Nejšetrnější prodlužování vlasů Brno

Máte už zkušenosti s prodlužováním vlasů? Nebyly jste však nikterak nadšené, když jste zjistily, že Vám daná metoda prodloužení poškodila Vaše vlastní vlasy? V tom případě se seznamte s revolučním způsobem prodlužování vlasů!

Chcete si nechat prodloužit vlasy?

Tak jako má někdo věčný problém se svou váhou, má zase jiný problém se svými vlasy. Buď je má příliš zplihlé, nebo moc jemné, mastící se, či mu rostou rychlostí šnečích závodů. O to více jsme zklamaní, když na ulici potkáme osobu s krásnými hustými vlasy, které se lesknou už na dálku. Málokdo má to štěstí, že jeho vlasy jsou od přírody zdravé, pevné a rostou. Kde však nepomůže příroda, pomůže věda. To, že vlasy si můžeme nechat prodloužit, není dnes už nic neznámého a překvapivého. Mnoho žen, které už vzdaly čekání na to, až jim jejich jemné vlasy dorostou do půlky zad, se rozhodlo pro jejich prodloužení. A proč také ne, prodloužené vlasy vypadají na pohled opravdu krásně, a žena sama si v nich připadá ihned přitažlivější, nehledě na to, že i její okolí zbystří, jakmile pohodí svou bohatou lesklou hřívou. Jak už to tak ale bývá, všechno má ve výsledku svůj háček. Prodloužení vlasů sice na první pohled vypadá perfektně, ale jakmile Vám Váš partner hrábne do vlasů, nahmatá spoje, které vlasy připevňují. Kromě spojů je další nevýhodou to, že metody prodlužování ničí Vaše vlastní vlasy. Odstraňování pramenů může vlasy vytrhávat, lámat a třepit. Samotné spoje vlasy naruší a ztenčí. Jenže jak to udělat, když jsou naše Vlastní vlasy příliš krátké nebo málo husté? Na jednu stranu si je nechceme prodloužením ještě více zničit, ale na druhou toužíme po přitažlivém ohonu, ze kterého lze tvořit rozmanité účesy? Řešením je moderní metoda prodlužování vlasů pásky!

Metoda prodlužování vlasů pásky Brno

Ještě jste o metodě prodlužování vlasů pásky neslyšeli? V tom případě Vás s ní nyní seznámíme. Jedná se o vůbec nejšetrnější metodu prodlužování vlasů vůbec. Prodlužování vlasů pásky podlehly i světové celebrity, o kterých možná ani netušíte, že mají prodloužené vlasy. Metoda je unikátní v tom, že Vaše vlasy nijak nepoškodí a zároveň je nijak nezatěžuje. Samotná aplikace je velice jednoduchá a rychlá, zabere maximálně tři čtvrtě hodiny. Že nevěříte? Ano, je tomu skutečně tak. Na prodlužování vlasů si nemusíte vymezovat několik hodin, jako je tomu u jiných metod. Nestrávíte u kadeřnice celé dopoledne. Názvů prodlužování vlasů za pomoci pásků je několik. Nejčastěji se asi setkáte s označením Tapex nebo Tape IN. Metodě se ale také říká Tape Hair a PU Extension. Kromě toho, že je tento způsob prodlužování vysoce šetrný k Vašim vlasům, je jeho další výhodou téměř neviditelnost vlasových spojů. Také na dotek spoje skoro necítíte. A jak probíhá samotná aplikace? Pásky se přidělávají sendvičovým způsobem za pomoci kleštiček kterými se utvoří těsný spoj.

Jak často chodit na posouvání pásků ve vlasech?

Posouvání pásků ve vlasech se provádí zhruba po dvou až třech měsících. K posunutí se použijí stejné pásky, které máte ve vlasech. Není třeba pořizovat nové prameny vlasů. Celkově Vám vlas vydrží až tři roky. Životnost prodloužených vlasů záleží na původu vlasů, které si pro prodloužení zvolíte. Můžete mít vlasy středoevropské, východoevropské, indické nebo asijské. Dále se vlasy rozdělují podle zpracování na panenské a upravované.

Jaký typ vlasů podle původu je nejlepší?

Rozhodně nejkvalitnějším a nejžádanějším typem vlasů jsou vlasy evropské, přesněji středoevropské. Evropské vlasy mají nejdelší životnost ze všech výše uvedených typů. Sice je jejich pořízení cenově dražší, ale můžete si být jisty, že Vám tyto vlasy vydrží po dlouhou dobu. Těsně za nimi jsou pak vlasy východoevropské, u kterých je cena o něco nižší, ale rovněž zde můžete počítat s kvalitou. Indické vlasy je potřeba před posláním do prodeje nejdříve zjemnit a změkčit, protože bývají spíše tužší. Indické vlasy se mohou samy od sebe začít vlnit, a to zejména jsou-li vystaveny vlhku. Vlasy pohybující se v nejnižší cenové relaci za jejich pořízení, jsou vlasy asijské. Kvalita asijských vlasů je nižší a mají tendenci postupně ztrácet svůj lesk.

Vlasy panenské a vlasy upravované

Pokud uvažujete nad prodloužením vlasů a hledáte opravdovou kvalitu a dlouhou životnost, sáhněte při výběru vlasů po vlasech přírodních neboli panenských. Panenské vlasy nebyly před vložením do prodeje nikterak upravovány a mají všechny své původní vlastnosti. Naproti tomu, do vlasů upravovaných bylo už nějakým způsobem zasaženo. Upravované vlasy jsou obarvené, odbarvené nebo jinak chemicky upravené. Upravováním však ztrácí svou kvalitu a lesk.

Nebyli jste přírodou obdařeni hustými a dlouhými vlasy? Nemusíte kvůli tomu být vůbec skleslí. Nová revoluční metoda prodlužování vlasů pásky je zde pro všechny, kteří mají problém s délkou, růstem i hustotou vlasů. Prodloužení vlasů pásky zabere jen minimum Vašeho času, je šetrné, a co je také důležité, ten, kdo Vás předtím neznal a vidí Vás poprvé v žádném případě nepozná, že se nejedná o Vaše vlasy. Vlasy vypadají přirozeně, pevně drží a spoje nejsou vidět. Také na dotek jsou spoje neznatelné. Metoda pásků přináší naději těm ženám, které prodloužení musely zavrhnout z toho důvodu, že už jim někdy poničilo vlasy, nebo viděly poškozené vlasy u svých kamarádek a kolegyň. S prodlouženými vlasy za pomoci pásků budete naprosto neodolatelná.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5708 (magazinbrno.cz#24158)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat