Úklidové služby Brno

Jste časově zaneprázdněni a nestíháte se věnovat úklidu domácnosti? Nebo vlastníte kancelářské prostory a potřebujete, aby v nich pravidelně někdo povysával, utřel prach, vynesl koš atd.? Oslovit můžete profesionální úklidovou firmu.

Zajištění úklidu v domácnosti

Každý to zná. Minimálně jednou týdně je třeba doma vzít do ruky vysavač a utěrku na prach a pustit se do díla. Pak přijde na řadu úklid koupelny, umývání vany, sprchového koutu, umyvadla, toalety, dále vytření podlahy, když máme plovoučku či dlažbu, úklid kuchyně atd. K pracím v domácnosti patří kromě samotného úklidu také praní, žehlení, vaření... Uvedené činnosti navíc patří jen mezi ty základní. Jednou za čas je třeba také umýt okna, přeleštit zrcadla, umýt schody k domu plus samozřejmě práce na zahradě, bydlíme-li v rodinném domku. Už jen představa všech těchto činností je vyčerpávající, natož jejich vykonávání. Navíc, jedna práce skončí a objeví se druhá. Máme-li děti, je všechno o to více náročnější. Ve výsledku to dopadá tak, že člověk přijde domů z práce a doma ho čeká další „pracovní směna“. Kde potom najít čas sami na sebe, na své koníčky, zábavu a potřebnou relaxaci? I když jeden úklidový víkend třeba vynecháme, vysavač a mop na nás stejně budou čekat. A tak se stane, že se náš život promění v rutinní kolotoč zajišťování potřeb v domácnosti, potřeb členů rodiny apod. Jak z tohoto kolotoče ven?

Profesionální úklid domácností Brno

Úklidového břemene nás může zbavit profesionální úklidová firma, která jej vezme na sebe. Úklidové firmy jsou připraveny Vám podle Vašeho přání a potřeb provést úklid Vašeho domu nebo bytu, či dokonce okolí domu. Rozsah prací a četnost úklidu záleží pouze na Vás. Firmy zajišťují klasický úklid jednou týdně, do které patří vysávání, utírání prachu, úklid koupelny apod., nebo je můžete oslovit s přáním generálního úklidu se vším všudy. Četnost návštěv úklidové firmy záleží pouze na Vás. Můžete je oslovit vždy jev v případě nouze, kdy opravdu nestíháte, nebo se s nimi lze domluvit na pravidelném každotýdenním úklidu. Firmy nabízí i velikonoční úklid, vánoční úklid apod. Objednat si můžete také speciální dílčí služby, jako je úklid domácnosti po malování, úklid rekonstrukci bytu, čištění koberců, dezinfekce, čištění žaluzií (horizontální a vertikální), mytí oken ve výškách atd. Jde o činnosti, které je lepší přenechat na odbornících než se do nich pouštět sami. Co se týče čisticích prostředků, firmy disponují množstvím speciálních přípravků určených na různé povrchy, například na keramickou dlažbu, na dřevěné podlahy atd.

Úklid kanceláří, úklid kancelářských budov Brno

Pronajímáte rozsáhlé kancelářské prostory? Nebo vlastníte firmu s menším množstvím kanceláří? A tak či tak, Vaší povinností by mělo být zajištění jejich pravidelného úklidu, to znamená vynesení odpadkových košů, setření prachu, úklid podlahy a nezbytný úklid toalet. Profesionální úklidové firmy se zaměřují také na úklid kancelářských prostorů. Stačí se s nimi domluvit na určitou hodinu, a v tu budou denně pracovníci úklidové služby docházet. Většinou se doba domlouvá tak, aby v kancelářích nebyli zrovna zaměstnanci a nebyli tak rušeni, to znamená, že se úklid provádí buď ve večerních nebo v brzkých ranních hodinách. Pracovníci úklidové služby dbají na to, aby svým úklidem nikterak nenarušili prostor na pracovních stolech zaměstnanců. Nedotýkají se osobních věcí, jako jsou fotografie, apod. Také nikdy neotvírají šuplíky a skříně. Úklidové firmy zaměstnávají pouze prověřené a spolehlivé pracovníky, kteří se řídí stanovenými pravidly.

Profesionální údržba zahrady a okolí domu Brno

U úklidových firem se také setkáte s nabídkou údržby zeleně, a to na soukromých i veřejných místech. Nemáte-li čas na zastřihávání keřů, stromků, sekání trávy, hrabání listí a plení záhonků, můžete oslovit firmu, která k Vám vyšle zkušeného pracovníka. V letním období je úklid kolem domu snad ještě náročnější než úklid interiéru a zvládat všechno naráz je opravdu fuška, proto úklidové firmy vychází vstříc potřebám klientům a do svých služeb řadí i zahradu.

Úklid skladů a průmyslových objektů Brno

Když se řekne úklid, neznamená to úklid pouze bytů a domů. Úklid je nutné provádět i ve firemních skladech a průmyslových objektech. Zaměstnanci úklidové firmy jsou řádně proškoleni i v této oblasti. Nejčastěji se jedná o úklid podlah, kde se za celý den nasbírá spoustu nečistot či zbytků, pokud jde přímo o výrobní provoz.

Úklid ve výškách, mytí oken ve výškách Brněnsko

Čištění míst, která se nacházejí ve výškách, by mělo být automaticky předáváno profesionálům, kteří disponují horolezeckou technikou, vysokozdvižnými plošinami a dalším vybavením potřebným pro práci ve výškách. Mezi nejčastější výškovou práci patří mytí oken na firemních, ale i soukromých budovách. Dále je to** mytí a čištění fasád, čištění okapů** a dalších špatně přístupných míst. Fasády nacházející se zejména ve městech jsou postupem času zaneseny prachem, objevuje se na nich plíseň nebo z důvodu smogu ztratily svou původní barvu. Všechny tyto neduhy lze s profesionálním vybavením a zkušenými pracovníky odstranit. Vlastníte-li prodejnu s rozsáhlou prosklenou výlohou, i tu je nutné pravidelně umývat. Tyto práce je možné provádět i ze země, ale i tak se k nim používá speciální technika a extrémně dlouhé nástavce.

Profesionální úklidová firma v Brně

Úklidové služby už v dnešní době nejsou nic neobvyklého. Některé hospodyňky si berou přítomnost jiné hospodyně v jejich domácnosti osobně. Odmítají profesionální pomoc, protože se cítí zahanbeně, že práci nezvládají samy. To je ovšem starý zažitý předsudek z dob, kdy ženy nechodily do práce, staraly se o domácnost a peníze domů nosil muž. V současnosti se už ženy v domácnosti vidí jen zřídka. Ženy pracují stejně jako muži, oba rodiče tak vyhledávají a oba jsou stejně vytíženi. Úklid domácností je pokrok moderní doby a stává se více a více oblíbeným. Rodina tak má více času na výlety se svými dětmi a společné rodinné aktivity. Některé rodiny profesionální úklidy nedají dopustit. Služby jsou vhodné také pro osoby se zdravotními potížemi, které nezvládají větší námahu, například když mají problém se zády.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5677 (magazinbrno.cz#24156)


Přidat komentář