Power Plate Brno

Máte problémy s nadváhou nebo celulitidou? Vyzkoušejte aerobní cvičení na vibračním přístroji Power Plate. Pravidelným cvičením zvýšíte nejen svou fyzickou kondici, ale i vaše postava bude pěkně zformovaná.

Je všeobecně známo, že **pravidelné cvičení** obvykle vede ke snížení krevního tlaku, snížení tělesné hmotnosti a má vliv na celkový zdravotní stav organizmu. Pokud jde o ženy, pak určité části jejich těla zasluhují více pozornosti. Především jsou to svaly břišní a ty partie, o kterých si myslíme, že nejsou dokonalé. Jsou to paže, stehna, prsní svaly a hýždě. Aktivním procvičováním určité skupiny svalů, můžete své tělo zpevnit, a když přidáte vhodnou stravu, můžete se zbavit i nadbytečných kilogramů. Nová metoda takového cvičení je **Power Plate**, která nabízí** cvičební plán** ženám i mužům různého věku a různé fyzické kondice. ## Co to je Power Plate Power Plate je **vibrační cvičící stroj**, který mohou využít nejen ženy, ale i muži. Tento stroj najdeme v mnohých **fitness centrech**, ale i rehabilitačních zařízeních nebo v hotelech. **Power plate** pracuje na základě trojrozměrných harmonických vibrací, které se přenášejí do svalů. Svaly se tak přirozeně aktivují. Při tomto cvičení se nenamáhají klouby a proto je vhodný i pro starší věkové kategorie. Pokud teprve začínáte s cvičením, je vhodné oslovit** trenéra**, který vám vše vysvětlí a také vám bude předcvičovat cviky vhodné pro váš věk a vaši momentální fyzickou kondici. Doba tréninku by měla být asi třicet minut a měli byste jej absolvovat 2 x až 3 x za týden, aby cvičení mělo nějaký efekt. Zátěž vám bude trenér postupně zvyšovat a tím se bude zvyšovat i vaše **výkonnost.** ## Účinky cvičení na organizmus Při **cvičení na Power Plate** v kombinaci s vhodnou stravou můžete **snížit svoji hmotnost** a snížit množství tuku, které se vám usazuje na břiše. Předejdete tak civilizačnímu onemocnění kardiovaskulárního systému popřípadě cukrovce. Tuk v břišní oblasti je totiž pro člověka velmi nebezpečný. Poněvadž se při** cvičení** zvyšuje cirkulace krve, může se vám zlepšit celkový stav pokožky a může se **utlumit projev celulitidy**. Také se posílí vaše svaly a zvýší se rovnováha a koordinace organizmu, což ocení nejvíce starší ročníky, které mají se stabilitou problémy. Pokud trpíte artrózou, roztroušenou sklerózou nebo osteoporózou, tak vám tato fyzická aktivita pomůže zmírnit příznaky tohoto onemocnění. ## Kontraindikace cvičení na Power Plate Než se rozhodnete pro toto **aerobní cvičení,** vždy je vhodné poradit se nejdříve s lékařem. Ten zná váš zdravotní stav a může vám cvičení buď doporučit, nebo zakázat. Toto cvičení určitě není vhodné pro těhotné ženy, pro pacienty, kteří trpí některým kardiovaskulárním onemocněním, nebo cukrovkou. Také lidé s kardiostimulátorem nebo umělým kloubem, by neměli toto cvičení provádět. K dalším kontraindikacím patří migrény, žilní trombózy nebo nádorová onemocnění.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5685 (magazinbrno.cz#24124)


Přidat komentář