Penziony, hotely - Brno

Ubytování v cizím městě by mělo být vždy podle vašich představ. Pokud si uděláte výlet do Brna, pak nabídka hotelů a penzionů je opravdu široká, a tak si jistě vyberete přesně podle vašeho přání.

Město Brno

Brno je nádherné město, které určitě stojí zato navštívit. Je druhým největším městem v České republice, má vlastní letiště, moderní infrastrukturu a úžasnou historii. Jeho historii začíná někdy kolem 9. století a je více než zajímavá. Ostatně v Brně si můžete prohlédnout historické památky, hrady, kostely, muzea, vězení, rozsáhlé podzemí. Najdete zde však i moderní stavby dnešní doby. Každoročně se zde pořádá řada veletrhů. Vybrat si můžete z celé řady oborů. Kousek za Brnem je Brněnská přehrada s celou řadou vyžití. Můžete si zde udělat okruh parníkem až na Hrad Veveří a zpět. Pro děti je tu ZOO, park Lužánky, lanové centrum, loutkové divadlo, a řada dalšího vyžití. Divadel je tu také hodně. Zkrátka dovolená v Brně znamená řadu zážitků. Ale ani při pracovním pobytu se nebudete určitě nudit.

Kde se ubytovat v Brně?

Hotelů a penzionů je v Brně hodně. Vybírat můžete z luxusních, klasických, historických, moderních, ale i romantických. Ten svůj si tu najde každý. Ubytování najdou i majitelé domácích mazlíčků, kteří s nimi cestují. Dokonce i ti, kteří jich mají více a jsou účastníky veletrhu. Najdete zde hotely bezbariérové, pro ty, jež potřebují speciální obsluhu. Zkrátka vybere si každý.

Luxusní ubytování v hotelu

Patří mezi velmi kvalitně vybavené hotely. Většinou v nich nechybí nic, co si klient přeje.Samozřejmostí je zde hlídané parkoviště, automatický parkovací systém a recepce 24 hodin denně. Služby se běžně objednávají telefonem a platí se zde jakoukoli platební kartou. Ubytování je nabízeno v pokojích o různém vybavení. Standardní pokoje mají koupelnu, WC, kouřový detektor, LCD televizor se satelitními programy, minibar, trezor, fén, telefon a většinou širokou postel nebo velké dvoulůžko. Samozřejmostí je v těchto hotelech klimatizace. K luxusnějším pokojům může patřit i** balkon s výhledem na panorama Brna**. Navíc i vířivá vana. Apartmány jsou zařízeny také velmi luxusně. Většinou se skládají z pokoje, ložnice, kuchyně a koupelny, ve stejné kvalitě jako předchozí pokoje. V luxusních hotelech najdete i presidentské apartmá, anebo business apartmá. K dalšímu vybavení luxusních hotelů patří i Wellness centrum, kde najdete sauny, vířivky, někdy bazén, často se slanou vodou a fitcentrum. Luxusní hotely slouží pro ubytování klientů na dovolené, ale i pro setkávání ohledně profesních záměrů. Právě proto jsou součástí těchto hotelů často kongresové prostory, které mají vybavení na vysoké úrovni. K dalším službám patří kadeřník, kosmetika, masáže, květiny, upomínkové předměty, fotograf.

Rodinné hotely Brno

Mají taktéž vysokou kvalitu ubytování, ale pokoje jsou zařízeny jednodušeji. Některé mají místo vany sprchový kout. Je zde pamatováno na děti a na jejich vyžití. Jsou zde pro ně pořádány různé akce, promítání filmů, soutěže. Je připraven dětský koutek s hlídáním. V zahradě hotelu je pak často pískoviště a prolézačky. Pro dospělé a větší děti pak tu najdete bowling, badminton, squash, stolní tenis, wallyball, fotbal 2IN2, indoor golf, bazén a samozřejmě i wellness služby, ke kterým opět patří sauna, whirpool a fitness. Pro hosty se zde pořádají i tematické a taneční večery. Rodinné hotely jsou výborné pro svatby a jiné rodinné oslavy.

