Max Mara Brno

Buďte neodolatelně stylová a svá se značkou Max Mara. Pokud hledáte eleganci, kvalitu a máte cit pro módu, je tato značka určena právě vám. Navštivte prodejnu v Brně a přidejte Max Maru do vašeho šatníku.

Nosíte ráda stylové oblečení? Nadčasové kousky, které mají šmrnc a eleganci a jsou zároveň komfortní, praktické a funkční pro každý den? Chystáte se mezi vaše oblíbené značky přidat další? Potrpíte si na kvalitu a design? Tak právě pro vás je tu značka Max Mara.

Historie značky Max Mara

Max Mara je známá po celém světě. Jde o Italskou značku, založenou v roce 1951 Achillem Maramottim. Ten předvedl toho roku pláště velbloudí barvy s kostýmy červené pelargónie. Tato první kolekce už tehdy představovala jednoduché střihy a přísné linie. Modely byly inspirovány francouzským stylem. Po této první kolekci nastupovaly další a další. Úspěch byl zaručen. Achille Maramotti se narodil 7. ledna v roce1927 v Reggio Emilia v Itálii. Zpočátku šlo pouze o rodinný podnik, který měl sídlo v italském regionu Reggio Emilia. Dnes patří Max Mara mezi špičku luxusní italské módy. Max Mara používá jen vysoce kvalitní materiály a svou precizně čistou krejčovinou, která je elegantní a nadčasová je jedničkou na trhu. V portfoliu Max Mary najdeme světoznámě uznávané návrháře, kteří patří mezi nejuznávanější v této době. Mohli bychom zde najít například Carl Lagerfeld, Jean-Charles de Casterbajac či návrhářské duo Dolce & Gabbana. Vlajkovou ikonou této italské značky se stal právě camel kabát, který by rozhodně neměl chybět v šatníku žádné z vás. V padesátých letech vytvořil Maramotti exkluzivní linii Sportmax. Dokonalá italská elegance společně s pařížskou haute couture tak umožnila všem ženám patřit do světa precizního italského stylu. Sportmax je typická pro své tvary, použité barvy a siluetu. Díky velkému úspěchu Sportmaxu se Maramotti rozhodl vytvořit dalších 23 samostatných kolekcí. Například kolekci džinové módy, pletenin a luxusních doplňků.

Maramotti byl vzděláván v Římě a získal právnický titul z University of Parma. Podle Forbes Rich List 2005, byl Maramotti jedním z nejbohatších mužů s bohatstvím US $ 2.1 miliardy. Byl velký patron umění, s velkou láskou k expresionismu, a byl také velký investor v italských bankách. Zemřel v Albinei 2. ledna 2005. Maramotti měl dva syny a dceru. Všechny tři děti ho následovali v podnikání. Jeden ze synů je předsedou společnosti. Po Maramottiho smrti, podle jeho vůle, byla velká a důležitá sbírka současného umění z Evropy a Ameriky zpřístupněna veřejnosti.

Kde nakupovat Max Maru

Max Maru najdete v Brně i v dalších městech naší republiky. Například v OC Flóra Praha, ve Zlíně a v Hradci Králové.

Tváře značky Max Mara

Pro kolekci podzim/zima 2012/2013 se jí stala modelka Saskia DeBraw. A ptáte se, kdo tuto kolekci nafotil? Nikdo jiný, než věhlasný fotograf Mario Sorrenti.

Devět linií jedna značka

Ano, přesně tohle Max Mara je. V České republice se již více než 13 let prodávají kolekce italského módního domu.

Max Mara Studio

Jde o kolekci věnovanou moderní ženě, která je milovnicí luxusu a dobrého vkusu. Tyto kousky jsou velice chytlavé avšak zároveň velice módní a decentní. Detaily jsou propracovány do posledního. Jde o střízlivý styl, kterým značku Max Mara okamžitě rozpoznáte. V této kolekci najdeme konkrétně hlavně šaty a kabáty.

Max Mara Sportmax a Sportmax Code

Světlo světa spatřila tato kolekci již v roce 1969. Sportmax přetransformovala anglické trendy, a díky tomu si našla obdiv u mladé generace. Sportmax společně se Sportmax Code vytvářejí společně kolekce, které významně ovlivňují módní trendy jednotlivých sezón. Ženy, které milují současnou módu a zaměřují se především na kvalitu materiálů a dokonalost tvaru, tuto linii určitě uvítají.

Max Mara Elegante

Jde především o luxusní a elegantní společenské šaty. Hlavní roli zde hraje červená a černá barva.

Max Mara Bridal Collection

Tato linie se zaměřuje na svatební šaty. Jde o elegantní a nadčasové kousky. Budoucí nevěsty mají jistě z čeho vybírat.

Accessories

V této linii najdeme úchvatné a stylové doplňky. Kvalitní kabelky z pravé kůže, elegantní a pestré šátky, pásky, sluneční brýle atd.

Weekend by Max Mara

Jde o praktické a pohodlné oděvy pro ženy, které se hodí pro každý den. Hodí se pro ženy, které k módě přistupují s nadhledem a touží uspokojit potřebu nadčasového a osobitého stylu oblékání. Linie Weekend byla úspěšná již od samého začátku. V roce 2008 byl dokonce v naši zemi otevřen monobradový obchod, kde tuto linii najdeme. Jde vůbec o první obchod na světě tohoto druhu.

Marina Rinaldi

Díky oděvnímu koncertu značky Max Mara Fashion Group se v roce 1980 rodí právě tato značka. Marina Rinaldi je značka určená všem ženám s velikostí větší než 46. Cílem této značky je i plnoštíhlé ženy oblékat luxusně, kvalitně a šik. Konečně si i takové ženy mohou pořídit stylové kousky.

Marella

Značka Marella je** součástí Max Mara Fashion Group**. První kolekci představila tato značka v roce 1973. Následně pak roku 1988 byla založena samostatná společnost. Ženy, které si potrpí na zajímavou image najdou takové kousky kvalitního oblečení právě u Marelli. Tato značka klade také velký důraz na to, aby cena a kvalita opravdu danému výrobku odpovídala. Marella má spoustu různorodých kolekcí, ve kterých naleznete vždy ten pravý kousek pro daný okamžik. Vedle Marelli jako hlavní kolekcí této společnosti přichází vždy každou sezónu i Marella Trikot. Zde naleznete hlavně kousky z pletenin. Dále pak Marella Sport, kde najdete kousky pro neformální příležitosti. Naopak Marella Oro je vhodná pro elegantní chvíle a neobyčejné příležitosti. Všechny tyto kolekce dotváří a provází doplňky Marella. Marellu byste našla ve všech hlavních světových metropolích. Marella má ve světě přes 84 značkových obchodů.

iBlues

Značka, která nabízí úchvatné barvy a tvary, podtrhující ženskost. Jde o trendy doby, s kterými vytvoříte hravý a originální look. Kousky jen z kvalitních materiálů zaměřeny na detail. Pokud vás móda baví, tyto kousky by vám určitě neměly chybět v šatníku. První kolekce iBlues vznikla v roce 1975, a šlo o doplňující kolekci značky Max Mara, která se tehdy zaměřovala na pletenou módu.

MM Magazíne

Nechte se inspirovat módními trendy pro nadcházející sezónu. Prohlédněte si nový katalog Max Mara, který si můžete vyžádat ve značkové prodejně. Jde o módní časopis, který v sobě skrývá krásu, umění, pečlivě vybrané fotografie a nábytek. Tyto magazíny jsou distribuovány po celém světě a jsou k dostání právě v každých značkových buticích Max Mara.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5705 (magazinbrno.cz#24042)


Přidat komentář