Rozvoz jídel Brno

Nemáte čas na přípravu vašeho oblíbeného jídla? Není nic jednoduššího než si na internetu najít vhodnou restauraci, která se zabývá jeho rozvozem, a objednat si, na co máte chuť. Během pár hodin můžete mít na stole kvalitní oběd nebo večeři.

Mnoho restaurací nabízí kromě svého běžného stravovacího režimu i rozvoz jídel nejen do firem, ale i jednotlivcům. Pro mnohé firmy, které nemají v dosahu žádnou restauraci, je to výhoda, protože jejich zaměstnanci nemusí odcházet z pracoviště. Dovážené jídlo je připravované z kvalitních surovin a dovoz na určené místo musí být v co nejkratší době po jeho přípravě.  Pro pravidelné objednávky většího množství jídla se musíte u firmy zaregistrovat a podepsat smlouvu. Platbu za služby pak vyrovnáte fakturou. U jednotlivců si za dovezené jídlo firma účtuje peníze ihned při předání dané objednávky. Všechny restaurace, které se rozvozem jídla zabývají, mají na internetových stránkách svou nabídku, což je pro zákazníka je velmi pohodlné. Vybere si na co má chuť a svou objednávku odešle emailem, nebo SMS zprávou. Při objednávkách většího množství jídla, vám některé firmy mohou nabídnout i množstevní slevu.

Rozvoz jídla pro firmy formou závodního stravování

V současné době je mnoho malých i velkých firem, které nemají svou vlastní vyvařovnu, a proto využívají službu rozvozu jídel pro své zaměstnance. Rozvozová firma nabízí i své pracovníky, aby v době vydávání obědů toto jídlo roznášeli po jídelně a následně uklízeli použité nádobí. Personál je k tomuto účelu vyškolený. Jídelníček firmy sestavují na celý týden a zákazníci mají na výběr z více druhů hlavních jídel. Polévka je většinou v nabídce jedna. Samozřejmostí je také salátové menu nebo dezert. Některé firmy nabízejí i minutkové menu, záleží na požadavcích zákazníka.

Rozvoz studené kuchyně

Pokud chystáte malou rodinnou oslavu a nemáte čas na přípravu občerstvení, pak neváhejte a tuto službu si objednejte. Mnoho restaurací vám připraví občerstvení podle vašeho přání. Většinou mají v nabídce širokou škálu obložených chlebíčků, pomazánek, obložených zeleninových nebo ovocných mís a jiných dobrot ze studené kuchyně.

Cateringové služby

Pro větší oslavy nebo firemní večírky se zase vyplatí objednat si občerstvení u některé cateringové firmy. Ta vám jídlo nejen doveze na určené místo, ale nabídne vám i službu spojenou s obsluhou hostů, aranžování stolů a následný úklid po akci.

Zdravotní nezávadnost dovezeného jídla

Mnozí lidé nevěří, že dovezené jídlo je pro zdraví nezávadné, ale z toho strach mít nemusíte. Všechny rozvážkové firmy musí dodržovat přísná kritéria pro výrobu a přepravu potravin. Je stanovena teplota +63oC, kterou má mít pokrm, když ho přebíráte od dovážkové firmy. Také dovoz jídla od jeho vyrobení musí být do tří hodin, jinak jej nelze dodat zákazníkovi. V žádném případě se jídlo nesmí zmrazovat ani zchlazovat. Musí být zlikvidováno. Jestliže firma tyto podmínky nedodrží, může jí být ložena dost vysoká pokuta.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5665 (magazinbrno.cz#24122)


Přidat komentář