Hotely se sportovním vyžitím Brno

Mají pokoje vybavené jednoduše a útulně. Ovšem je zde pamatováno na odpočinek, masáže, relaxování. Určitě zde najdete širokou nabídku sportovních aktivit, stejně jako** wellness** centrum, a fitness centrum. Tyto hotely se více než jiné hodí pro pracovní setkání. Mají výborně vybavené konferenční centrum, stejně jako školicí místnosti. Nechybí zde audio – video technika, vysoce kvalitní ozvučení sálu, který většinou bývá plně klimatizován. Samozřejmostí je i promítací plátno. Salonky jsou velmi příjemné, často mají až intimní atmosféru. Hodí se pro pořádání firemních oslav, ale i oslav rodinných a samozřejmě svateb, které zde často mají speciální nabídku.

Svatby v hotelu či penzionu

Slavit svatbu ve vybraném hotelu či penzionu dnes opravdu není problém. V některých zařízeních vám uspořádají svatbu se vším všudy, tedy i s obřadem. Obřad může být velmi romantický. V nabídce bývá hotelová kaplička, zvláštně upravená místnost, nebo svatební oblouk v zahradě hotelu či penzionu. Svatba bývá pořádána často s programem, který zahrnuje řadu svatebních zvyklostí. Rozbíjí se tak talíř, uklízí se, určitě najdete i chomout, hází se na kuželky, jí z jednoho talíře. Celá svatba má tak někoho, kdo programem provází, pouští hudbu a baví hosty. Pro novomanžele je připraveno svatební apartmá.

Romantické pobyty Brno

Staly se velmi módní a vyhledávanou záležitostí. Užít si je můžete i v Brně. Brno patří mezi romantická města, která mají co nabídnout. A tak nemusíte vybírat jen romantické Valentýnské pobyty, ale můžete romantický pobyt v Brně strávit kdykoli v roce. Romantické penziony a hotely najdete přímo v srdci města. V nabídce hotelu tak můžete využít kromě klasických služeb i služby okolních** divadel**. V romantickém hotelu vám připraví na uvítanou květiny, ovoce, láhev sektu s jahodami, nebo jiné překvapení. Můžete si objednat snídani či večeři na pokoj, nebo můžete jíst v restauraci, kde vám připraví zajímavé menu. V ceně pobytu může být nejen divadlo, ale i bowling, společná masáž, sauna, koupel, či cokoli jiného na vaše přání.

Vánoce v hotelu a penzionu

Ne každému se takový pobyt líbí. Jsou však lidé, kteří tyto pobyty přímo vyhledávají. A ruku na srdce, není nic krásnějšího, než Brněnské hotely, vyzdobené vánočními motivy, Brno, které dýchá vánoční romantikou a neuvěřitelná pohoda, která tu vládne. Krásu vánoc oceníte zejména v historických hotelech a penzionech Brna. Najdete zde řadu vánočních specialit i vánočních programů, které nejsou nucené, ale tak nějak přirozené a vtáhnou vás do pohody a rozjímání. Stejně jako vánoce je možné oslavit v těchto hotelech a penzionech i Silvestr. Ten doprovází celá řada zábavních programů a tance.

Ubytování s domácími mazlíčky

Brně najdete i ubytování pro majitele mazlíčků. Hotel nabízí krásné ubytování blízké přírodě, velmi útulně vybavené pokoje, které jsou plně přizpůsobeny možnosti ubytování s domácími mazlíčky. Pokoje zde září čistotou a majitelům mazlíčků, zejména koček a psů jsou poskytnuty** pelíšky, čisté vyřazené ložní prádlo a ručníky,** kterými mohou svá zvířátka očistit nebo na kterých je mohou připravovat a krášlit právě na výstavu.** Pejsci** se mohou po hotelu bez problémů pohybovat. Jediným požadavkem hotelu vůči majitelům psů je ohleduplnost k ostatním, což znamená, aby si svého pejska či kočičku hlídaly. Hotel je perfektní volbou pro každého chovatele, který se chystá se svým zvířecím přítelem na výstavu na veletrh. Spoje odtud jsou velmi rychlé. Okolí hotelu přímo vybízí k procházkám, je tedy vhodný i pro příjemnou dovolenou.

Co mají brněnské hotely a penziony společné?

Kuchyni. Všichni se předstihují ve výborné kuchyni. Pochutnáte si na domácí kuchyni v penzionu, stejně jako na evropské kuchyni v hotelu. Vždy však najdete národní kuchyni, výborné brněnské speciality a opravdu velký výběr jídel.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5696 (magazinbrno.cz#24062)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat