Svatební salón - Brno

Svatba je jednou z nejdůležitějších a nejkrásnějších akcí života. Pomoci vám mohou svatební salony. Co nabízí? Seznámíme vás se službami, které vám usnadní organizaci, protože výběr oděvů a doplňků zabere hodně času.

Pokud chcete mít klasickou pohádkovou svatbu, tak na jednu stranu se může jednat o jednu z nejkrásnější akcí vašeho života, na druhou stranu se ale musíte připravit i na náročnost příprav. Pokud si chcete daný den užít, nesmíte na to být sami. Nejlépe uděláte, když si necháte poradit od zkušených, nejlépe profesionálů, kteří mají s podobnými akcemi své zkušenosti. Toto se týká mnoha oblastí kolem svatby. Může jít o zajištění místa a rozeslání pozvánek, je zapotřebí zvolit příhodný oděv a to se netýká jen krásných šatů nevěsty, ale ženich by měl ladit s dámou, lze svatebnímu páru přizpůsobit i družbu. Nezapomeňte ani na doplňky. Ve svatebním salonu ovšem leckdy můžete najít i společenské šaty, což se hodí i pro svatební hosty, někteří tohoto využijí i na společenské akce. Například do tanečních si lidé pořizují šaty i doplňky i ve svatebních salonech. Zde lze totiž vše koupit, ale i půjčit. Anebo můžete zkombinovat obojí.

Plánování svatební akce

Pokud se rozhodnete uspořádat svatbu, máte hned několik možností, jak celou akci pojmout. Všeobecně lidé buď zařizují vše sami, nebo si nechají vypomoci od profesionálů či vše zcela nechají na nich. Pokud se ale rozhodnete celou akci uspořádat vlastními silami, měli byste dodržet několik zásad, aby pro vás svatební den nebyl jen stresem. Předně se ujistěte, jakou podobu svatby chcete mít a zjistěte si, co vše potřebujete zařídit. My se zaměříme na možnosti, které vám nabízí svatební salon, což je jen jedna z částí, ale jedná se o velmi podstatnou součást celé akce.

Nabídka svatebního salonu

Mnozí si mohou myslet, že služby svatebního salonu využívají jen nevěsty. Není tomu ale tak. Svatební salony nabízí oděvy, boty i doplňky pro ženichy. Počítá se zde i s oblečením pro družbu a vynechány nejsou ani šaty pro svatebčany. Velkou výhodou svatebních salonů je možnost pořízení šatů. Buď si je můžete zakoupit nebo půjčit. Lze také získat šaty z půjčovny, které jsou pořád pěkné, ale díky tomu, že už jsou v salonu delší dobu, potřebuje obchod obměnit nabídku a vybraný artikl prodá. Samozřejmě za výhodnou cenu. Podívejme se ale blíže na každou z částí nabídky svatebního salonu.

Šaty pro nevěstu

Jistě se jedná o nejširší oblast služeb svatebního salonu. Pokud nevěsta zatouží po svatebních šatech, pravděpodobně zamíří právě do svatebního salonu. V této části se zaměříme na šaty, které lze koupit. Co se týká svatebních šatů, jedná se o velmi pracné oděvní modely, které samozřejmě svojí cenou odpovídají práci, kterou na nich příslušní pracovníci vykonají. Mnozí si mohou klást otázky, proč utratit za šaty, které vezmete jen jednou v životě. Je ale mnoho způsobu, jak s šaty naložit. Můžete je mít jako památeční skvost. Ten pak může vzít vaše dcera za pár let na svoji svatbu a stává se, že nadčasové šaty se dědí i generačně. Pokud se nejedná o příliš velký model, můžete takové šaty využít i při dalších příležitostech. Někdy se také stává, že šaty můžete výhodně prodat, protože se zde jedná o větší investici, tudíž se s cenou může více manipulovat.

Výběr šatů pro nevěstu

Jak vybírat šaty? Předně dejte na svůj naturel. Ne každá žena potřebuje princeznovský model, existuje mnoho střihů i délek. S tím souvisí i ta skutečnost, že na každou postavu se hodí jiné šaty. Proto věnujte dostatek času zkoušení. Obchody dnes mají pohodlné zázemí pro zkoušení. Zde se bude cítit dobře i váš doprovod. Může to být kamarádka, kamarád, maminka nebo někdo jiný, kdo vám s výběrem poradí. Vyzkoušejte několik šat, protože ty pravé poznáte ihned. K nim pak můžete pokračovat i doplňky.

Doplňky pro nevěstu

Závoje jsou jedněmi s častých doplňků. Dlouhý, kratší nebo jen tylový náznak evokuje klasickou svatební róbu. Ne každá nevěsta ale potřebuje závoj. Může zakoupit štrasovou nebo bílou čelenku, vlasy lze protkat i krajkou či různými sponkami, které se aplikují do vlasů. Doplňky jsou samozřejmě i šperky, které budou ladit k šatům. Pokud máte nápadnou výšivku na šatech, raději minimalizujte výběr doplňků.

Doplňky pro svatbu

Talířek, kde se nesou prsteny, okvětní lístky, podvazky a jiné univerzální doplňky můžete rovněž získat ve svatebním salonu, kde vám nejen prodají dané artikly, ale ještě vám poradí v tom, co by se vám mohlo hodit. Pokud se budete dívat ve** svatebním salonu** po těchto doplňcích, je to jednodušší než když budete tápat, co je třeba zajistit na váš významný den. K doplňkům samozřejmě leckdy patří i květiny, které může svatební salon zajistit, někdy nevěsta využije i menší taštičku například pompadurku.

Oblek pro ženicha

Muži mají v tomto směru daleko užší výběr, což je vzhledem k jejich naturelu i příhodnější. Je třeba něco řešit? Teoreticky ano, pokud vám záleží na vhodně zvoleném oděvu. Předně je příhodné hledět na sladění obou modelů, tedy šatů ženicha a nevěsty. Má nevěsta krémové šaty? Pak by si ženich mohl pořídit košili, kravatu a vestu ve stejném odstínu. Dnes už může být zvykem, že nevěsta má jinou barvu šatů než světlou. Ženich pak může zvolit kolorit právě těch barev jako má nevěsta. Nejčastěji se slaďuje kravata, případně i vestička.Pokud chcete mít opravdu pěkné oblečení, nezapomeňte vše sladit do puntíku, to znamená, vyladit tedy i obutí.

Společenské šaty

Pokud má nevěsta družbu, mohou se svatebčané obléci podobně jako nevěsta či ženich. Jestli se jedná o malé děti, je to ideální příležitost, jak z nich udělat kopie budoucích novomanželů. Výběr společenských šatů má svá pravidla, na druhou stranu zde máte mnohem širší možnost využití. Proto do svatebních salonů chodí i dívky, které hledají šaty do tanečních. Najdou zde totiž modely, které jsou propracovanější a nemají tak strohé a univerzální střihy. Tyto šaty pak můžete využít i na společenské události či do divadla. Nevěsty si ve svatebním salonu navíc pořizují i volnější šaty na následné posvatební party.

Půjčování šatů

Pokud si nechcete šaty zakoupit, salony nabízejí možnost půjčení daných oděvů. V nabídce dokonce bývá více velikostí jednoho modelu, takže máte bohatý výběr daných šatů, které si na sebe můžete vzít. Tuto službu využívají často ti, kteří nemají například tolik peněz nebo nejsou tak nostalgičtí a vědí, že by jim šaty ve skříni překážely. O to více si ale vybírají odvážnější šaty, za které by při koupi utratili větší peníze, tudíž je půjčení leckdy výhodnější.

Navštivte svatební salon a prožijte den jako v království. Nechte si radit, užívejte si péči personálu a vyberte si to nejlepší pro váš velký den. Uvidíte, že až narazíte na ty své šaty nebo doplňky, budete okamžitě vědět, o které se jedná.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5691 (magazinbrno.cz#24076)


Přidat komentář