Svatební fotograf - Brno a okolí

V dnešní době není problém si koupit kvalitní fotoaparát, se kterým byste si mohli pořídit záběry z běžného, ale také výjimečného dne. Jenže fotoaparát sám o sobě Vám ještě nezaručí, že snímky vyjdou podle očekávání.

Přeci jenom něco jiného je, pokud si dokumentujete, co jste zažili během víkendu, dovolené, nebo pořizujete záběry ze slavnostního aktu, kterým může být například svatební den. Jistě se shodneme na tom, že ať už se bude jednat o Váš vlastní svatební den, nebo Vašich dětí, budete si přát, aby dopadl pokud možno co nejlépe, bez nepříjemných překvapení.

Svatební fotograf - Brno a okolí

Pokud Vás čeká slavnostní den, den svatební, zvažte možnost, že byste využili služeb profesionálního fotografa. svatební fotografU profesionálního fotografa máte nejen jistotu, že snímky budou, ale navíc má profesionál cit pro kompozici, to správné aranžmá, kdy využívá jedinečnosti světla a stínu, a vystihne neopakovatelný moment pro pořízení snímku.Plánujete-li svatbu v Brně nebo přilehlém okolí, pak můžete oslovit zkušenou svatební fotografku, paní Hanu Novákovou, viz http://fotografiesvatebni.cz/.

U námi doporučené svatební fotografky však nemusíte poptávat jen svatební fotografie, ale také :

  • **ateliérové focení
    **
  • focení dětí a miminek
  • sportovní fotografie
  • fotografování z Vaší rodinné události aj.

Budete-li spokojeni s fotografiemi svatebního dne, můžete se posléze domluvit i na další zakázce. Mít tak vlastně profesionálního rodinného fotografa jistě není k zahození.

V případě, že byste se chtěli dohodnout na konkrétní službě, pak můžete paní Novákovou kontaktovat:

  • přes e-mail: kontakt@fotografiesvatebni.cz
  • nebo telefonbicky: +420 774 360 174### svatebčané

Organizace a naplánování svatby v Brně

Samotná organizace svatebního dne vyžaduje nejen organizační talent, čas, smysl pro detail, ale také střízlivost v uvažování a očekávání. Někteří tak nechtějí nic ponechat náhodě, a raději přenechají organizace celé svatby na svatebním koordinátorovi. Jiní, mají-li dostatek času, alespoň přes víkend, či ve večerních hodinách, se pustí do organizace sami s tím, že služby zadají profesionálním firmám. I když svatba něco stojí, tak za každou cenu šetřit například na vhodně zvoleném místu pro obřad a následném svatební veselí, hudbě, a v neposlední řadě na fotografovi, se může obrátit proti Vám. Snímky pořízené amatérem mohou dopadnout všelijak, v nejhorším případě budou zcela k nepoužití. A i když si budete ve Vašich vzpomínkách uchovávat jedinečnost okamžiku svatebního dne, nic není tak vypovídající, a umožňující si vybavení slavnostního dne, jako jsou právě snímky. A čím věrohodnější snímky budou vystihovat danou atmosféru, tím budou lepší.

Amatérsky pořízené snímky ze svatby

svatební šaty

Nic proti amatérskému způsobu focení. Zrovna Vy můžete mít štěstí, že budete mít ve Vašem okolí jedince, který nejenže vlastní kvalitní fotoaparát, ale také se může pochlubit bohatými teoretickými znalostmi a praktickými zkušenostmi jak fotit různé situace. Dnešní moderní fotoaparáty, a to i z řady levnějších modelů, jsou natolik komfortní a intuitivní pro ovládání, že se snad nenajde nikdo, kdo by nedokázal zaměřit objekt a stisknout příslušné tlačítko. Pokud byste však měli tu možnost porovnat profesionálně pořízené snímky se snímky zapáleného fotografa, nejspíše byste byli překvapeni, jak rozdílně budou vypadat, ačkoli fotili stejný objekt a měli stejný fotoaparát. Jedete-li na prodloužený víkend poznávat naše hrady, zámky, jedete-li na dovolenou ať už tuzemskou, nebo zahraniční, není důvodu si snad vyžádat služeb profesionálního fotografa. Snímky pořízené Vámi budou v natolik dostačující kvalitě, že vám budou jistě vyhovovat.

