhody folií

Mezi největší výhody patří kompletní změna barvy automobilu. Zároveň s ní pak i nový image a design vozidla. Polep je levnější než přelakování vozidla. A to i v případě, že se rozhodnete pro potisk reklamou. Pokud se rozhodnete později folii odstranit, jde to zcela bez problémů. Odstranění folie je vhodné zejména v případě, že se rozhodnete vůz dále prodat. Prodej je lépe uskutečnit v původní barvě automobilu. Vzhledem k tomu, že celopolep pokryje 100 % vozu, a fólie se chová jako lak, chrání originální lak vozu před vyblednutím, proti UV záření, korozi a poškození solícími prostředky. Dojde-li k poškození folie, je oprava levnější, než když je poškozen lak. Folie je odolná odletujícím kamínkům, asfaltu, i veškerým posypovým materiálům. Odolá bez problémů poškrábání od větví nebo klíčů. Je odolná také ptačímu trusu a hmyzu, UV záření, chemickým vlivům.

Jak se folie instaluje?

Většinou je zapotřebí jeden a půl dne. První den postačí přivést vůz v odpoledních hodinách. Po převzetí je vůz odmaštěn, umyt a vysušen. Pak se ještě nechá do druhého dne dokonale vyschnout. Druhý den se karoserie prohřeje na požadovanou teplotu a začne se s aplikací folie. Správná teplota je velmi důležitá. Ovlivňuje dokonalé přilnutí folie i její následnou trvanlivost.

Jak o folii pečovat?

Nejvhodnější je ošetření speciálním tekutým tvrzeným voskem. Folie je pak krásně lesklá. Toto ošetření je vhodné opakovat 2 až 4 x do roka. Kromě lesku se zvýší i odolnost folie. Při péči o folii je nutné vyhnout se horkému vosku, vysokotlaké čističce, a agresivních čisticích prostředků. Běžně je možné využívat kartáčové myčky aut. Fóliím však nejvíce prospívá ruční mytí nebo suché čištění, které je pro fólie nejvhodnější a provedou vám ho ve firmě, která folie nainstalovala.

Jak dlouho folie na autě vydrží?

Životnost folie se odvíjí od použitého druhu. U vinylové fólie je to průměrně 4 až 5 let a u polyalifatických fólií 6 až 8 let. Pokud je instalace folie správná a je pravidelně prováděna údržba, pak může být životnost folie i delší.

Polepy aut pro reklamní účely

Kromě výše zmíněných polepů existují i polepy, které jsou určené výhradně k reklamní kampani, nebo k propagaci firmy, výrobků či služeb.

Reklamní polepy na litý vinyl

Patří k nejpopulárnějším. Využívá se nejen u osobních automobilů, ale i u autobusů MHD, taxi služby, vlaků, náklaďáků nebo pracovních dopravních aut. Reklamní polepy na litý vinyl využívají tisku kvalitního obrazového vzoru a fotografie. Vybrané obrazové vzory se natisknou pomocí moderních kvalitních strojů na bílý vinylový podklad, který se aplikuje na celý dopravní prostředek. Pro zvýšení životnosti potisku je vhodné ho zalaminovat čirou folií, která ho ochrání při mytí vozu a také zabrání odření potištěné plochy. Tento styl reklamy je velmi účelný. Nejen, že ho vidí řada potencionálních zákazníků na různých místech, ale je také lehce zapamatovatelný.

Reklamní polepy - řezaná grafika

Jde o bezkonkurenčně nejrychlejší a nejpopulárnější textovou a grafickou reklamu na automobily a dopravní prostředky všeho druhu. Reklamní slogan i grafické zpracování se vyřezává do fólie a následně se přenese na vozidlo nebo dopravní prostředek.

Cestující reklama

Kvalitní reklama není nic jednoduchého. Proto se jí zabývají specialisté. Chcete-li se dostat do podvědomí zákazníků, pak určitě volte reklamu pomocí polepů na automobilu. Zkvalitníte vzhled vozu a zároveň o vás bude vědět.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5670 (magazinbrno.cz#24134)


Diskuze a zkušenosti

Jiří Popelínský | 13.08.2014 13:27
Re: Polep aut Brno Chci se zeptat, jestli by se na střechu Toyoty Yaris , dala nalepit červená folie na střechu a pokud ano, kolik by materiál a práce zhruba stály.


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat