Fitcentrum - Brno

Rády byste zašly do fitka, ale odrazuje Vás představa, že Vás budou přítomní muži okukovat, posuzovat, hodnotit? Chcete si pořádně a efektivně zacvičit, přijít na jiné myšlenky, a ne řešit, jestli Vám náhodou při určitém pohybu nevykoukne faldík?

Byla by velká škoda kvůli zmíněnému zavrhnout postavu, které můžete díky pravidelnému cvičení dosáhnout. Nemusíte však ani vyhledávat hodiny, u kterých je nejmenší pravděpodobnost, že ve fitku budou muži apod. Zkuste se ve Vašem městě poohlédnout po fitness jen pro ženy.

Není fitness jako fitness

Nulová přítomnost mužů ve fitness pro ženy není jediným rozdílem, který můžete spatřit, zažít. Dalším stěžejním rozdílem je samotný trénink. Hovořit můžeme o kruhovém tréninku. Ano, ten je sice známý i při tréninku mužů, ale zde se jedná o speciálně sestavený trénink, který je tvořen osmi posilovacími stroji v kruhu (od toho označení kruhový) a osmi stanovišti pro aerobní cvičení, a zde je onen rozdíl. Nyní si možná říkáte tolik strojů a stanovišť za jednu návštěvu? To budete cvičit minimálně hodinu. Rozhodně tomu tak však není. Celková doba cvičení těchto dvou okruhů je pouhých 30 minut. Samozřejmě, budete-li chtít cvičit déle, nikdo Vám bránit nebude.

Dámské fitness centrum - Brno

Jste-li z Brna, nebo to do Brna nemáte zase tak daleko, pak určitě stojí za to navštívit dámské fitness centrum. Čeká Vás příjemné prostředí, kvalitní posilovací stroje, aerobní cvičení, ale také zkušená trenérka, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoli dotazem ohledně Vašeho cvičení. Vůbec nezáleží, je-li Vám dvacet, třicet, čtyřicet či více let, zda ukazuje ručička váhy padesát, šedesát, sedmdesát či více kilogramů. Fitness pro ženy má otevřeno pro každou dívku, ženu. Přijít zacvičit si můžete od pondělí do soboty, a to od ranních, až do večerních hodin. Stačí jen Vaše odhodlání, chuť a přesvědčení. A třeba již následující letní sezónu se budete moci díky promyšlenému tréninku a Vaší pevné vůli, pyšnit pevnější a zároveň štíhlejší postavou.

První návštěva ve fitness

Ať už jste se odhodlávala pro návštěvu fitness centra delší dobu, nebo to naopak byla otázka minut, v obou případech je všechno poprvé. A tak, co můžete očekávat od Vaší první návštěvy specializovaného fitness? Nemusíte mít obavy, že budete tzv. jak u Jiříkova vidění. Nebudete vydány na pospas neznámému, ani nebude hozené obrazně řečeno do hluboké vody.

Péče a pozornost ze strany trenérky

Naopak se Vám dostane maximální péče a pozornosti od zkušené trenérky. A schválně zdůrazňujeme „trenérky“. Eliminace mužů ve fitness pro ženy, je zcela zřejmá. Pak je tu ovšem ještě otázka trenérů. Ani v tomto případě by Vám nemuselo být zrovna příjemné, zvláště pokud se trápíte nějakým tím kilem navíc, že by Vám byl nablízku pěkný, mladý, svalnatý muže. Tedy, samozřejmě, představa to pěkná, ale do jiného prostředí. A tak ve fitness pro ženy na Vás bude čekat žena trenérka, která Vám předvede každý stroj, jak se na něm má správně cvičit aj. Aby tomu však tak bylo, je vhodné se dopředu domluvit na konkrétní termín. Jen tak se Vám bude moci trenérka 100% věnovat. A Vaši druhou návštěvu již můžete absolvovat sami. Samozřejmě, že tu však bude možnost se s dotazem, přáním, obrátit na přítomnou trenérku.

30ti minutové cvičení

Kolikráte stačí opravdu málo, ale výsledný efekt stojí za to. Výše jsme uvedli, že Vám bude stačit 30ti minutové cvičení v jedné návštěvě fitness centra. Je třeba však dodat, že budete-li chtít vidět pozitivní účinky na Vaší postavě, pleti, ale i rozpoložení, pak sice stačí zmíněná půlhodinka, ale je třeba ji zopakovat. Určitě je ideální, když se Vám podaří se tzv. utrhnout dojít si zacvičit třebas každý druhý den.

Pravidelnost chození do fitcentra

Na druhou stranu půlhodinka, je tak směšným časovým úsekem, že stojí za zvážení, zda nejít do fitka tak čtyřikrát, pětkrát za týden. Pokud Vás cvičení chytne, a věříme, že ano, pak je celkem velká pravděpodobnost, že se nebudete do další a další** návštěvy fitness** nutit, naopak se tam budete těšit, a doslova se nebudete moci dočkat, až za sebou zavřete dveře od domu, či kanceláře a vyjdete vstříc fitness. A to bez přehánění. Na cvičení je totiž možné si tzv. vypěstovat závislost, příjemnou závislost. Závislost, které se nemusíte bránit. Proč také, když se budete moci těšit z tolika výhod, které Vám cvičení přinese.

Výhody 30ti minutového cvičení

30ti minutové cvičení Vám může přinést 30 výhod. Pokud bychom zůstali u počtů, pak se obrazně řečeno za každou minutou cvičení ukrývá jedna výhoda. Správně se však jednotlivé výhody prolínají, navazují na sebe a tvoří jeden velký celek. Pojďme se podívat na ony výhody. Sami pak zvažte, zda se Vám věnovaný čas do cvičení vyplatí. Z následujícího však o tom nebude ani pochyb.

30 výhod 30ti minutového cvičení

30ti minutové cvičení Vám přinese štěstí – krásnou pleť – mladší tepny – větší šanci stát se maminkou – výrazně lepší náladu – lepší ochranu proti rakovině vaječníků – obranu proti diabetes – život prodlužující přátelství – menší bolesti kloubů – lepší produktivitu práce – méně nemocí – pevnější záda – kvalitní spánek – více energie – kreativitu – dosáhnutí optimální tělesné hmotnosti – podporu Vašich kolen – zdravější srdce – možnost více hřešit jídle, ovšem i jinak – pomoc při vysokém tlaku – více štíhlých svalů – perfektní obranu proti rakovině prsu – výřečnost – vnitřní zklidnění – úlevu při menopauze – více sebevědomí v milostném životě – větší bystrost – zdravější kosti – lepší zrak – kočírovat Váš život.

I drobná radost je radostí

Některé z výše uvedených výhod jsou pro nás řekněme větším, jiné menším přínosem. Pro každou dívku, ženu je do jisté míry důležité něco jiného. Některá jde do fitness „jen“ s tím, že chce zhubnout, zpevnit postavu. O to větší překvapení ji pak čeká, pokud zaznamená i další, výše uvedené pozitivní změny. Proč se však tomu bránit, že?

Není důvod váhat s návštěvou fitness

Ještě váháte s návštěvou fitness centra? Říkáte si, že je polovina měsíce, závěr měsíce, tak to necháte až na prvního? Proč však veškeré změny spojovat s prvním dnem určitého měsíce, či dokonce roku. Změnu můžete udělat již nyní. Děláte to hlavně sami pro sebe. A odměnou, bonusem navíc, pro Vás mohou být obdivné pohledy pěkných mužů. Ne těch, kteří vulgárně pískají na „každou sukni“, ale těch, kteří jsou charismatičtí, vzdělaní, mají úroveň. Vy si přeci zasloužíte to nejlepší. Jako dívky, ženy, jsme něžným pohlavím, tak proč se stavět do rolí zcela samostatných jedinců. Není na tom nic špatného, když se necháme také čas od času rozmazlit. A po našem snažení ve fitness, snažení něco se sebou udělat, nejen s tělem, ale i zdravím fyzickým a psychickým, si odměnu, jak sladkou, tak sladce hříšnou, bezpochyby zasloužíme.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5683 (magazinbrno.cz#24074)


Přidat komentář