Jak zabránit nepovedeným svatebním fotkám

Není pro nevěstu, ale také pro ženicha a rodiče nevěsty, ženicha, nic horšího, než zkažené svatební fotky. Řadu věcí můžete ovlivnit, jako vzhled dekorace, vzhled a chuť dortu, výběr hudby pro obřad a písní pro odpolední, večerní zábavu. Není však ve Vaší moci, abyste měli jistotu, že Váš kamarád, kolega pořídí snímky takové, jaké byste si přáli. Výsledek snímků uvidíte až po svatbě. Nemusíte však trnout, a stresovat se, až k Vám dorazí snímky. Oslovíte-li profesionální fotografa, můžete si jednu z důležitých položek při plánování svatby odškrtnout, a více se o ní nestarat.

Barevné, černobílé, kombinované svatební fotografie Brno

Černobílé fotografie mají svoje jedinečné kouzlo, které nevyprchá ani přes pokročilost doby a moderní technologie. Právě u svatebních fotografií působí kontrast bíle a černé naprosto úchvatně, kdy tuto kompozici Vám nabídne profesionální fotograf. U zkušeného profesionálního fotografa si můžete objednat jak barevné, tak černobílé, ale také kombinované svatební fotografie. Řekněte sami, který z Vašich kamarádů by vám dodal všechny tři varianty? Který z kamarádů by si dal tu práci, obětoval svůj čas, aby vám dal na výběr třeba z více než stovky fotografií, které by Vám pak následně odborně vyretušoval a uložil na CD, DVD? Oslovíte-li profesionálního fotografa, pak uvedené služby můžete očekávat. Budete si tak moci nejen fyzicky uložit snímky do alba, ale také je mít archivované, či si je uložit do digitálního rámečku atp.

Svatební fotografie od příprav po svatební veselí Brno

S Vámi vybraným svatebním fotografem se můžete dohodnout, že bude Vašim „stínem“ od ranních hodin, kdy probíhá příprava svatebčanů, přivítání hostů atd., až po odpolední a večerní zábavu. Někteří svatebčané, osloví-li svatebního fotografa, zvolí čistě jen pořízení snímků při svatebním obřadu. Teprve až po pár dnech, týdnech od uplynutí svatebního dne však uvažují, že bylo vlastně škoda, že fotografa také neměli na celý den, kdy mohli mít pěkně zdokumentovaný celý jejich jedinečný den, který se již nebude opakovat. Byla by tak škoda se ochudit o výjimečné okamžiky, které píše sám život, a které může Váš profesionální fotograf zachytit, a pak Vám předat jako milou vzpomínku.

Služby svatebního fotografa v Brně

svatba

Profesionálnímu svatebnímu fotografovi je zřejmé, že nejenže je každá svatba jiná, odehrává se na jiném místě, ale také má nevěsta a ženich jiná přání, požadavky. Z toho důvodu se můžete u profesionálního svatebního fotografa setkat s nabídkou služeb, kdy jsou Vám k dispozici tzv. svatební balíčky. Jednotlivé svatební balíčky se liší cenou, která udává počet snímků, možnosti pořízených snímků, které mohou zahrnovat čistě jen fotografování obřadu a následné fotografování novomanželů v parku, přírodě, ale také fotografování příprav nevěsty, fotografování příprav ženicha, skupinové foto, začátek hostiny. V ceně některých svatebních balíčků jsou pak nejen fyzicky dodané fotografie, ale také uložené a vyretušované fotografie na CD či DVD.

Využití profesionálních snímků jako dárek pro svatebčany

I když by se mohlo zdát, že svatební den je především o nevěstě a ženichovi, co si budeme povídat, jsou tu také rodiče nevěsty, ženicha, příbuzenstvo, kamarádi, kteří pár znají, prožili s nimi nejeden den, a chtějí být u toho, jak začínají novou etapu společného života. I když nevěstu každý obdivuje, obdiv trvá spíše jen do svatebního obřadu, kdy posléze, jak začne zábava, je svatba vlastně připravená pro svatební hosty. Místo pak případných čokoládiček, perníčků a dalších pozorností, je mnohem lepším a smysluplnějším dárkem, předat svatebním hostům fotografie, kde bude nejen nevěsta s ženichem, ale také samotní svatební hosté. Předat jim však nekvalitní, či snad dokonce nezaostřené snímky s nedostatečným osvětlením, by bylo akorát tak pro ostudu. Využijete-li profesionálních služeb svatebního fotografa, pak si můžete být jisti, že Vámi předaná pozornost v každém případě potěší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5693 (magazinbrno.cz#24147)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat