Koordinátor svatby Brno

Svatba je významný okamžik v životě člověka. Ale zorganizování tohoto dne doprovází velké množství stresu a starostí. Vše můžete hodit za hlavu, když se rozhodnete spolupracovat se svatebním koordinátorem.

Chcete, aby vaše svatba byla nezapomenutelná? Abyste na váš stavební den vždy vzpomínali s úsměvem na rtech? Ale nemáte čas zařizovat vše potřebné kolem svatby a také vám chybí organizační schopnosti? Máme pro vás jednoduché řešení a tím se může stát koordinátor svatby. Když svěříte svou svatbu do rukou profesionála, jistě budete spokojeni.

Kdo je to svatební koordinátor

Svatební koordinátor nebo také** svatební agent** je osoba, která vám zajistí přípravu svatby. Svatební koordinátor vám může pomoci v případě, že jste časově velmi vytíženi a chcete si ušetřit všechny starosti s přípravou svatby. Svatební koordinátor vám pomůže vyvarovat se svatebnímu stresu a shonu.

Co zajistí svatební koordinátor

Svatební koordinátor za vás zajistí skutečně vše důležité. Koordinátor vám pomůže s výběrem toho nejlepšího svatebního salonu a také s výběrem oblečení na svatbu. Nevěsta jistě ocení, když s ní někdo bude diskutovat o těch nejkrásnějších svatebních šatech a pomůže jí s jejich výběrem. Svatební koordinátor dále zajistí krásnou svatební kytici a výzdobu na hostinu. Samozřejmostí je tak pomoc při výběru místa, kde se bude svatební hostina odehrávat, výběr jídla a nápojů, které se budou podávat. Svatební koordinátor má dále na starosti pomoc s výběrem prstýnků, sestavení seznamu hostů a zařizování svatebních oznámení. Dále se také nebudete muset zabývat cukrovím, dorty a dalším občerstvením. Váš svatební koordinátor zajistí vše a vy si pak jen užijete bezproblémový chod svatebního obřadu a následně také** svatební hostiny**.

Svatební koordinátor s vámi probere vše důležité. Vy mu sdělíte své požadavky a on je zajistí, popřípadě vám navrhne další vylepšení. Před začátkem spolupráce se svatebním koordinátorem se také domluvíte na částce, kterou jste ochotni do svatby investovat. Od této částky se pak bude vše odvíjet. Také si budete moci vybrat, v jakém stylu by se měl váš** svatební den** odehrávat.

Svatba na klíč

Svatební koordinátor vám zajistí tzv. „svatbu na klíč“. Na začátku si řeknete, co do svatby očekáváte, jaká jsou vaše přání, co by na svatbě mělo a nemělo být. Podstatné je také zvolit jaké finance jste do svatby ochotni investovat. Poté už za vás zajistí vše svatební koordinátor. Nevěsta si jen vybere ty nejkrásnější šaty. Dále se snoubenci rozhodnou pro výběr prstenu. A se svatebním koordinátorem proberou další věci týkající se svatebního menu atd. Další starosti už vás nebudou zatěžovat. Proč se rozhodnout pro profesionála, který zorganizuje svatbu za vás? Především se pro vás svatba stane radostí a ne starostí. Vy si váš den užijete naplno a bez starostí. Prožijete krásné chvíle s lidmi, které máte nejraději a na tom záleží nejvíce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5692 (magazinbrno.cz#24109)


Přidat komentář